Февруари чука на вратата, а МАЙчето си ритка весело в тумбака(15 тема)

  • 12 921
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 147
 newsm47Благодаря за комплиментите, зарадвахте ме. Аз като се виждам, как скорострелно се увеличавам и се притеснявам малко, но и акушерката ме уверява, че всичко е наред. (Все подозирам да не е повечко от едно, пък да не се вижда. На една колежка приятелката й миналата година така роди ИЗНЕНАДВАЩО двенки smile3532)

Аз като съм на работа си вдигам краката на едно обърнато наопаки кошче за боклук. По принцип имам проблеми с коленете и много ме болят като се застоя на стола и това приспособление си измислих преди година. Иначе като ходя съм ок. Проблем сега ми е, че като се заседя по цяла седмица на стола и тазовите кости страшно ме заболяват. Усещам го като се изправя. Т.е. като не мога да се изптравя. Потеглям като бабичка newsm62. Гледам събота и неделя да си скъсам гъзето от разходки, за да компенсирам някак застоя пред компютъра atwork. Друго за което се сещам е под бюрото да си въртите от време на време глезените, да разпервате пръсти, до колкото ви позволяват обувките. Но си намерете нещо, на което да си качвате краката - кашонче, каса, кофа... или нещо по-естетично, за да не се вижда, ако бюрото няма табла отпред. Вечер също няколко минути краката нагоре на стената или масажи с топла и студена вода. Или пък бъдещия татко... smile3508

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 18:13 от DiyanaChar

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз да приветствам новодошлите, че в предния си пост забравих  bouquet
Днес се сдобих с шише на Чико ей тва тука

# 272
  • Мнения: 147
Видях, че на първа страничка има линк за раждане - секцио. Аз се докопах до едно друго, но не е натюрел де - разкази в картинки е, ако искате го вижте. Има отстрани и друго видеоклипчета. Как се къпе бебенце, как се преобува, какво ачка първите дни и подобни. За повторилите мами, сигурно няма да са интересни Embarassed

http://video.ivillage.com/player/?id=127408&ivNPA=1&sky=ggl

# 273
  • Мнения: 147
И аз да приветствам новодошлите, че в предния си пост забравих  bouquet
Днес се сдобих с шише на Чико ей тва тука


Хубаво е. Моите домашни не ми дават да си купя и една камизолка дори newsm45. Да не се избързва, имало време... Майка ми и мъжът ми като се обединят дяволите ме хващат smile3514. А на мен отвътре ми е вече едно топло, мило, приятно и ми се иска да купувам, купувам, купувам... Да вия гнезденце.

Търся в нет-а биберони Камера, но не откривам. Дали може да пуснете линк или снимка, че за първи път ги чувам?

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 18:24 от DiyanaChar

# 274
  • Мнения: 139
И аз да приветствам новодошлите, че в предния си пост забравих  bouquet
Днес се сдобих с шише на Чико ей тва тука


Хубаво е. Моите домашни не ми дават да си купя и една камизолка дори newsm45. Да не се избързва, имало време... Майка ми и мъжът ми като се обединят дяволите ме хващат smile3514. А на мен отвътре ми е вече едно топло, мило, приятно и ми се иска да купувам, купувам, купувам... Да вия гнезденце.

Търся в нет-а биберони Камера, но не откривам. Дали може да пуснете линк или снимка, че за първи път ги чувам?

Здравейте и от нас. За шишетата на камера сестра ми ги е ползвала и казва че са много хубави и ме посъветва да си взема от тях и аз си взех две големи и две малки. Много са сладки  да ти кажа. Не са много скъпи.

# 275
  • NY
  • Мнения: 209
за цените  които споменавате на Bugaboo и Brevi в бг..... woooooooow нямах представа ... Shocked......абсурдни са, както и да ги погледнеш

Добре дошли на новите майски мами !  bouquet

днес  при нас заваля малко сняг .....детска радост ,бенгалски огън  си е направо Simple Smile

# 276
  • Варна
  • Мнения: 175
Не съм чувала за нищо на Камера - явно са от едно време нещата,а тогава бяха на добра цена и много употребявани. Затова пък бях приятно изненадана ,като видях в нета предложение за козметика на Penaten - мисля че беше немска фирма,нещата са божествени,сега пак от тях ще си взема.
Днес се разхождах насам.натам,за майчетата от Варна - на светофара на караоке"Златен лъв" и Окр болница са открили нов бебешки магазин,с много нещица на Чико.Видях на живо количките BugaBoo и S.. -абе забравих името на американската скъпарска фирма.Честно казано,на външен вид не ми харесаха,както Куинито - но са мнооого леки и маневрени и с един пръст се бутат.Има и други интересни неща.
Първият път използвах само силиконови биберони още от 0 месеца и се приеха добре,и не съм ги сменяла изобщо.

# 277
  • Мнения: 53
Здравейте МАЙчета, как сте?Да поздравя новодошли мами Peace.Аз си купих вече 2 шишета на чико и едно на авент,както гледам аз май няма да кърмя и трябва да се заредя с шишета.
 Мамчета да ви питам, вас как ви подритват бебета-силно и често или рядко и слабичко?

# 278
  • Мнения: 529
Здравейте и от мене Искам да ви кажа че имам две много близки майки живеещи в чужбина-едната в Лос Анджелис а другата в Лондон те казват че там не се дава на бебетата вода защото има достатъчно и в кърмата и в АМ за да не се пълнят стомахчетата  с вода.За шишета още нищо не съм решила с каката ползвах на Камера и бях доволна ама това беше преди осем години сега къде -къде по-специални има и аз също мисля че за пъърво време 3 бр стигат.Първата ми количка беше MAX COM старото име на количките Чиполино и мн бях доволна даже още е здрава но мн стара не я искам вече но и не съм решила още каква да си купя-има време   ЛЕКА ВЕЧЕР

# 279
  • Перник
  • Мнения: 211
Здравейте, мили мами!
Да се оплача - днес бях на консултация и съм се зарекла вече да не ходя #Cussing out За какво бия 1 час път - за да ми премерят корема и кръвното; това мога и сама да си го правя. Това да те гледат на видеозон, да ти пуснат изследване на кръв и урина е просто мираж #2gunfire Иде ми да псувам, да псувам... Била ми напрегната матката и да пия 3 по 2 магнерот - и това е..... А това че аз се притеснявам от тая напрегната матко въобще не ги е–е smile3514
За това къде ще раждам - това ми е най-големия проблем - сега дори обмислям варианта за Пловдив - мъжа ми е от там, ама да видим! В София вече се отвратих от лекари, акушерки и т. н.
И бебчо като че ли усети че съм напрегната днес от отрицателни емоции и се спотайваше - не е активен като друг път - добре че от време на време ме подритва слабичко да покаже че е добре. Извинете че стана дълго писанието ми...
Айде лека вечер на всички и само положителни емоции newsm03

# 280
  • Мнения: 37
Здравейте мамчета!
Добре дошли на майските мамчета леко бременеене във форумчето и май месец здрави и красиви бебоци   bouquet Hug

# 281
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Аз и шишета Камера ще си взема.И да не ги иска или да се захабят хвърляш и не те е яд.Макар, че а доста издръжливи и съм доволна от тях :: ето това намерих на първо четене в нета за камера
И при мен бебка ритка доста слабичко и по рядко.Понякога доста силно и дори имах чувството, че на 2 пъти се преобръщаше в корема и, но общо взето рядко е по- активна, на 2 дни веднъж или 2 пъти макс.Не знам това нормално ли е?
За козметика на пенатен се спомена по нагоре.При всяко бебе е индивидуално, на моя не му понесе изобщо.Не му помагаше при подсичане.Общо взето много често се подсичаше и какво ли не пробвах докато накрая взех едно обикновено кремче Бейби Тан се казваше в тубичка като т лепило, червено и бяло.Действаше му много добре и кремчет което се приготвя в аптеката но то не може да се ползва постоянно.Като го видех леко зачервен го намазвах веднъж с него и му минаваше .Още си пазя рецептата, ползвала съм го и за себе си за пъпки примерно и всичко минава много бързо  Crazy
То много козметика не съм ползвала със синът де.За къпане на Нивеа , а мляко за тяло му купих веднъж и го мажех много рядко, предимно зимата и то само ако видя, че кожичката му се изсушава.Бебешкото олио не го одобрявам манго, предпочитам преварен на водна баня зехтин Peace и то само в началото.

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 20:59 от Alabala

# 282
  • Мнения: 84
До скоро моята бебка беше в главично положение и като чели риташе по умерено,сега обаче така беснее и рита ниско долу че ме принуждава не само да седна,ами даже и да легна.Имам чувството че блъска във влагалището и целия корем ми подскача.

# 283
  • Мнения: 60
Здравейте и от мен. Аз чак сега успях да се включа.
Със сина ми си купих шишета на Чико, на д-р Браун, Камера и се оказа, че тези на Камера ми бяха най-удобни. Залъгалките детето само ще си хареса силиконови или каучукови, Жорко нямаше претенции и двете ги ползвах. Помпичка не ползвах, защото не можех да се изцеждам.
Козметиката на Бюпхен понесе добре на малкия, ще пробвам и с бебка.
Количките ми и двете бяха на Чиполино и са много здрави, комбинираната изгледа още едно бебе след сина ми.
Лека вечер от мен.

# 284
  • Мнения: 559
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264336.msg6410455#msg6410455
Айде мами в новата тема! И аз и Маги имаме работа в момента, та ще я оправя малко по-късно с нови картинки  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт