СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 007
  • 223
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 792
до тогава си в кюпа и ти немой са оправдава Whistling Mr. Green

# 181
  • София
  • Мнения: 3 524
иии най-после раздвижвае значи. кали душата, хри, жаки- много съжалявам че така се получава, но определено няма да е озледната среща Peace
сиси, кога ще пътувате вие? мисълта ми е че можем заедно да тръгнем ако сте на втори с двете коли (че катуна за коки ако знаеш какъв не е истина)? не е задължително де Simple Smile а и ние предполагам че с повече от 100-120 няма да движим заради него, но ако искате-  Peace
сватьо, кажи мари? Crossing Arms ко стана с голдин?

# 182
  • Мнения: 1 792
кво да ти кажи сватята ти,той Голделин и той като вземе да се иняти е като магаре на лед Crossing Armsсега се правят и двамата на интересни и накрая само ще загубят и вдамата-голди едно ширтифосване.а Голделин едно напиване Laughing

# 183
  • София
  • Мнения: 3 524
кво да ти кажи сватята ти,той Голделин и той като вземе да се иняти е като магаре на лед Crossing Armsсега се правят и двамата на интересни и накрая само ще загубят и вдамата-голди едно ширтифосване.а Голделин едно напиване Laughing
наеш как ми се мотаааа лелеееее да разходя голямото дупе, а па как ми са пий ракия леле леле срам Blush
айде стига ОФФ че Херка шъ мъ измете накрая (Херко, душата лятото живи и здрави ше спим в Загората, на път за морето шъ тъ тормозъ да знаш, за бирки то е ясно  Mr. Green)

# 184
  • Мнения: 2 751
наеш как ми се мотаааа лелеееее да разходя голямото дупе, а па как ми са пий ракия леле леле срам Blush
И на мееееееееенннннннннннннннн  smile3515 smile3516 smile3506

Само да удържа фронта до 1ви...ще дойда. На 2ри ли официално се сбирате всички?  newsm78

# 185
  • София
  • Мнения: 3 524
наеш как ми се мотаааа лелеееее да разходя голямото дупе, а па как ми са пий ракия леле леле срам Blush
И на мееееееееенннннннннннннннн  smile3515 smile3516 smile3506

Само да удържа фронта до 1ви...ще дойда. На 2ри ли официално се сбирате всички?  newsm78
е чак офоциално -ние официално с коки ше кацнем тогава (пу пу нали) та така

# 186
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Ей,Калиии,ша ти кажа аз официално,неофициално...ние на първи сме от официалната ложа bowuu  На втори - ще тече второ действие на представлението- с малките бонбони от мъжки пол като гледам ще са всичките, с изключение на Муша пупата Mr. Green

# 187
  • Мнения: 206
Пак сте и пуснали края на темата значииии ooooh!
Ели - ние сме трудно предсказуеми - най-вероятно ще дръпнем на 29, ще се занесем и до Х-во, че скоро не сме бивали там, абе луда работа, но дайте подробности или е рано? newsm78

# 188
  • Мнения: 1 792
аз се отказвам да се разправям с вас. Crossing Arms
някой ако иска да организира и запазва места.
единствените ангажименти които считам за 100% за неделните ми гости от София-Ели и Ицо и срещата в понеделник със Стела и Ицо.
ако някой реши в събота да идва в Пловдив да се обади.

# 189
  • София
  • Мнения: 3 524
мир бре!  Laughing нема да кипваш хормоните на снахата, че шти тури 2-3 шута  Laughing Laughing Laughing
народите и сами могат да се оправят ако решат да дойдат- в намеренията не се съмняваме, но всичко се случва Peace аз отново мога да кажа че ще се радвам да се видим със всички, въпрос на време, състояние (здравословно и душевно , и финансово) и разбира се- желание.
гуш на всички Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 1 792
ама с теб сме се разбрали,взимай семейството и катуна и ви чакаме. Wink
за всички дет ще раждат стискаме палци Heart Eyes
за всички останали добре дошли сте по всяко време  Hug

# 191
  • Мнения: 2 751
за всички дет ще раждат стискаме палци Heart Eyes
за всички останали добре дошли сте по всяко време  Hug
Ние в никакъв случай не сме се отказали. Просто ще го решим на 1ви  Hug  зависи от поведението на онова вътре и колко се е разбързало  Mr. Green
На мен лично ми се идва много, даже и ако идваме на 2ри с/у 3ти, може би ще оставим детето, да мога да се отпусна и да ви видя както си му е реда  Heart Eyes
Засега се тъпча с магнезий и има резултат. Кротнаха се нещата  Peace

# 192
  • София
  • Мнения: 3 524
Засега се тъпча с магнезий и има резултат. Кротнаха се нещата  Peace
браво душата, ти само не си давай зор Heart Eyes Hug

# 193
  • Мнения: 2 270
Ние отпадаме Sad

# 194
  • Мнения: 2 309
При мен са под въпрос нещата,понеже имам спа-процедури в Плевен  Flutter Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт