СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 036
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 524
хихихи оставете жената, тя е бременна та се обърка.
стели, добре де, може да пусна аванта за пловдивчанката ама тогаз да не бараш бургаското гардже чееее не знам начи  Laughing

# 16
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Тъъъй,дойдохме си на думата , 01.03 е  идеална дата за мен.То трети е официален,ама моя ц...нски шеф хич не му пука за това #Cussing out Значи мога да потвърдя два броя за героя.Пък Хри,имам подозрения ,че моя и твоя мъж ще си паснат,пък познавайки на Муша и на Стела половинките,мисля,че ще му хареса много.Даже може после и без  теб да иска по срещи да ходи Simple Smile Олях се май с писането,ама като се замисля предната среща беше кажи речи точно преди година ooooh!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Тъй тъй, да взема да зарадвам Голдин, че скъпоценната му няма да я даваме чак у Софето ли Mr. Green Гледам сметки без кръчмар правите тука Twisted Evil, ама тя е Маджарова - ще си каже тежката дума като му дойде времето Flutter Ще почвам и аз да мрънкам за среща от рано-рано, да видим дали ще ме огрее. Ама аз викам да е на 2-ри вечерта и после на 3-ти по обед да хапнем, пийнем и със Сиракови да потегляме към Бургазъ. Уф, и аз се размечтах, че и засмятах без шефа Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 3 524
ако тази среща стане, да знаете че ще съм много щастлива  Grinning 2 корема любими (да не говорим че са и принцески на всичкото отгоре), че и един любим бургаски младеж... прекрасно.
Ха дано стане и кажете за кога, че да знаем с Ицо и дано да няма репетиции точно тогава Praynig

# 19
  • Мнения: 4 700
Рени, от 25.02 до 04.04 Ще съм служебно в Америка (нямам търпение вече да идва, откога го чакам това пътуване)  Mr. Green Иначе нали ме zнаеШ, че не му мисля много. Малко ми трябва да дофтасъм. Ще си помисля zа Великден. Ама като гледам вие каква готина групичка се zаформяте, хич няма да липсвам.  Hug

# 20
  • Мнения: 2 270
ако тази среща стане, да знаете че ще съм много щастлива  Grinning ...

Пак те дебна, като партизанка си - да знайш!
И ние може да дофтасаме, тъй че може заедно да се придвижим до там! Hug

# 21
  • Мнения: 206
Едно въпросче? Приемате ли нови във вашата компания или да ви оставим да се наприказвате ..... Thinking newsm78Няма да се сърдим, но ще се включим в някоя следваща среща. Предолагам, че ще бъде много емоционална за вас! Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 2 270
Едно въпросче? Приемате ли нови във вашата компания или да ви оставим да се наприказвате ..... Thinking newsm78Няма да се сърдим, но ще се включим в някоя следваща среща. Предолагам, че ще бъде много емоционална за вас! Hug Hug Hug
Че ти не си нова и без това ми беше много далече на софийската среща Hug

# 23
  • Мнения: 206
 Hug HugПритинка не съм нова във форума, но във вашата групичка...Ще ми бъде приятно, ама страшно много, пък и имам лична закачка с г-жата от Пловдив Grinning, но все пак като се замисля, ще бъде малко кофти вмешателство, ама пък ще постъпя нахално ииии вероятно ще дойда smile3534

# 24
  • София
  • Мнения: 3 524
ее пак ме фана притимира
силве ти пък какви са тези въпроси  Laughing Hug

# 25
  • Мнения: 1 792
ТЕЯ ПА ЦЯЛ ДЕН ДРЪНКАЛИ ДРЪНКАЛИ И НАКРАЯ НИЩО НЕ ИЗМИСЛИЛИ ooooh!
гледайте сега срещата започва от 01.03 и прродължава до 03.03.кой когат може пристига остава и който свари свари тъй че айде всички и стари и нови довадяйте моля(Силве я без тея въпроси ми се готви)Прити много ще се изкефя ако дофтасате и вий.
Ели елате в събота ма булка и ще си ходите понеделник,вторник .....или не си ходете Laughingще гледаме малкия,има къде да се спи и да го гледаме.айде че точа зъби вече и нямам търпение.
Голди ти кат кажеш на Жорето той пред колата ще търчи аз го знам той е мой човек Laughing
АЛОО АМЕРИКААА АЙ СЯ МОЛЯ ВИ СЕ БЕЗ ДА СЕ ДУЙТЕ LaughingМиле къв шъ го дървиш там ма ии скитня.
айде айде да иде март че немам думи пак ще ни пишат по вестниците Laughing Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 309
Ида,само да не сьм ангажирана с поредния час по разкрач...
Еййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййййй никой не довадя до Руситоооооооооо...
Спам
Спам
Спам.....
................

# 27
  • Мнения: 1 792
Рожбооо ТВЪРДО ТИ ОБЕЩАВАМ ДУШКО ЧЕ ЛЯТОТО ЩЕ ДОЙДЕМ.ГЪРМИ ТРЕЩИ ШЪ ДОЙДА.ЗАСЛУЖИЛА СИ СИ ГО  HugАМА СЕГА НЕМОЙ СИ ТРЕСА ДЕБЕЛИЯ ЗАДНИК ДО ТАМ Blush
ОБЕЩАВАМ БУЛКА NaughtyТВЪРДО И ПРЕД ВСИЧКИ Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 446
Аз ще пропусна по обективни причини  newsm45

# 29
  • Мнения: 4 700
Славундер, ти си иzвинена.

Му6о, Шъ си пържа zадника у Флорида, ако има слънце.  Flutter Трябва да zаведа бебето на братовчедка ми обратно и леля ми даже ми поема раzноските.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт