ВРАЦА - 7

  • 9 596
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 159
mi6ence, аз съм ходила при Махинова и да ти кажа ако сега ми се наложи не бих отишла: пусна ми изследвания в началото на бременноста и това беше ( в София разбрах, че е добре да се направят и допълнителни изследвания), в последствие се наложи да лежа в Мездра( тя работи там), не успяха да се справят  Sick и ме пратиха в София. По принцип бях решила да раждам при нея, оказа се че не работи сама, а в екип с Цеков- ако се наложи секцио го прави той. Според мен тя е добър гинеколог що се отнася за лечение, но за останалото....А сетих се и още нещо още преди за забременея ходих при нея на преглед, тя ми каза имаш гъбички и ми предписа лекарства- без изследване!!! Пак в София хората си взеха проба, изследваха за да видят имам ли нещо и ако имам, с какво точно да го лекуват.

# 286
  • Мнения: 117
mi6ence, аз съм ходила при Махинова и да ти кажа ако сега ми се наложи не бих отишла: пусна ми изследвания в началото на бременноста и това беше ( в София разбрах, че е добре да се направят и допълнителни изследвания), в последствие се наложи да лежа в Мездра( тя работи там), не успяха да се справят  Sick и ме пратиха в София. По принцип бях решила да раждам при нея, оказа се че не работи сама, а в екип с Цеков- ако се наложи секцио го прави той. Според мен тя е добър гинеколог що се отнася за лечение, но за останалото....А сетих се и още нещо още преди за забременея ходих при нея на преглед, тя ми каза имаш гъбички и ми предписа лекарства- без изследване!!! Пак в София хората си взеха проба, изследваха за да видят имам ли нещо и ако имам, с какво точно да го лекуват.
а защо са те пратили в София? Какво толкова е станало та те не са могли да се справят? На мен до сега ми е правила едни изследвания на кръв и урина и втори път за инфекции или нещо подобно. Аз на своя глава отидох на фетална морфология.

# 287
  • Мнения: 159
Имах високо кръвно, появи се и албумин Cry, не смееха да ми дават по силни лекарсва. В началото на 8-я месец ми казаха че трябва да ми се направи спешно секцио, защото е опасно и за бебето и за мен, но според тях нито в Мездра нито във Враца са можели да се справят с толкова малко бебе( няма нужната техника). Аз не се оплаквам, защото в Майчин дом попаднах на специалисти- Господ здраве да им дава. В крайна сметка останах 1 месец в болница, лекуваха ме, успях да влеза в 9-я месец и всичко беше ок.

# 288
  • Мнения: 117
звучи ми страшничко, но се радвам, че в крайна сметка всичко е свършило добре  Simple Smile бебчето ти е много сладко- гледах днес снимчиците й .... как нямам търпение да видя мен кой ме рита.... Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 159
Няма нищо страшно когато лекарите знаят какво правят, в крайна сметка и това че се е случило с мен нищо не значи- 95% от майките носят и раждат бебетата си без усложнения, така че не мисли за такива работи, а се наслаждавай на бременноста си Hug

# 290
  • Мнения: 2 425
Ей върнахте ме и мен в началото, когато бях бременна и сега искам пак, но без киселини и да мога да спинкам нощем  hahaha

# 291
  • Мнения: 117
мен в началото не киселините ами гаденето от всичко ме мъчеше най-много...искам да забравя този период  Whistling

# 292
  • Мнения: 1 457
И аз съм ходила при Махинова на прегледи преди и не съм доволна хич. Докато бях бременна Партовска ме пращаше при Антимова за изследвания и болничи и са ми правени 2 пъти пълни изследвания + някакво допълнително преди да изляза в болниче май, а Партовска всеке път накрая ми правеше изследване за албумин на място че доста ми отичаха краката  Laughing

# 293
  • Мнения: 41
Мисля че започват да изчисляват седмисите 2-седмици след последната менструация и то първия ден от менструацията. Но пак не съм 100% сигурна newsm78
Пожелавам на Всички бъдеши майки безпроблемна бременност Hug (аз съм в 4-я месец и за сега даи боже все така не ми се е гадело, повръщало и нищо от този сорт. )И безпроблемно раждане също така  bouquet

# 294
  • Мнения: 556
няма ли да има нова темичка вече Thinking

# 295
  • Мнения: 117
хей мами, още не съм запозната с бебешките магазини във Враца. Препоръчайте ми от кой магазин сте доволни, като асортимент на стоки, цени и т.н. newsm78 ще съм ви много благодарна Simple Smile

# 296
  • Мнения: 904
Не знам за другите майки,но аз съм най-доволна от "Мечо Пух".Когато се налагаше да купуваме памперси,пюрета и др.необходими за ежедневието неща-пазарувахме от там.Беше и най-евтино.Явно клиенти не им липсват,защото в последствие отвориха и втори магазин-срещу Болницата.

# 297

Общи условия

Активация на акаунт