СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 017
  • 223
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 309
Кьв 1.03 бре ooooh! ooooh! ooooh!
Ква е тая среща от днес за вчера.Моля Ви,изтрапнах  Shocked
Дайте вьздух Shocked

Ох,не за друго,ама бавачката на сина ми е болна от грип и милата е на инжекции.Ако се оправи идваме,ако ли не...само мога да реваааааааааааааа от яд Cry

И с мьжете ли,че не разбрах newsm78

# 46
  • Мнения: 1 792
абе сега следва февруари ма имаш цял месец до срещата Laughing Sick ooooh!е па тая детегледачка за един месец не се ли опрай от грипа пиши я бегала Sickама рожбооо па блейш Joy

# 47
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Рожбе,с мъжете ще сме,къде без тях Simple Smile Като гледам сериозна работа се заформя bowuu

# 48
  • Мнения: 2 751
Е, Рожбо, до 1ви март ще се оправи женицата  Grinning
Ако ли не, ела с него.
То аз не знам дали ще има кой да гледа Калоян  Thinking Но и да няма, идвам с него  Crossing Arms Така ще знаете!

Мъжът ми вчера малко се постресна от ентусиазма ми да пътуваме в 9ти месец, ама го уверих, че и да ми изтекат водите, ей го къде е Пловдив  Laughing Mr. Green

# 49
  • Мнения: 2 309
Е така де,февруари Embarassed Joy
Айде,убу...ида,вий стискайте палците да успеем!

# 50
  • Видин
  • Мнения: 961
Запис.... Mr. Green
Ако не ми мине котка пътя, този път не пропускам...
Може и сама да съм, че мойчкият с тия наряди ме съсипва ShockedА може и да съм със Дени.Ще има ли деца? Blush
Калиии, ще ме возиш ли от София нататък? Thinking

# 51
  • Мнения: 2 751
Запис.... Mr. Green
Ако не ми мине котка пътя, този път не пропускам...
Може и сама да съм, че мойчкият с тия наряди ме съсипва ShockedА може и да съм със Дени.Ще има ли деца? Blush
Калиии, ще ме возиш ли от София нататък? Thinking
Жаки, и ние може да сме с Кало, така че ако има още някое дете, за мен ще е супер.
Не знам дали ще има на кой да го оставим  Peace

Къде да те возя? Мислиш да дойдеш до София ли? Ще те возя, бе, как няма  Mr. Green

# 52
  • Видин
  • Мнения: 961
Ей, ама Муша следи изкъсо Mr. GreenВеднага ме е прибавила, бързакова Joy Joy

Ако се съберем... ще се размажем просто.Усещам го! ooooh! Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 792
Ей, ама Муша следи изкъсо Mr. GreenВеднага ме е прибавила, бързакова Joy Joy
ама много ясно бее съмняваш ли се в мен Wink
аз съм за 5минути ама върша работа за 50минути Mr. Green

# 54
  • Мнения: 206
Леле как ще ни запомни Пловдив smile3521 Моя образ като че ли също прие с ентусиазъм идейката, ама много ще се изкефя като види какви сме организирани, май не очаква, мисли че съм се превъзбудила за нищо.... hahahaще види той!

# 55
  • Мнения: 2 309
Да взема да се изруся newsm78
И без това ми е генетично заложено ooooh!

# 56
  • София
  • Мнения: 3 524
леле рожбе, нема такъв аватар просто  Laughing Laughing Laughing сега го кириизх чак, сори за офф-а ама...  Joy
вие с хера ми обирате овациите- тя има бутон за Бан  Laughing Laughing Laughing

# 57
  • Мнения: 1 792
EE ВЕРНО БЕ сега забелязах че това не са 2 кърпи а едното е куче ooooh! Joyлелее много якоо
Рожбоо взимаш си перхидрол и в първия фризьорски салон да се изрусиш чули ме Naughty
да я издам-днес ми звъни да ме пита дали срещата е сега в събота или кога е Sick Laughing(добре е )
Сиси ще ви запомни даааааааааа

# 58
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Браво бе  Crossing Arms! Докато аз се скъсвам от бачкане, вие си разпределихте момите и ергените  Mr. Green!

Голяма тумба се заформя  Party! Аз само да успокоя Голделинка - пиленце, ако вземеш да раждаш и няма време до Пловдив, все пак Стара Загора е на пътя! Няма да те оставя, я! То и без друго госпожицата е бебе на тоз регион (имам в предвид Копринка), таман ще си се роди на място  Mr. GreenHeart Eyes

# 59
  • Мнения: 2 751
А къде ще се спи? Идеи има ли или да търся из нета?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт