По първи петли

  • 5 285
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
Гледам ви по аватарите, подписите и в
конкурсите Красива мама и ви се радвам.
Май е истина истината, че българката е
най-красивата красавица във вселената.
И аз като българка не падам по-долу.
Българка, но и човек. Понякога си лягам.
А на сутринта, о, небеса, огледалце, кажи,
че се шегуваш. Отбрани съфорумци имаха
честта да видят моя сутрешен блясък на
снимка и могат да потвърдят, че това не
е онова, което е било преди да ми се доспи.
Моля, успокойте ме, че не съм изключение.
Как изглеждате сутрин след ставане от сън?

П.С. Не смея да попитам в Красива мама от
уважение към статута на подфорума. Обаче
тук сме си близки клюкарки, можем да си кажем,
че българката понякога не е толкова красива. Сутрин.


# 1
  • Мнения: 25 600
Мислиш се за много смела, а? Искаш да ме видиш как изглеждам сутрин???
Само един човек на света е способен да издържи такава ужасяваща гледка и това е моят мъж. Щом още не е побягнал с писъци...  Thinking
ПП Сега ме хвърли в размисъл. Абе, той дали изобщо ме гледа и като гледа, вижда ли ме?   newsm78  Whistling

# 2
  • Мнения: 606
Екстра сте си. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 14 489
ако става дума за КМ конкретно ми се струва, че много голяма част от жените, показали се там всъщност точно сутрин са по-красиви, без всичките труфила и т.н.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Избягвам да се гледам в огледалото, преди да съм минала през банята. А онова в банята го игнорирам до момента, в който съм психически готова да понеса гледката.
Някога, ехеее, преди много години, се харесвах сутрин. Бузите ми руменееха без руж. Очите ми си бяха бистри /то и диоптрите бяха по-малко/.
Но колебанието в красотата ми трае между 5 и 10 минути, зависи от степента на недоспиване. Иначе съм си хубава. С тунинг - съвсем.

# 5
  • Мнения: 677
Сутрин от огледалото ме гледа малоумния ми брат.

# 6
  • Мнения: 2 161
Че защо мислиш,Лиске,не хапвам и трошица след 15 часа?Не ям кисело зеле,не близвам изобщо туршия.Това ми е условието да изглеждам добре сутрин.Неподпухнала и без кръгове под очите.Мисля,че храната определя сутрешният вид.

# 7
  • Мнения: 2 070
Аз все още съм си добре сутрин и нямам разлика.
Но заради теб Лиске ще се изложа с изтрещяла снимка, по-скоро вечерна, отколкото сутрешна...

http://www.bgphoto.net/photos/19204/o632915369763125000.jpg

# 8
  • Мнения: 281
Аз не се гримирам, така че няма разлика.
Вечер съм по-малко подпухнала.

# 9
  • Мнения: 606
Леле ДеЩоВиди, какво сладко човече извади. Браво.

# 10
  • Мнения: 765
Сутрин от огледалото ме гледа малоумния ми брат.
...,който още не си е лягал  Grinning
 Кожата ми е гладка, очите наспани, косата разпиляна, устата уголемена, пижамата красива. Само може да се поучите от хора като мен. Жалко , че нямам навик да се снимам сутрин. Даже си мисля, че сутрин съм по-висока, а в по-късните часове се смалявам. Всичко е възможно на този свят.

# 11
  • Мнения: 274
Лиси, здравей Simple Smile

Пропусна да споменеш, че от скоро, всяка сутрин се събуждаш все по-бременна...

Нали сме в Клюкарник все пак Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 16:38 от селинджър

# 12
  • Мнения: 6 029
Избягвам да вечерям и сутрин съм си ОК. От солени неща и алкохол съм подута. Добре си изглеждам сутрин, но сигурно след 10 години няма да е така.

# 13
  • Мнения: 3 423
Не мисля, че трябва нещо да ви притеснява
сутрин. Знам няколко адреса на бабки, дето
леят куршуми срещу или против или за уплах.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 573

А на сутринта, о, небеса, огледалце, кажи,
че се шегуваш. Отбрани съфорумци имаха
честта да видят моя сутрешен блясък на
снимка и могат да потвърдят, че това не
е онова, което е било преди да ми се доспи.
Моля, успокойте ме, че не съм изключение.
Как изглеждате сутрин след ставане от сън?




Искаш да кажеш, че сутрин изглеждаш и по-зле от следобед?  Shocked Shocked Shocked

# 15
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
сутрин рано,като се погледна, съм просто перфектна bowuu...за съжаление , само докато си сложа лещите...после вече не съм толкова перфектна Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 891
Изглеждам рошава и зла! И подута  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 3 447
Откак отказах нощния живот, установих, че естествения цвят на очите ми не е червен и естествения цвят на кожата ми не е сив. Изглеждам все по-добре и по-добре.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Зависи - ако съм спала повече от 6-8 часа не изглеждам добре. Лятно време като цяло се събуждам по-красива, защото парното ми действа подпухващо. Ако съм се наливала вечерта с прекалено много течности и то в комбинация с овулация, сутринта също не съм първа прелест...

# 19
  • Мнения: 1 897
Сутрин като се събудя съм чорлава.
Други дефекти май нямам ... newsm78

# 20
  • Мнения: 106
Аз през целия ден изглеждам супер.... Crazy Flutter

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сутрин съм си много красива и със сигурност изглеждам по-добре, отколкото след работа. Тогава съм просто неуписуема.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз пък не се гледам... Сутрин поглеждам в Шош и с одобрение в погледа го хващам и почвам да го гнява преди да се е сеферясал!

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Сутрин си изглеждам много добре, даже май по-добре, отколкото преди да ми се доспи...
Откакто съм с по-дълга коса, като се събудя си е съвсем подредена. Нищо не стърчи.
Леко подутите ми устни, изглеждат по-големи, отколкото са всъщност - а това ми харесва. Wink Под очите ми хлътват едни сенки, обаче сутрин (особено като съм се наспала) ги няма  Grinning
С една дума - аз съм красива и сутрин Mr. Green

П.П. Единствено дъхът, зъбите не си харесвам и тичам да си ги измия.

# 24
  • Мнения: X
И сутрин и вечер все съм си около стоте кила. Само дето сутрин съм по-рошава и по-зла. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 5 370
Сутрин съм социално зло-в прекия и преносен смисъл.
Има обаче едни сутрини, след които изглеждам поооочти като модел (на мааааалко по-големи номера дрехи Mr. Green)

# 26
  • Мнения: 3 521
Сутрин съм толкова прекрасна, че дори Сийл ми каза как мисли за развод с Хайди Клум, но аз съм честна и го отряза, защото
1) падам си по блондини
2) не развалям семейства
3) мъжът ми точно заради пркрасният ми Морнинг лююк ме уважава толкова много и ..така усърдно.

# 27
  • Мнения: 4 585
Лискеее, Лиске. Първи петли пеят в 1ч, втори в 3, трети в 5 и т.н.
Недопустимо е точно ти да не знаеш. По първи петли дамите драйфат в
тоалетната чиния, после се поглеждат в огледалото. Картината е адекватна.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
...По първи петли дамите драйфат в
тоалетната чиния...

Прегръщат порцелановия кон, Волфе!

# 29
  • Мнения: 17 407
 Едва ли някой ше си ляга и става с мен, та да го интересува как изглеждам. НЕ знам, за някой може би добре, за друг- зле. ДеЩо, много сладка Яна!

# 30
  • Мнения: 984
Както Волф преди време, преди промяната, беше казал : "жените са най-хубави сутрин - без сутиен и топлички от кревата.

Сутрин изглеждам добре, на обяд също. И следобед. Но най-добре изглеждам вечер, защото е тъмно. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 393
  По първи петли...въобще не ми е до гледане в огледало Closeдаже не мога и да гледам,щото преди това вече съм ставала около 3-4 пъти-кърмене,колики,пампата,хълцане.... Tired
 Ама тази нощ и ток нямаше,та вече се и поочуках тук-там,добре поне че не се суринах,да претрепя детето...
 Та с други думи-не ставам за гледане,поне до третия сън Mr. Green

# 32
  • Мнения: 431

Май е истина истината, че българката е
най-красивата красавица във вселената.


И ти ли, Бруте... Grinning

# 33
  • Мнения: 2 386
Много се харесвам сутрин - с плътни устни и зелено-сини очи.
Обаче не гарантирам дали ще твърдя така ако стана буквално по първи петли. Моето утро е ...следобяд. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 837
От 24/7 контене, за да изглеждам добре, не ми остава време да ям. Но минавам редовно през тоалетната, за да не подпухвам от течностите.

# 35
# 36
  • Мнения: 3 405
Хубава съм веднага след събуждане. Отива ми да съм леко подпухнала, с плътни устни. След като взема душ силиконовият ефект изчезва, но пак съм си хубава  Flutter

# 37
  • Мнения: 2 070
Само аз ли се прецаках? Други желаещи да се излагат? Признайте си, че подбирате снимките преди да ги пускате във форума...  Wink

Защо човек подпухва от парното?Не би ли трябвало да се обезводняваш от топлото...
Другото не е от течностите, а от хормоните и солената храна, алкохола. Поне аз така знам, може да бъркам.

# 38
  • Мнения: 17 407
Ако Лиска се покаже, може и аз да се снимам някоя сутрин. Всъщност, може и да не е сутрин, няма как да разберете

# 39
  • Мнения: 3 622
Мисля, че изглеждам добре сутрин и така се и чувствам  Laughing

# 40
  • Мнения: 25 600
Хейтърки!  Crossing Arms
Ще кацнете и вие на моите години и ще ви питам аз като почнете сутрин да викате на огледалото: "Здравей, мамо!"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 41
  • Мнения: 17 407
А, то за това не е нужно да ти стигаме годините, Сийке( аз и не знам колко са, де) Mr. Green

# 42
  • Мнения: 14
.@нтикото си е решило проблема: не се поглежда много-много в огледало. Но, в редките случаи, в които се вглежда в това, което вижда, не подскача от изненада. Може би, защото си е все такова.

# 43
  • Мнения: 660
Абе сутрин много много не се гледам,да не се напука огледалото  Laughing hahaha
Като си измия зъбите и лицето вече поглеждам,така по бивам  Wink
Друго си е с тунинга,неузнаваема съм красавица тогаз  Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 1 481
Ако съм се наспала, сутрин изглеждам доста добре. Чертите ми не са така остри, косата е бухнала.

# 45
  • Мнения: 619
Зависи дали ме е домързяло да си изтрия грима предната вечер(това ми е гоооляяям проблем).АКо сум забравила и съм попрекалила с очната линия.... е леле мале
Иначе освен рошава съм си .. аз и доста често с харесвам Simple Smile така без грим една... като плясната с мокър парцал Simple Smile

# 46
  • Мнения: 600
аз сутрин изглеждам нормално, ако съм си легнала до 23ч. по-скоро вечер изглеждам зле - като съм уморена още към 18-20ч съм сива и сбръчкана. и ако си легна след 23ч задължително на сутринта имам нездрав вид. също и ако детето ме е събудило повече от веднъж. абе, като обобщя, май по-често изглеждам сива и интоксикирана, отколкото обратното. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 985
Сутрините нямам време за огледала. Все хвърча насам-натам. Може и да съм хубава, най-вероятно съм страшна. Факт е, че вече 10 години съвместно събуждане, мъжът ми не спира да ме снима сутрин, щото съм била много хубава. Имам цял албум със снимки " събудила са й буля LidiS"  Laughing
Не, няма да ви ги покажа Naughty

# 48
  • Мнения: 8 999
Аз по първи петли още спя, та не знам как точно изглеждам. Но, като се развидели, тичам в банята при огледалото, за да се насладя на образа си - размазаният грим дава една такава дълбочина на очите ми, че мога да потъна и да се удавя в собствения си поглед. Косата ми изглежда повече, бръчките са загладени, а отпечатъкът от възглавницата върху бузата ми  ми придава един такъв особен и романтичен вид - на жигосана от Светата инквизиция порочна красавица.

# 49
  • Мнения: 2 161
Аз не съм наясно кога точно е това "по първи петли"?За мен по-скоро важи "по първи чайки",но и това със сигурност не знам кога е точно.

# 50
  • Мнения: 619
Аз по първи петли още спя, та не знам как точно изглеждам. Но, като се развидели, тичам в банята при огледалото, за да се насладя на образа си - размазаният грим дава една такава дълбочина на очите ми, че мога да потъна и да се удавя в собствения си поглед. Косата ми изглежда повече, бръчките са загладени, а отпечатъкът от възглавницата върху бузата ми  ми придава един такъв особен и романтичен вид - на жигосана от Светата инквизиция порочна красавица.
Twisted Evil позната картинка  само, че   с моята коса , която гоката е #2gunfire  сутрин рано.. няма такава разплетена кошница

# 51
  • Мнения: 985

Шанел, това ми хареса! По първи чайки- хихихихихи!

# 52
  • Мнения: 2 161

Шанел, това ми хареса! По първи чайки- хихихихихи!
Харесва ти,защото не ги чуваш.Когато бях бременна и страдах от безсъние си мечтаех не за нов парфюм,а за прашка.Да ги убия всички гадове мръсни.

# 53
  • Мнения: 3 405
А аз, когато се преместихме в жилище, което не е на шумния булевард. Там не ги чувах, но на тихото място, в 5 часа сутринта ми пилеха мозъка  Tired Е, и с това свикнах  Grinning

# 54
  • Мнения: 153
Еднакво ужасна съм си и по първи петли, и по първи чайки, и по следващи номерирани пернати.
Явно проблема е в "моя телевизор", а не в пернатите.

# 55
  • Мнения: 3 423
Да не издребняваме все пак. Интересува ме,
дали се харесвате, след като ставате от сън.
Не ме интересува, дали сте спали, дали не сте,
дали сте пили, яли, драйфали, с кого и защо.
Интересува ме часът на истината.

# 56
  • Мнения: 985
Chanel , мен така ме тормозят едни гълъби. Ама не им се сърдя. През деня ги тормозя с Вивалди  Grinning. Веднъж се случи така, че спах в Бургас в някакъв хотел, съвсем на тавана. От прозореца се виждаше гнездо на чайки. Няма по-сладко пиле от мъничкото чайче newsm78 (в смисъл мълка чайчица).

Lis, сори за спама.

# 57
  • Мнения: 1 072
Да речем, че все още не ми се подкосяват краката, като се мерна....  Flutter
По фън шуй не препоръчваха ли за постигане на хармония, огледалата да са забулени до ранен следобед ?  newsm78

# 58
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма нужда да ги забулвам, преди първото кафе погледът ми си е забулен.

# 59
  • Мнения: 3 405
Интересува ме,
дали се харесвате, след като ставате от сън.

O, да, харесвам се като стана в 5 часа, събудена от гадните гларуси, които са се накачулили по покриви и комини и клявкат като луди  Sunglasses

# 60
  • Мнения: 648
    Ако съм си легнала на време и съм станала на време, се ядва. В обичайната ситуация истината е болезнена Mr. Green

П.П. На гларусите гледам по различен начин, след като преди година и нещо се осмелиха да ми осквернят 500 гр. бутчета, които кротко се "отмръзваха"  на терасата Crossing Arms

# 61
  • София
  • Мнения: 1 783
Докато бях бременна, всяка сутрин се молех "Върнете ми лицето!".
А сега съм красива всякак и всякога.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 12:31 от Имелда Маркос

# 62
  • Мнения: 4 585
Ако предната вечер съм изпил кило зелева чорба,
сутринта възгласът е:
  - Въъъъй, въъъй, Върколак!

# 63
  • Мнения: 1 072
На варненки гларусите им виновни -

Късен гларус над нас прелетя
бързи спомени в мрака препуснаха
и подирихме пак любовта
в топлината на устните,
но намерихме само една тишина.


Според Жоро Минчев гларусите не пречат на тишината.

# 64
  • Мнения: 2 152
Аз пък сутрин се харесвам най-много Grinning
Кожата ми е отпочинала, свежа, гладка...Страхотна
После вече лъсвам - бе не е същото

Дещовиди
, много е сладка малката маймунка на снимките,много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 65
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Ако предната вечер съм изпил кило зелева чорба,
сутринта възгласът е:
  - Въъъъй, въъъй, Върколак!

 Joy  Joy  Joy Изкефи ме. Аз сутрин си изглеждам така, както се чувствам. Ако  съм сънувала кошмари съм малко по-рошава.

# 66
  • Мнения: 5 877
Като в 12 часа наобяд, но по-рошава.
Имам лошия навик да заспивам с мокра коса.

# 67
  • Мнения: 4 447
Не мога да кажа. За мен до 10 часа стрелките на часовника с изтрити.

# 68
  • Мнения: 7 111
Нек`ъв ужасТ съм. Подпухнали очи, чорвяла.
Затова се поглеждам в огледалото чак, когато стигна в офиса.

# 69
  • Мнения: 6 992
Ами сутрин нямам време за огледало. Ставам 10 мин преди да тръгна...

# 70
  • Мнения: 985
Ставам 10 мин преди да тръгна...

Ео, ти като моята щерка. Неам нерви сутрин, докато я изтуткам. Заради нея и на мен не остава време за огледала.

# 71
  • Мнения: 2 448
Явно нещо не е наред при мен, защото сутрин изглеждам много по-добре и свежа отколкото вечер.Може би , защото не съм нощна птица и лягам рано, понякога малко след детето и съм заспала, а дори и да се случи да купонясвам до късно пак вечерния ми облик е по-зле от сутрешния.

# 72
  • Мнения: 3 268
Сутрин изглеждам както и на обяд.Имала съм и по-добри времена,но и сега не се оплаквам.През лятото съм по-хубава,зиме кожата ми е много бледа.И очите ми са по-тъжни....

# 73
  • Мнения: 434
Жена без маска и без грим -
озъбено, свирепо куче

# 74
  • Мнения: 6 992
Ставам 10 мин преди да тръгна...

Ео, ти като моята щерка. Неам нерви сутрин, докато я изтуткам. Заради нея и на мен не остава време за огледала.
Аха и стигам на робата най-малко половин час по-рано. Мразя да закъснявам. Абе, луда работа, вместо да си седя и да се глася, ходя по-рано на работа. Joy

# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Добре съм си сутрин. Една вода да си отворя очите, реша се преди излизане (ако не забравя изобщо). Екстра съм си.

# 76
  • Мнения: 2 070
Добре съм си сутрин. Една вода да си отворя очите, реша се преди излизане (ако не забравя изобщо). Екстра съм си.

Тихо, да си мълчим по-добре. Догодина-по-догодина като минем 30така и може да се променят нещата. Времето лети, лети.
Мале, аз понякога не се и реша...

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
А, много ясно, че на 18 няма да изглеждам вече, не е драма. За момента съм доволна от себе си. Не е ли това най-важното? Не да изглеждаш пак на 15, а да си щастлив със себе си?

# 78
  • Мнения: 2 070
А, много ясно, че на 18 няма да изглеждам вече, не е драма. За момента съм доволна от себе си. Не е ли това най-важното? Не да изглеждаш пак на 15, а да си щастлив със себе си?

Да бе, бъзикам се бе моме.

# 79
  • Мнения: 3 405
Тихо, да си мълчим по-добре. Догодина-по-догодина като минем 30така и може да се променят нещата. Времето лети, лети.
Мале, аз понякога не се и реша...

Няма да се променят, аз почти преполовявам трийсетака и все така я карам. Къде съм си завряла гребена?!

# 80
  • Мнения: 4 733
Сутрин обикновено имам вид на прекалила с екстрите нощес наркоманка. За 5 мин. с любезното съдействие на коректора, пороците ми се заличават абсолютно.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 559
Колегата ми има един лаф, че жена се избирала рано сутрин Mr. Green Mr. Green Mr. Green и ако тогава ти хареса, значи винаги ще ти харесва.
По темата , аз сутрин изглеждам по-добре отколкото вечер, най- вече откъм кожа - свежа, опъната, розова, гладка... Когато съм недоспала съм малко Виетнам в очите, но бързо ми се оправят.

# 82
  • Мнения: 3 034
сутрин съм забранила на огледалата да ми се мяркат пред лицето. и на себе си да се изкушавам да погледна в тях.

започвам да приличам на човек след 17 часа.

# 83
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам грижи със сутрения взгляд  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт