СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 020
  • 223
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 792
кво става тука бе.един ден ви оставя на самотек и вие таковате майката на всичко Crossing Arms
аааааа вижте кво среща ще има само не ми хленчете и не се цупете.оправяйте се с мъжете си те са ваши.вкарайте малко женска тактика,мрънкане и цупене.
абе извинения не приемам среща има от 01 март до 3март.записвайте се моля кой ще идва и кой не Naughty

# 151
  • София
  • Мнения: 3 524
свате голдин верно ли така каза? е той просто няма сърце му кажи Crossing Arms
аз и изненадки приготвих...а той... и сега?
е не е честно....
муш, спокич, засега ние сме на линия, самдоа сме живи и здрави Hug

# 152
  • Мнения: 2 309
Аз хубаво викам аз 1.02
Вие месец напред среща организирате Mr. Green

# 153
  • Мнения: 1 792
Аз хубаво викам аз 1.02
Вие месец напред среща организирате Mr. Green
хахаха Рожбе верно май трябваше да напрайм на 1 февруари срещата.
ама вий може ли толкоз несериозно да се държите а?уж дърти магарици па немой са организираме сериозно.
айде казвайте ще има ли среща и да обикалям ли хотелите

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз ли съм несериозна, бе Crossing Arms И с влака съм готова да тръгна, ама началството се дърпа #Cussing out Нямало да си прости цял живот ако стане нещо на толкоз дълъг път, посред зима и с жена на прага на 9-ти месец и със скъпоценната му щерка. Даже не иска да чуе. Иначе много му се събира с вас и току виж хукне без мен Mr. Green
Все пак каза, че ако си промени мнението, ще ме уведоми Praynig Ако стане чудо, хотел ще намерим, обикновено като решим да ходим някъде, си избираме хотел предшната вечер в интернет, пък и в Пловдив досега не сме спали Laughing
Аз от вчера роня сълзи и се тръшкам Crossing Arms

# 155
  • Мнения: 1 792
я кажете сега да ходя ли да търся хотели

# 156
  • София
  • Мнения: 3 524
за да те подпомогна копвам списък пак по-напред, леко актуализиран:
1. муши, тошко, корема- там са си
  2. Ели, Ицо и Коки- 2-3 март
  3. Кали, Кало, Корема и мъжа (сори кали не му знам на човеко името)- кога?
  4. Рожбето и Тони- кога?
  5. Стели, Митко и Ицо- 3 март
  6. Сиси и мъжлето- кога?
  7. Хри (още незнае с мъжлето или без) кога?
  8. Жаки (с Дени, а за мъжо....още не се знае.Ще се разбере след 18,02)- кога?
  9. Ники и половинка- кога?
10. Верич, Краси и Крум???- кога?
11. Притенцето и Ицо - ама сме под голяма питанка до към 25-ти февруари- кога?
12. Голди, Голдин, малкото голделинче и корема златния- когаааааА????


ай ся дописвайте Peace

# 157
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Аз няма кво да дописвам, ама тъй шИ ви дърпам ушите, че.......Ааааа, нИ вЪ е срам! Дърти магарици една среща не могат да организират! Twisted Evil
Моя мъж и вариант за 02-ри вечерта чак измислил, вий ми сЪ прайте! Мрън, мрън, мрън! Crossing Arms

# 158
  • Мнения: 1 792
Стели немой са плаши мъ ако щът ний сме тука.и Ели и Ицо също заедно с малкия ще са така че в нас има място ако решите уелкъм Hug
а днес не съм ходила по хотели защото  първо че сте несериозни и незнам дали някой ще идва че да проучвам и второ Тодор цял ден слага контакти,первази и т.н из нас и не сме си подали носа.но ако кажете ще проверим през седмицата

# 159
  • Мнения: 2 309
Не се сещам,питах ли,но като гледам сме с деца...Къде ще се сбираме!?

# 160
  • Мнения: 1 792
Рожбе кат гледам в нас Laughing
абе кръчмо колкот щеш само кажете колко сме и ще измислим кръчмата
а аз обещавам да сме приключили с ремонта до тогава

# 161
  • Мнения: 2 309
Стига бе,с деца на кръчма...Моят син е с режим Crossing Arms
Наистина ми е любопитно Rolling Eyes

# 162
  • Мнения: 2 751
Моите контракцийки по никое време малко понамаляха.
Ние държим фронта засега, ще идваме, но при мен нещата ще са сигурни на 1ви март, като тръгна  Crazy Mr. Green Все пак съм под постоянен въпрос дали на 1ви ще ви пиша СМСи от болницата или ще пийнем по едно на живо   bouquet

За кръчмата аз нямам проблем да съм с Калоян, особено ако има други деца той ще издържи повече от мен  Mr. Green

# 163
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз се чудех, особено с коки, но си мислех с ицо да сме на смени  Laughing че да не е самичък. другия вариант е в муши, но пък зависи колко народ е все пак.
ние на 1ви няма да сме там, та който свари да иде на 1ви може да спретне едно соаренце  Laughing ида каже как е било после Peace

# 164
  • Мнения: 206
Ние сме там от 01.03 - поне така си мислим за сега - пак ще докладвам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт