отзиви за PEG PEREGO PLIKO P3 CLASSICO

  • 4 382
  • 15
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 276
Моля ви споделете ако имате впечатления за тази количка!

Имам големи колебания и искам да чуя мнения.Благодаря предварително  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 715
Не знам с коя сравняваш, но няма да сбъркаш, ако я вземеш Simple Smile. На мен втората ми е такава, но Комплето - розова Mr. Green.
Лека е и лесно се сгъва.
Има напълно легнало положение на облегалката и е подходяща за новородено, макар и с одеалце или портбебе. Когато се обърне гюрукът, майката може да вижда бебето директно. Най-много ми харесва коланът, който дава свобода за движение чрез хващане през раменете, без да е закрепен за облегалката. Гюрукът е с прозорче и се върти до борда и пази от слънце и вятър. Маневрена е и доста дълга и широка.
Ако те интересува друго, питай Hug

# 2
  • Мнения: 276
Ами колебая се между нея и накой видове Грако.Определено ми се струва че везните клонят за сега към тази.Проблема  е че не мога да намеря от къде да я купя......обиколих всички големи магазини и има само от най-скъпите модели а тази мисля ако тук не намеря да поръчвам от немски сайт.И друго - става ли за това време в момента - естественно с порт бебе! Има ли някакво предпазно покривалце?Аз държа количката която купя все пак да има  пълно легнало положение защото да е удобна за сън.А ако знаеш къде я има тук в София ще съм много доволна да си я купя а не да чакам от чужбина!

# 3
  • Мнения: 466
Заповядай  сайта http://www.vitodesimone.com/content/view/11/21/ на  вносителите от където можеш да си я купиш , без да чакаш от чужбина,определено няма да сбъркаш . Peace Ако искаш с покривало и дъждобран , тогава погледни  Плико Комплето.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 01:18 от veri

# 4
  • Мнения: 3 926
Това е страхотна количка. Изобщо не може да се сравнява с Грако. Тежи 8 кг. и се сгъва много компактно. Третата ми количка беше Перего. Ако не беше с цяла дръжка и не заемаше толкова място в багажника изобщо нямаше да се разделя с нея. Сега я кара кумата ми и не  мръднала. Вече две години ще станат - разкошна количка.

# 5
  • Мнения: 17 407
Прекрасна е!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Моята е Плико П3 Комплетто. Количката е изключително удобна и за бебето, и за мама  Simple Smile Взех си и лятна количка, но сега отново си ползвам Плико-то, защото е по-закътана. Хич не ми се разделя с нея, но ще я пускам за продажба, защото имам лятна, пък и моят бяс вече не иска да се вози продължително в количка, а друго бебче за съжаление за сега не се очертава  Tired И аз гледах Грако преди да си купя тази, но според мен Пег Перего е в пъти по-добра, поне този модел от моделите, които аз гледах на Грако. И като материя на тапицерията, и като шаси, и като маневреност.

# 7
  • Мнения: 4 428
А как се представя Пликото по нашите улици с тези двойни малки колелца  Rolling Eyes Аз Перегото много ги харесвам, но ми се струват много малки колелцата им за нашите офф-роуд терени  ooooh!

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 22:03 от veselina_s_p

# 8
  • Мнения: 17 407
НЕ са малки колелцата, нормални са си.

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 22:51 от Дренка

# 9
  • София
  • Мнения: 1 715
Първата ми количка беше Джордани 3х8. Плико-то е значително по-добро - по-леко вози и е по-маневрено. Колелата наистина не са малки. Сравнението показва, че не е толкова важна големината на колелата, колкото от какво и как са направени, мисля. Не съм имала проблеми с проходимостта Peace

# 10
  • Мнения: 3 926
От всичките ми 6 колички, единствената, която вози по-добре е старо Куини Спийди с помпащи гуми. иначе Пликото е идеална градска количка. Колелата наистина не са никак малки. Моята беше с по-големи, но съм бутала и Плико и разликите не са огромни. Наистина е важно с какви амортисьори е количката, а и от какво са направени колелата. Един съвет - ако видиш някоя жена навън с нея, помоли я да я бутнеш с детето. До сега не са ми отказвали, а съм молила много жени.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 276
и ние  сме с такава и съм много доволна (само че P3 Completto - с покривало). Трета количка ни е, но определено е най - добрата от трите  Grinning Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 430
Аз съм с комбинирата пег перего, още съм с коша за новородено, но очаквах повече от тази количка. Не се бута толкова леко колкото обясняват  и е тежичка, не знам дали кошът тежи толкова, но определено чикото е по-добър вариант..даже съм разочарована за тези пари, които дадохме  Rolling Eyes И да, колелата са малки.

# 13
  • Мнения: 209
Моя позната ползва такава количка и е доволна,а и на мен ми харесва като дизайн Peace

# 14
  • Мнения: 814
 Страхотна количка Peace. Много е лека и много маневрена. Ние сме с Плико П3 Комплетто-зелено/черно , но разликата е между Класико и Комлетто е покривалото и дъждобрана. Бъди сигурна, че няма да съжеляваш ако се спреш на тази количка Peace

# 15
  • Мнения: 3 457
Тази която си харесала е само количка и няма нищо към нея ,нито дъждобран нито чувалче PeaceАко си ги купиш после отделно ще ти стъпи на доста повече от колкото ако си купих Комплето Peace

Общи условия

Активация на акаунт