Свети Валентин

  • 7 319
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 179
Кога може да видите толкова много усмихнати хора по улиците,ако не на празник ?
Явно проблема не е в празника,ами във вас самите.
И сега за пореден път кажете,че аз се заяждам Wink

На св. Валентин виждаме основно усмихнати тийн-ове... Боли я Баба Цонка, че е ден на влУбените, ама виж на 3ти март, 9ти септември Баба Цонка е доволна, горда е. Обаче тийн-овете дори си нямат на идея за какво иде реч, абе хубаво е, че не са на училище.. Ама няма лошо, празници да има.. Зрелища на народа повече да се осигурят, че да не гледа все към хляба!

Хайде много весело посрещане на светлия празник Св. Валентин и подпийналия Трифон.. И не се напивайте много, че да не стане някоя беля  Laughing...

# 16
  • Мнения: 421
.... ако ги нямаше тийн-овете и света беше пълен смо с "баби Цонки" щеше да е много...много скучно:)
Та според мен иде реч за това,че трябва да благодарим на тийновете,че ни създавт настроение  Laughing  на такива лигави и не до там лигави празници

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 179
.... ако ги нямаше тийн-овете и света беше пълен смо с "баби Цонки" щеше да е много...много скучно:)
Та според мен иде реч за това,че трябва да благодарим на тийновете,че ни създавт настроение  Laughing  на такива лигави и не до там лигави празници


Аз казвам, хубаво е че има баланс м/у тийновете и Цонките. Ако ги нямаше първите, няма да имаме настроение, ако ги нямаше вторите, нямаше да ги има първите...
Купона е на мах!

# 18
  • Мнения: 1 224
Кога може да видите толкова много усмихнати хора по улиците,ако не на празник ?
Явно проблема не е в празника,ами във вас самите.
И сега за пореден път кажете,че аз се заяждам Wink

На св. Валентин виждаме основно усмихнати тийн-ове... Боли я Баба Цонка, че е ден на влУбените, ама виж на 3ти март, 9ти септември Баба Цонка е доволна, горда е. Обаче тийн-овете дори си нямат на идея за какво иде реч, абе хубаво е, че не са на училище.. Ама няма лошо, празници да има.. Зрелища на народа повече да се осигурят, че да не гледа все към хляба!

Хайде много весело посрещане на светлия празник Св. Валентин и подпийналия Трифон.. И не се напивайте много, че да не стане някоя беля  Laughing...
Зависи до къде ти се разпростира представата за тийн. Защото до колкото знам,не е празник,който го празнуват деца от 13 до 17 години.. Даже майка ми и мъжът и го празнуват.. Не ми се виждат много тийн Wink И кога тийновете не са на училище,на 14ти февруари ли? Joy Сигурно на 2ри февруари също ги разпускат  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 241
Ние не празнуваме, мъжът ми е твърд противник на празника. Смята, както беше писал някой по-горе, че е точно измислен за мъжа, които не се сещат през другите дни за жена си.
Аз не съм толкова крайна, но не ми и пречи това, че не изсипваме пари на цветарите и производителите на бонбони на този ден Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 179
Кога може да видите толкова много усмихнати хора по улиците,ако не на празник ?
Явно проблема не е в празника,ами във вас самите.
И сега за пореден път кажете,че аз се заяждам Wink

На св. Валентин виждаме основно усмихнати тийн-ове... Боли я Баба Цонка, че е ден на влУбените, ама виж на 3ти март, 9ти септември Баба Цонка е доволна, горда е. Обаче тийн-овете дори си нямат на идея за какво иде реч, абе хубаво е, че не са на училище.. Ама няма лошо, празници да има.. Зрелища на народа повече да се осигурят, че да не гледа все към хляба!

Хайде много весело посрещане на светлия празник Св. Валентин и подпийналия Трифон.. И не се напивайте много, че да не стане някоя беля  Laughing...
Зависи до къде ти се разпростира представата за тийн. Защото до колкото знам,не е празник,който го празнуват деца от 13 до 17 години.. Даже майка ми и мъжът и го празнуват.. Не ми се виждат много тийн Wink И кога тийновете не са на училище,на 14ти февруари ли? Joy Сигурно на 2ри февруари също ги разпускат  Mr. Green

Човек може да бъде тийн и на 50, ако не го е хванала критиката разбира се.
А ако четеш, преди да пишеш, ще разбереш какво имам предвид.. Въпреки, че може и тогава да не разбереш, но това няма никакво значение.

# 21
  • Мнения: 143
Хммм понеже ние няма да правим годеж направо ще дигаме сватба,е решил да ми подари пръстен на 14.02 това ще правим ние! Laughing

# 22
  • Мнения: 3 423
Мисля, че вместо една пет свирки и съгласие за
анален секс са добър подарък по случай празника.

# 23
  • Мнения: 1 844
св валентин е празник на влюбените,а на на онези,които отдавна са забравили какво е романтика,емоция,та дори и "любовна лиготийка".явно доста повече хора ги вълнува как да отмъстят на злата свекърва или какво да сготвят за довечера..а такива хубави празници не ги интересуват.е,много жалко за тях.
ние с мъжа ми ще си празнуваме,ще се обичаме и ще се глезим.и няма да вдигаме тостове за трифон зарезан и да ни боли глава от червеното вино,а ще се поливаме с шампанско и ще пием за вечната любов. Stop

# 24
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Как може да има такива скотове.. Дразнело ги това,дразнело ги онова.. Вместо да се радвате от доброто настроение на хората,вие се дразните.. Кога може да видите толкова много усмихнати хора по улиците,ако не на празник ?
Явно проблема не е в празника,ами във вас самите.
И сега за пореден път кажете,че аз се заяждам Wink

1. св. Валентин е шибан католическо педерастки празник (за справка виж защо е бил утрепан).
2. ако хората се усмихваха само по празници като този , по-добре да се гръмнат
3. вече сме превалили тинейджърската възраст и сега вече мислим по-трезво
4. дразним се от келеши дето си мислят че всичко разбират ...

# 25
  • Мнения: 3 459
Шъ пиим пък, няма празнуаме  Naughty
Тоя празник адски мнооо ме дразни, най-вече зарад тва, че всеки средно статически олигрофрен купува цветя на жена си баш на тоя ден, ебаси простотията  Sick

# 26
  • Мнения: 1 224
св валентин е празник на влюбените,а на на онези,които отдавна са забравили какво е романтика,емоция,та дори и "любовна лиготийка".явно доста повече хора ги вълнува как да отмъстят на злата свекърва или какво да сготвят за довечера..а такива хубави празници не ги интересуват.е,много жалко за тях.
ние с мъжа ми ще си празнуваме,ще се обичаме и ще се глезим.и няма да вдигаме тостове за трифон зарезан и да ни боли глава от червеното вино,а ще се поливаме с шампанско и ще пием за вечната любов. Stop
Peace

# 27
  • Мнения: 234
Ние пък ще си празнуваме и тази година както обикновено- червени рози, червени сърчица и червено вино Simple Smile пък после то е ясно  Mr. Green Не мисля че е лигаво, нито глупаво, нито пък за тези чиито мъже се сещат за тях само един път в годината, щото аз по-принцип от внимание не мога да се оплача ама ми е хубаво когато се прибере от работа с букет цветя и бутилка червено вино. А и мисля че няма жена на която да не и е приятно!  bouquet

# 28
  • Мнения: 234
Шъ пиим пък, няма празнуаме  Naughty
Тоя празник адски мнооо ме дразни, най-вече зарад тва, че всеки средно статически олигрофрен купува цветя на жена си баш на тоя ден, ебаси простотията  Sick

а бе вие хора сте лишени май от всякакви чувства и емоции. Като не ви се празнува ок само не обиждайте и не давайте квалификации на тези който за разлика от вас са успели да съхранят детето в себе си и са решили да отпразнуват този красив празник в името на най-хубавото нещо на света, а именно ЛЮБОВТА! Stop

# 29
  • Мнения: 125
Ще празнуваме, не виждам нищо лошо, колкото повече празници, толкова по-весело!Правим си дребни подаръчета, но не купуваме бонбони и цветя.

Общи условия

Активация на акаунт