СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 012
  • 223
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 751
и аз се чудех, особено с коки, но си мислех с ицо да сме на смени  Laughing че да не е самичък. другия вариант е в муши, но пък зависи колко народ е все пак.
ние на 1ви няма да сме там, та който свари да иде на 1ви може да спретне едно соаренце  Laughing ида каже как е било после Peace
А той няма ли да седи мирен в заведението, нещо ако го занимаваме....  Crazy Mr. Green

# 166
  • София
  • Мнения: 3 524
и аз се чудех, особено с коки, но си мислех с ицо да сме на смени  Laughing че да не е самичък. другия вариант е в муши, но пък зависи колко народ е все пак.
ние на 1ви няма да сме там, та който свари да иде на 1ви може да спретне едно соаренце  Laughing ида каже как е било после Peace
А той няма ли да седи мирен в заведението, нещо ако го занимаваме....  Crazy Mr. Green
може и да стои душата, но там ще се пуши, което автоматично изключва неговото "участие" в кръчмата Rolling Eyes

# 167
  • Мнения: 1 792
вижте сега бебетата пристигат най-рано в неделя така че ние за събота може да си организираме кръчма за тези които дойдат,а в неделя ще се съберем в нас за местото ще се сместим все някак.защото това едни да седят да пазят бебетата а други да купонясват е гадно.та-в събота на кръчма,а в неделя вече ще има и бебоци ще сме в нас.ок?

# 168
  • София
  • Мнения: 3 524
вижте сега бебетата пристигат най-рано в неделя така че ние за събота може да си организираме кръчма за тези които дойдат,а в неделя ще се съберем в нас за местото ще се сместим все някак.защото това едни да седят да пазят бебетата а други да купонясват е гадно.та-в събота на кръчма,а в неделя вече ще има и бебоци ще сме в нас.ок?
аз съм ок принципно Peace

# 169
  • Мнения: 206
КЪДЕ Е ОТИШЛА ТЕМИЧКАТА НИ....
Леко я побутвам Hug Blush

# 170
  • София
  • Мнения: 3 524
КЪДЕ Е ОТИШЛА ТЕМИЧКАТА НИ....
Леко я побутвам Hug Blush
ти то ти буташ, аз списък копирам, те маймуните си траят...а па бургаското свате не казва тръшкането даде ли резултат? Thinking

# 171
  • Мнения: 1 792
ама верно моми я кажете кво става сега КОЙ ЩЕ ИДВА СЪС СИГУРНОСТ
Кажете да знаем как да планираме дните,че ако няма да има нищо в съъбота да поемам други ангажименти,защото сигурните засега са за неделя и понеделник

# 172
  • Мнения: 2 751
ама верно моми я кажете кво става сега КОЙ ЩЕ ИДВА СЪС СИГУРНОСТ
Кажете да знаем как да планираме дните,че ако няма да има нищо в съъбота да поемам други ангажименти,защото сигурните засега са за неделя и понеделник
Муша, понеже при мен нещата са ужасно несигурни, най-вече заради контракциите и болките, мен ме отпишете засега и нека някой друг спи у вас, ако искате  Hug
Ние ако решим, ще е в последния момент, и ще намерим хотелче-никакъв проблем  Hug
Искам да дойда, но ако продължавам в тоя дух, не знам дали ще посмея  Crazy 

# 173
  • Видин
  • Мнения: 961
И ние не сме от сигурните, но ако дойдем ще е в последния момент и ще си намерим някакво хотелче Rolling Eyes

# 174
  • Мнения: 206
Ние засега сме на линия, имаме къде да спим, когато кажете тогава идим, дано котка не ни мине пътя, чееее срам голям после BlushКолата ни е на ремонт надявам се дотогава да е 6 newsm78

# 175
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
За нас имаше известни съмнения,но сега всичко се нареди,така че - няма промяна Peace

# 176
  • Мнения: 1 209
Мушооооо нас нали си ни знаеш, вечното присъствие.  И то ще ти досаждаме даже още от 1-ви, но без Крум за да можем да си се видим и да се наклюкаме като жените Joy. Ако запазваш места в някое хотелче ни брой в една Crazy двойна стая  hahaha /че ме е срам да кажа в две единични/   Heart Eyes .

# 177
  • Мнения: 862
Аз (ние) отпадаме  Sad

# 178
  • Мнения: 1 792
ПИША САМО СИГУРНИТЕ
    от събота(1-вимарт):
           Верич и Краси
           Никитка и Тодор
           Сиси и половинката
           Муша и Тодор
   от неделя (2-ри март):
           Ели,Ицо и Коки
           Стела,Бат Минчо и Миташкина.

НА ВСИЧКИ В НАПРЕДНАЛА БРЕМЕННОСТ ИСКАМ ДА ВИ КАЖА ЧЕ ВИ РАЗБИРАМ И ВИ СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД.НА ВАС ВИ Е ПРОСТЕНО Hug
А НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО СЕ ОТНАСЯТЕ НЕСЕРИОЗНО- smile3516 smile3534 smile3515 newsm11
И ДА ПИТАМ-Ники,вие ще спите в Катя нали?!Което означава че и те са сигурни нали?!но ще ги впиша като ги уточним.
а за спането Ели и Ицо ще спят в нас,но те идват в неделя така че за събота вечер мога да взема една двойка в нас Hug

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 16:48 от mu6morok

# 179
  • Мнения: 2 270
А НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ КОИТО СЕ ОТНАСЯТЕ НЕСЕРИОЗНО- smile3516 smile3534 smile3515 newsm11



Мушо, как несериозно бееееееееее  #2gunfire - на 25-ти ще потвърдя! Hug

Общи условия

Активация на акаунт