строителна фирма варна

  • 34 948
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 039
да много си запозната Laughing,кажи ми тогава ти в ново или старо строителство живееш newsm78.не искам да се заяждам ,но ти ме предизвикваш.казах,че и свекъра ми живее в такъв апартамент и работи в предприятието,което е строило тези блокове ти пак...дъра...бъра....SORRY,но мисля,че избиваш комплекси.запознай се малко с работата на това предприятие и тогава разсъждавай.вярно е че по това време започнаха масови и некачествени строежи,но.....какво да обяснявам на песимист.... newsm78

ох, поне успяха да ми избият компелксите  ooooh!

за протокола, живея в сграда на годината за 2006 Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 03:40 от Tandoori

# 61
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз малко извън темата за строителни фирми....
Попаднах на една агенция Екватор. Има ли някой от вас мнение или информация за нея?
  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 384
А известно ли ти е дали има свободни апартаменти. Или вече всичко е продадено?

За съжаление или за щастие  Winkвсичко е продадено.
Преди няколко месеца,когато търсихме апартамент, от тази фирма ни предложиха апартаменти,които първоначалните купувачи предлагаха за продажба,но пак чрез "Сизиф".Естествено на тройни цени. Simple Smile
Наши приятели купиха апартамент там,но се появи теч преди няколко месеца/това е след Акт 14,дори още няма Акт 16 сградата/.От фирмата все още нищо не са направили по въпроса. Confused
Незнам за теч. Но вече има акт 16. Миналата седмица раздаваха ключовете, но никой още не се е нанесъл. Асансьора не е пуснат.
Както ви казах, доста се забавиха. Сигурно има хора, които са теглили заеми да си купят апартамент и сигурно знаете какво е да плащаш една година заем и наем.
Фирмата се оправда,че има проблем със собствеността на земята, но мен това не ме интересува.Аз специялно не получих никакви неустойки затова ,че те не си спазиха договора. Надали някой въобще е получил.

# 63
  • Мнения: 5 462
Аз малко извън темата за строителни фирми....
Попаднах на една агенция Екватор. Има ли някой от вас мнение или информация за нея?
  bouquet
Доколкото съм чувала са много задрямали ... Tired

# 64
  • Варна
  • Мнения: 308
Не изчетох всички постинги,но тук ще напиша с големи букви

НЕ  НА ОДИСЕЙ 96,НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МОШЕННИЦИ!

Докато ти вземат парите всичко ти обещават ,но ето че 4 години откакто съм платила на зелено още няма акт 16.Навсякъде тече и е влага,добре че съм си взела майстор за мъж и им вися на главите докато оправят и не спре да тече.Направо са си за съд,не че няма в момента кой да ги съди ,де.

# 65
  • Мнения: 1 384
Кои сгради са на ОДИСЕЙ 96?

# 66
  • Мнения: 5 462
Кои сгради са на ОДИСЕЙ 96?
На мен тяхните сгради ми приличат на мавзолеи . ooooh! hahaha Stop

# 67
  • Варна
  • Мнения: 672
Кои сгради са на ОДИСЕЙ 96?

Има една май на "Сливница", срещу "Ролпласт"  newsm78

# 68
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз малко извън темата за строителни фирми....
Попаднах на една агенция Екватор. Има ли някой от вас мнение или информация за нея?
  bouquet
Доколкото съм чувала са много задрямали ... Tired

Дали е възможно да не вземат комисионна от купувача, а само от продавача ? ( ако са посредник при сделката )

# 69
  • Мнения: 674
Препоръчвам ви село Бенковски на 16 км е - тихо и спокойно!!

# 70
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356

поздравления  bouquet,а би ли ми казала коя е сградата на 2006,че аз не съм много запозната с новото строителство,освен с дефектите им newsm78.и още веднъж SORRY ако съм те обидила нещо. smile3525


Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 03:39 от Tandoori

# 71
  • Мнения: 4 300
Маркрит, има гаранции строителството. Регламентирани са ако не се лъжа в ЗУТ и някакви наредби. Когато сключвахме договор за ПП юрисконсултът ни и вещото лице ми обясниха доста подробно, за съжаление не помня точните нормативни актове. По спомен сроковете бяха 5 и 10 години за различните неща.
 В нмашия договор юристът вписа точно такава клауза- че сроковете на поддръжка се регламнтират от еди-кои-си нормат.актове. Ако е важно мога да проверя.

# 72
  • Мнения: 5 462
Маркрит, има гаранции строителството. Регламентирани са ако не се лъжа в ЗУТ и някакви наредби. Когато сключвахме договор за ПП юрисконсултът ни и вещото лице ми обясниха доста подробно, за съжаление не помня точните нормативни актове. По спомен сроковете бяха 5 и 10 години за различните неща.
 В нмашия договор юристът вписа точно такава клауза- че сроковете на поддръжка се регламнтират от еди-кои-си нормат.актове. Ако е важно мога да проверя.
Благодаря ти Рокси .. Wink Peace

# 73
  • Мнения: 5 178
5 години пълна гаранция на сградата, 10 на покрив

# 74
  • Мнения: 1 107
5 години пълна гаранция на сградата, 10 на покрив
А какво става ако не дай си боже нещо се повреди- казваш на фирмата строител да си го поправи, защото е в гаранционен срок, а ако тя се окаже  (много често) не особено сериозна какво правим? Съдим се или сами си поправяме дефекта...?

Общи условия

Активация на акаунт