Versace

  • 8 602
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Да,точно така.В магазините за бижута съм чувала,че казват пендант.

# 16
взимала съм си много неща на тази марка,просто са срахотни,шанел и още много други си заслужават

# 17
  • Мнения: 1 417
Още като отвориха магазина, Версус , сега май има и Версаче newsm78 влизах, но нищо не ми хареса. Сега отдавна не съм минавала, не че щях да си купя чанта за 4000 лв. Wink
А за кой Аутлет става въпрос, аз знам тоя който е отдясната страна, като се идва от НДК преди Фантастико, но явно има и друг.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Ох аз съм влюбена в една чанта на Версаче,даже я сънувах. Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 3 838
А за кой Аутлет става въпрос, аз знам тоя който е отдясната страна, като се идва от НДК преди Фантастико, но явно има и друг.

Мисля, че за едно и също говорим. В тази част на Витошка има много аутлети.

# 20
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.
Е такова драстично намаление  #Crazy и то от минал сезон  newsm78 значи е под съмнение оригиналността на обувките  Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 3 838
Ми тогава със същия успех да поставим под съмнение и оригиналността на нещата в официалния бутик на "Версаче", защото и аутлета е на същата собственичка. Като е скъпо, сме недоволни, като е евтино, лъжат ни. Няма угодия.  Crossing Arms
В аутлетите понякога нещата са намалени с пъти. Какъв е проблемът, като са стрували 600 лева примерно, защото бяха летни обувки, да струват 150, примерно? Друг пример - палто на Ескада, което съм гледала преди година в магазина на "Ескада", струваше над 3000 лева, в аутлета сега е 1000.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 15:31 от Serpentine

# 22
  • Мнения: 281
Там съм виждала примерно обувки на Версаче от минал сезон, доста симпатични, за стотина лева.
Е такова драстично намаление  #Crazy и то от минал сезон  newsm78 значи е под съмнение оригиналността на обувките  Laughing

В предния си пост казах, че са на Versus Versace.
Има разлика.

ПП За откриването на бутика на Версус Версаче и VJC беше дошъл Санто Версаче. Оригинални са.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 838
Еми естествено, че са оригинални. Необходимо е да са по 3000 лева, за да сме сигурни в оригиналността им ли?

# 24
  • Мнения: 281
Линията е по-евтина.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 838
Да, като Roberto Cavalli и Just Cavalli.
Сега гледах в Yoox-a, има Atelier Versace, Gianni Versace, Gianni Versace Couture, Versace Classic, Versace Intensive, Versace Sport, Versus и още няколко линии.

# 26
  • Мнения: 171
Хммм бах забравила за тоя аутлет до ндк.още тия дни ще мина.А Versace ще почака малко-като стана милионерка! Grinning

# 27
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз в такива магазини не стъпвам Naughty
веднъж преди години минах по една от улиците с бутици.... харесах си една ризка на 6аанел... Разко6отия...........струва6е " само" 2500 евро.... 
от тогава избягвам да минавам покрай подобни магазини....

# 28
последното нещо което си взех е една чанта невероятна аз много си я харесвам Simple Smile само че не е от българия и ще кажа просто информативно не че искам да се правя а просто да видите колко раздуват цените тук.... ooooh! въпросната чанта си я купих за 2700 лв а тук я видях за 5200...направо не ми се вярваше Simple Smile и мисля че затова в аутлетите толкова ги намалят... защото надценката която си слагат е огромна и не им пречи чанта за 5200 да я пуснат на 3200 примерно те пак са на далавера...
не съм някоя снобарка номоя съвет е ако искате да си взимате нещо на някоя доказала се марка не го взимайте от бг... едно е разликата в цената и друго в качеството...не казвам че тук има само боклуци де има си качествени неща но има и много некачествени...

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
последното нещо което си взех е една чанта невероятна аз много си я харесвам Simple Smile само че не е от българия и ще кажа просто информативно не че искам да се правя а просто да видите колко раздуват цените тук.... ooooh! въпросната чанта си я купих за 2700 лв а тук я видях за 5200...направо не ми се вярваше Simple Smile

kamito0 , имаш ли снимка на чантата, умирам от любопитство да я видя.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт