СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 020
  • 223
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 209
Е къде без нас???? Аааааа... Ние можем и за трите дни, вече съм ги обявила за форумска среща  Joy

  1. муши, тошко, корема
  2. Ели, Ицо и Коки
  3. Кали, Кало, Корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
  4. Рожбето и Тони
  5. Стели, Митко и Ицо
  6. Сиси и мъжлето
  7. Хри (още незнае с мъжлето или без)
  8. Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02) Rolling Eyes
  9. Ники и половинка
10. Верич, Краси и Крум???

# 136
  • София
  • Мнения: 3 524
ехааа силна група на шаро става Hug
сега да ви кажа под секрет че ние още висим- скоро ще разбера като излезне на ицо програмта дали няма да ни "сложат пръст" с някое представление. Praynig дано не

# 137
  • Видин
  • Мнения: 961
Момичета какво ще правим за хотел? Rolling Eyes
Давайте предложния newsm78
Алооо, пловдивчанкитееее дайте инфо
Mr. Green

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 21:34 от Жаклин

# 138
  • София
  • Мнения: 3 524
мушкато мъууу нема да ти звънкам повече  Crossing Arms па ми и затръшна после. сръд сръд сръд Crossing Arms

# 139
  • Мнения: 1 792
мушкато мъууу нема да ти звънкам повече  Crossing Arms па ми и затръшна после. сръд сръд сръд Crossing Arms
таз пък кога мъри си ми звъняла newsm78брех таз мойта проста празна глава непомни.
хотели щях да обикалям в неделя ама ми беше много зле щях да умрем от главобол.,затова тая неделя ще пообиколим с милото да сме живи и здрави и ще ви кажа после Hug

# 140
  • Мнения: 2 270
1. муши, тошко, корема
  2. Ели, Ицо и Коки
  3. Кали, Кало, Корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)
  4. Рожбето и Тони
  5. Стели, Митко и Ицо
  6. Сиси и мъжлето
  7. Хри (още незнае с мъжлето или без)
  8. Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02)
  9. Ники и половинка
10. Верич, Краси и Крум???
11. Притенцето и Ицо - ама сме под голяма питанка до към 25-ти февруари

# 141
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Искам да ви кажа, че сте много несериозни!!!
Хубаво го правите тоя списък, ама поне кажете за коя дата се разбираме последно! Айде да е 02.03.2008, че да мога да ви видя на трети като се включим и ние! Разбрахте ли ми тънката мисъл??? Mr. GreenМрън,мрън,мрън!!!
Плюс това правя пъклени планове да се изръся в Муша за закуска, че как ми се ядат палачинки... Mr. Green

# 142
  • Мнения: 2 751
Плюс това правя пъклени планове да се изръся в Муша за закуска, че как ми се ядат палачинки... Mr. Green
На теб хубаво ти се ядат, ама аз цяла нощ имах контракции, при това болезнени и днес цял ден ми се втърдява корема, та може и да се наложи друг да прави палачинките  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 143
  • София
  • Мнения: 3 524
такааа.....
докадвам за програмата на ицо- за 1ви отпадаме- има предствление в 17 ч., но можем да дойдем (ако муш ни иска още де) на 2 и 3ти?

# 144
  • Мнения: 1 792
такааа.....
докадвам за програмата на ицо- за 1ви отпадаме- има предствление в 17 ч., но можем да дойдем (ако муш ни иска още де) на 2 и 3ти?
задължително.значи на 2-ри ви чакаме Hug
Кали стискай ма след срещата .аааа аз си търся палачинките Crossing Arms

# 145
  • София
  • Мнения: 3 524
в такъв случай, дай Боже да е ок всичко, кацаме на 2ри, ще докалдваме кога Hug Heart Eyes
Сватьо, да не се изтървем, да видя момата в корема преди Митко-бандитко да ми я открадне Laughing Heart Eyes

# 146
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
в такъв случай, дай Боже да е ок всичко, кацаме на 2ри, ще докалдваме кога Hug Heart Eyes
Сватьо, да не се изтървем, да видя момата в корема преди Митко-бандитко да ми я открадне Laughing Heart Eyes

Аз на тебе колко пъти да ти казвам ДОЛУ РЪЦЕТЕ ОТ СНАХАТАААААА! Ай си посегнала на Мони, ай съм ти отмъкнала изпод носа г-ца Маджарова(бургазлийката)!
Ние ще цъфнем на 03.03 сутринта, ама не знам кога. Ще нахраня в 06ч. и тръгваме, ама път си е - живот и здраве, когато стигнем.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ние май няма да дойдем  newsm45
Голдин каза, че щом не ми се ходи всяка седмица да стоим през почивните дни у свеки, няма да издържа и пътя до Пловдив Crossing Arms
Не знам какво да направя, за да го убедя; накрая ще взема да дойда сама с влака Cry

# 148
  • Видин
  • Мнения: 961
И ние май ще отпаднем. SadВчера бях при Владимиров в София и ни иска пак на 25,02 в понеделник, а  събота пак да тръгна пък за Пловдив май няма да ме огрее.А и си отупах заплатата  на зелено....Crazy

# 149
  • Мнения: 862
Ииииииииииии ми то какво стана, май срещата няма да се състои, тъй кат гледам  smile3518
Така се бях настроила за срещичка, че сега ми стана чак криво  Sad
Тая надежди обаче, защото още има време да се организираме.

Общи условия

Активация на акаунт