СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 005
  • 223
  •   1
Отговори
# 195
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Вижте кво, такива шамари ще ви раздам като ви видя, че....пък уши как дърпам, вЕрвам знаете!
Муш, на трети щи звънна кат влезем в Пловдив да се чакаме някъде и да се доберем до вас да нахраним домочадието. После май ще се разхождаме само с Коко, ама кво да ви правя кат сте несериозни! Crossing Arms

# 196
  • София
  • Мнения: 3 524
прити съжалявам душка... рожбелино- и ти ли бруте  ooooh!
нема да ви обичаме повече да знаете (но и по-малко няма да ви обичаме също  Mr. Green)

# 197
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Явно майките с децата са по-организирани Heart Eyes Mr. Green Така че Стели, Ели ,Муш, поне снимки направете ,че всички останали да се ядосваме ,че срещата се провали.На вас приятно изкарване милички Hug

# 198
  • Мнения: 1 792
Стели ще ви чакаме от ранни зори Mr. Green Hug
жалко че така се получи този път,дано лятото сте по-сериозни  Wink

# 199
  • Мнения: 206
Ние не сме се отказали, ама моя сладур се е засилил в Гърция да ходи в събота #Cussing out, тааа от това зависи, иначе Муш дай ми на лични телефона си, като пристигнем в Пловдив щи звънна да се сетим, дано котка не ни мине пътя Praynig Hug

# 200
  • Мнения: 2 270
Ние не сме се отказали, ама моя сладур се е засилил в Гърция да ходи в събота #Cussing out, тааа от това зависи, иначе Муш дай ми на лични телефона си, като пристигнем в Пловдив щи звънна да се сетим, дано котка не ни мине пътя Praynig Hug

Малко офф - и ние в Гърцията ще ходим, та за това пропускаме, вие къде ще сте?

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Свате, не ще, бе Crossing Arms Че и на свекито се оплака къде искам да ходя и сега ме тормозят дружно Whistling

# 202
  • Мнения: 2 422
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ тук срещичка се прави а ааа???   Сестра ми Ти що не казваш ма душата да сабирам тайфата много си лоша Mr. Green

# 203
  • Мнения: 1 792
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ тук срещичка се прави а ааа???   Сестра ми Ти що не казваш ма душата да сабирам тайфата много си лоша Mr. Green
ква среща ма душко то всичко пропадна.ще има съвсем,скромно присъствие в неделя и ако искаш ще ти звъннем и на тебе ама трябва да ми дадеш телефона си Hug
(а аз не ти писах за срещата защото мисля че ми се сърдиш Blush)

# 204
  • София
  • Мнения: 3 524
Свате, не ще, бе Crossing Arms Че и на свекито се оплака къде искам да ходя и сега ме тормозят дружно Whistling
много съжалявам душата... с теб сам осе разминаваме да м усе не види... да не земе да се запознаем на сватбата чак а?  Laughing Laughing Laughing Laughing целувам ви  с принцесата, а голедин е прав, да ти кажа, нищо че ми се искаше много да се видим  Heart Eyes

ние засега сме все още на линия и стига да е всичко ок с бебе и нас сме на 100%! Simple Smile муше злате, пак ще се чуем като миналия път да ни земете отнякъде че плоудиу е голем град и ше земем да идем на май...та си някъде Blush

на гръкоходещите- всело изкарване и поздрави на византийците Mr. Green

# 205
  • Мнения: 2 270

на гръкоходещите- всело изкарване и поздрави на византийците Mr. Green

на свеки специални, нали?! Mr. Green
Вие: ВЕСЕЛО и УМНАТА из Пловдив!!! Hug

# 206
  • Мнения: 1 792
и хаймани бе са не находихте.айде на скитните веселко и да пиете по едно узо зарад мен.
Ели душата знам си урока,само чакам включване Hug

# 207
  • София
  • Мнения: 3 524
на свеки специални, нали?! Mr. Green
е че как  Laughing и ако не се държи добре, да ти яде малкото сладко дупе  smile3534 newsm08
оки муше, то кат гледам май само ние останахме верно  Laughing нема страшно, ше се отрсамим Wink

# 208
  • Мнения: 2 422
(а аз не ти писах за срещата защото мисля че ми се сърдиш Blush)

АмиИИИ да ти се сърдя неее ама само малко щото не дойде на последната срещичка ма то беше одавна предателка мръсна Mr. Green

# 209
  • Мнения: 1 792
(а аз не ти писах за срещата защото мисля че ми се сърдиш Blush)

АмиИИИ да ти се сърдя неее ама само малко щото не дойде на последната срещичка ма то беше одавна предателка мръсна Mr. Green
ама аз щях да си умрем от глава тогава,иии кво си злопаметно. Crossing Arms ooooh!
кажи сега ще пиеш ли с нас кайве

Общи условия

Активация на акаунт