Има ли някоя дама, работеща в банка /по-специално FIB/?

  • 9 065
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 202
Слуховете за фалита на банката не ме накараха да се откажа от ПИБ, но новото им интернет банкиране ме изкарва от равновесие ежедневно и съм на път ги сменям.

Това не най-най-неудобния за ползване сайт на който съм попадала.
Мисля, че за да се смени една такава услуга, първо, новата трябва да е в път по-добра от старата и второ, хубаво е да се допитат до клиентите и да разберат какво би било удобно за тях, а не да се прави 5 за 4.

Да не говорим, че по телефона попадам на някакви абсолютно некомпетентни служители, които не могат да ми дадат и един адекватен съвет, а за да се свърже човек със системен администратор е някакво чудо невиждано, в случая нечувано.

# 76
  • Мнения: 220
В събота бях в Пловдив и спешно ми трябваха пари, които съответно си стояха в картата и чакаха да бъдат изтеглени. Да ама не!!! Не мога да изброя колко банкомата обиколих и всички ми даваха недостатъчна наличност, а при проверка на картова наличност дава, че има пари! Много се ядосах сигурно 10 - ина обиколих, накрая една приятелка ми каза къде има офис на ПИБ, отидох до там и от банкомата пред офиса успях да се сдобия с моите си парички, но ми се стори много глупаво да обикалям града  за да изтегля пари.

# 77
  • София
  • Мнения: 38 518
А някой може ли да ми обясни следното.
Когато имах доказан доход 400 лева, ПИБ ми дадоха без проблем кредитна карта. Даже две.
Ама аз реших да ги закрия и да кандидатствам за овърдрафт.
Защото вече заплатата ми беше по-голяма и половин година се превеждаше по карта.
И лихвата по овърдрафта е по-малка.
Обаче ПИБ ми отказаха овърдрафта!!!
А той беше на по-малка стойност от кредитния ми лимит!
Направо съм бясна - сега нито кредитна имам, нито овърдрафт.

# 78
  • Мнения: 491
ПИБ доста дълго време бяха в промоция за кредитните карти. За това са ти дали без проблем. Тогава се гледаше реален, а не осигурителен доход.
Интересно е защо са ти отказали овърдрафт. newsm78
Нали заплатата ти се превежда там? Да не би да имаш големи кредити? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт