По първи петли

  • 5 291
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добре съм си сутрин. Една вода да си отворя очите, реша се преди излизане (ако не забравя изобщо). Екстра съм си.

# 76
  • Мнения: 2 070
Добре съм си сутрин. Една вода да си отворя очите, реша се преди излизане (ако не забравя изобщо). Екстра съм си.

Тихо, да си мълчим по-добре. Догодина-по-догодина като минем 30така и може да се променят нещата. Времето лети, лети.
Мале, аз понякога не се и реша...

# 77
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А, много ясно, че на 18 няма да изглеждам вече, не е драма. За момента съм доволна от себе си. Не е ли това най-важното? Не да изглеждаш пак на 15, а да си щастлив със себе си?

# 78
  • Мнения: 2 070
А, много ясно, че на 18 няма да изглеждам вече, не е драма. За момента съм доволна от себе си. Не е ли това най-важното? Не да изглеждаш пак на 15, а да си щастлив със себе си?

Да бе, бъзикам се бе моме.

# 79
  • Мнения: 3 405
Тихо, да си мълчим по-добре. Догодина-по-догодина като минем 30така и може да се променят нещата. Времето лети, лети.
Мале, аз понякога не се и реша...

Няма да се променят, аз почти преполовявам трийсетака и все така я карам. Къде съм си завряла гребена?!

# 80
  • Мнения: 4 733
Сутрин обикновено имам вид на прекалила с екстрите нощес наркоманка. За 5 мин. с любезното съдействие на коректора, пороците ми се заличават абсолютно.

# 81
  • София
  • Мнения: 6 559
Колегата ми има един лаф, че жена се избирала рано сутрин Mr. Green Mr. Green Mr. Green и ако тогава ти хареса, значи винаги ще ти харесва.
По темата , аз сутрин изглеждам по-добре отколкото вечер, най- вече откъм кожа - свежа, опъната, розова, гладка... Когато съм недоспала съм малко Виетнам в очите, но бързо ми се оправят.

# 82
  • Мнения: 3 034
сутрин съм забранила на огледалата да ми се мяркат пред лицето. и на себе си да се изкушавам да погледна в тях.

започвам да приличам на човек след 17 часа.

# 83
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
нямам грижи със сутрения взгляд  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт