СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 051
  • 223
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 206
Много ми са идва ша знаите и ша земем да дойдим и ний, ама само не се светнах тук става въпрос вече и за мъжете нал'?  newsm78 Ша прощавати ама кът не знам! Иначе  Hug Hug Hug всички сте от сладур нагоре!!! И бебета ша има да дондуркамеееее, абе немам думи Grinning

# 31
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Малееее, къв отбор се оформи ПАК! Ох, мямам търпение, шъ знайти! Heart Eyes Hug
Много ми са идва ша знаите и ша земем да дойдим и ний, ама само не се светнах тук става въпрос вече и за мъжете нал'?  newsm78 Ша прощавати ама кът не знам! Иначе  Hug Hug Hug всички сте от сладур нагоре!!! И бебета ша има да дондуркамеееее, абе немам думи Grinning

Сиска, те наще мъже кат чуят и преди нас тръгват! Не може без тях! А иначе за дундуркането - туй ми напомня за една мацка, дето на предната среща тържествено обеща да е детегледачка, пък се нашльока с мартинита първа. Добре, че са ни добри децата, та сами се гледаха накрая! ooooh! hahaha

# 32
  • Мнения: 206
Стели - Верно ли? Направо цветно си представям.... GrinningАз по принцип не пия, но....пак ще ме държите под око, че може и от чаша вино да се наквася, затова ник'аф алкохол Naughty леле нямам търпение вече!

# 33
  • Мнения: 4 700
А иначе за дундуркането - туй ми напомня за една мацка, дето на предната среща тържествено обеща да е детегледачка, пък се нашльока с мартинита първа. Добре, че са ни добри децата, та сами се гледаха накрая! ooooh! hahaha

Това може да е само една. Рени, приzнай си беz бой, ти ли беШе дуШко?  hahaha Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 3 524
мушка, да знаеш че за събота ме кефи идеята. засега ни бройте 3ма, дано не изскочи репетиция само че ше пукна на мъка..... Crazy

хм, за пиенето, че кой мож' да е- мушкатовата е много ясно  Laughing
мир, потенциална свате, мир  newsm20

# 35
  • Мнения: 1 209
Хеййййй мацки, къде без нас бре??????

Идвамеееееееееее....

Мушо пиши ни в бройката!!! Незнам двама или трима, но аз ще съм там със сигурност... Joy

Имам една молба, искам Тони и Тошко да ходят да регистрират стаите в хотела, по възможност спалня  Joy smile3521 newsm62 smile3508

# 36
  • Мнения: 1 792
Ама Стелоо голяма си клщкарка ии то човек на не се изпусне да се нафирка Blush
айде тоя път ще ги гледам оти немога да се нажуля тъй че споко.
ихааа как се кефя че идете нямам думи. Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 309
Хахахаа...,Вериии,пускаме гейтарите да резервират,а Sick hahaha bowuu Joy
Направо разпределихме длъжностите
Мушкатова - бавачка,ама на кое се не знае,де ooooh!
АЗ САМО НЕ РАЗБРАХ - КОГА Е СРЕЩАТА??????????? newsm78

# 38
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Рожбе, започва на 01.03 ,пък който докогато устиска Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 247
 Hugей мацки има вероятност по това време да съм в София при дока ако ме искате може да довтасам при вас но зави си и прегледите кога ще са Wink

# 40
  • Мнения: 1 792
оо ама Ралицо ако тъ бана и ща спукам от шамари Twisted Evil-ако сме я били искали.кви са тея думи мари.ААААААААААА Crossing Armsабе ще ядете бой накрая.
всички да идват могат немогат всички да дофтасват чеее #2gunfire

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ралиция, иска ли питане, бе душа Heart Eyes
И аз ставам за детегледачка тоя път Twisted Evil, ама на лятната среща ще му мислите вий бременните Mr. Green
Голдин официално обеща за помисли и да претегли всички за и против; подозирам, че в графата против е само липсата на ръководство "как да действаме ако жената тръгне да ражда по пътя" Crazy

# 42
  • Мнения: 1 792
ааа Голделино рано ще ти е тъй че споко а ако тръгнеш все пак  веднага те караме при моя лекар а ний ще полеем случая.(тъкмо да имаме повод за пиене да не изглеждаме като пияници) Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 751
Яяяя....тази Муша няма спирка с организациите  Mr. Green Crazy
Аз на 1ви влизам в 9тия. Така че:
Мушооо...имаш ли добър гинеколог в Пловдив, ако ми изтекат водите  hahaha Joy

Ама ще се допитам до д-ра и може и ние да довтасаме  Crazy Crazy Crazy
Аз имам роднини в Пловдив (баба, лели, братовчедки), но предпочитам да спя на хотел.


Та...пишете ни и нас  Hug

ssissi, какво значи "нова"  Mr. Green Всички сме били нови. Важното е купон да става.

П.С. Може да вземе някой в колата, ако Кало не е с нас  Hug

# 44
  • Мнения: 1 792
МУШМОРОК
СТЕЛА
НИКИТКА
ДАРИ
ЕЛИ
ХРИ
ГОЛДИ
ПРЕТИ
СИСИ
РОЖБАТА
ВЕРИЧ
РАЛЧЕ
КАЛИ
ЖАКЛИН

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 11:20 от mu6morok

Общи условия

Активация на акаунт