Ей, лицемерки, да побъбрим за мечтите!

  • 5 138
  • 122
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 161
Детето ми иска да е капитан на кораб,за да вижда често баща си.Така,като се разминават двата кораба,да си махат двамата.Аз искам тя да е втората Сара Бернар.Искам да е богата,известна и всички мъже да лъскат обувките й с фраковете си.Тази вечер й казах всичко това,а тя крещи:Не искам да ми лъскат обувките,не искам да ми лъскат обувките.Нека на Анна да й ги лъскат,ти не си ми приятелка.Е,как да не го натисна това дете и да проявя големите си амбиции?

# 121
  • Мнения: 3 034
искала да става циганин като порасне, за да кара каручка с кон..... Sunglasses

Ще го преживее, споко. И  моята имаше такава мечта когато беше на три. После обаче се отказа и реши, че ще стане Барби. Crazy

Мечтаех да стана продавачка и детска учителка. Станах и двете, поне според дипломите. Не се сърдя на родителите ми, че не ме спряха. Оценям това, че ме оставиха сама да разбера грешката си.

 Joyлошото е, че моята първо на 3 искаше да стане Барби, а сега на 5 - циганин.....някаква особена деградация съзирам....

# 122
  • Мнения: 3 405
Шанел, натискът е просто задължителен  Grinning А и винаги има начин да представиш нещата така, сякаш тя си ги е пожелала и ти си й дала избор.
Нека са образовани децата, да владеят езици и да имат различни умения. Пък после ще решат какво да правят с тях. Все пак пълнолетието в България започва на 18 години. Виж, ако беше на 21 щяхме да имаме още 3 години за доошлайфане  Wink

Общи условия

Активация на акаунт