Как да си връщаме пари от LaRedoute.fr

  • 6 951
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 740
А как точно се създава тим? И къде се гледа колко пари си събрал?

# 46
  • Мнения: 8 242
Да така е 2 Евро са .. ако има и голям отбор също се печели от отбора.

Този сайт няма как да ти земе номера на картата!
Там не се въвеждат карти не разбра ли ? Само в Laredoute. А ако от там ти я вземат кво правиш?


И като са отбор 100 човека непознати .. Тия 2 евро как ще си ги разделят  Joy

Сайта може да не въвежда номера на картата, но от този мейл пускаш поръчката нали.. Той ти е за контакт с Ларедута.. Колко му е да пуснат някой вирус служебно през него или да им пратят запитване за забравена парола ..

Ни мойш мъ убеди  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 8 242
А как точно се създава тим? И къде се гледа колко пари си събрал?

Като гледам е на принципа "Affiliate Programmes" - т.е. Регистрираш се и ти дават някякъв код.. Който ако някой друг го напише при регистрацията ти дават % и от неговите "спечелени" пари.. И т.н. ..
Демек печели тоз с кода  Laughing, щото му се трупат и от другите навързани по клона..

# 48
  • Мнения: 204
А как точно се създава тим? И къде се гледа колко пари си събрал?

След като се регистрираш в сайта отиваш на  "My Account" и после избирш "My team".

Там има опция Join Team. Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" за да се присъединиш.

 Peace

# 49
  • Мнения: 204
Да така е 2 Евро са .. ако има и голям отбор също се печели от отбора.

Този сайт няма как да ти земе номера на картата!
Там не се въвеждат карти не разбра ли ? Само в Laredoute. А ако от там ти я вземат кво правиш?


И като са отбор 100 човека непознати .. Тия 2 евро как ще си ги разделят  Joy

Сайта може да не въвежда номера на картата, но от този мейл пускаш поръчката нали.. Той ти е за контакт с Ларедута.. Колко му е да пуснат някой вирус служебно през него или да им пратят запитване за забравена парола ..

Ни мойш мъ убеди  Mr. Green

Аз и грам не се опитвам да те убедя  Sunglasses
Има го описано кой колко получава и как, няма пак да се повтарям.

А туй с вирусите просто ме разби  Joy

Ако искаш да те светна -  някой хакер може да се върже към провайдера ти и да слуша твоя интернет и като си въведеш данните на който и да е сайт пак ще ти ги изтегли  Laughing А сега пазарувай от Laredoute  Joy

# 50
  • Мнения: 1 685
Как после се разпределят парите?

# 51
  • Мнения: 8 242
Как после се разпределят парите?

Трудно  Mr. Green Предвид колко са малко  Joy .. И това, че от "отбора" печели само "създателя му" ..

# 52
  • Мнения: 8 242
Виж сега.. Ако от самия Ларедут ми предложат таква програма, или който и да е друг онлайн магазин.. Съм съгласна.. Ама така през 3та страна.. И при условие, че тази 3та страна никъде на сайта им официално не е спомената.. Не ми вдъхва доверие ама никак  Crazy
Да не говорим, че въпросната 3та страна има "договор" (предполага се) с де що има известни и неизвестни онлайн магазини, маркови или не.. Хич, ама никак не го вярвам това толкова ГЛОБАЛНО сътрудничество  Whistling

# 53
  • Мнения: 204
Как после се разпределят парите?

Трудно  Mr. Green Предвид колко са малко  Joy .. И това, че от "отбора" печели само "създателя му" ..

Не мога да разбера защо си чешеш пръстите без да знаеш?  newsm78
Ако искаш направи ти отбора и всички в него ще дойдем. Няма значка кой е създателя.
Довечера с една приятелка ще правим поръчка и всички които са в отбора ще си получат своя дял  Wink

Пък ти си пиши не ми пречиш  Peace

# 54
# 55
  • Мнения: 8 242
Ми пиша си Simple Smile Нали затова е форум - да се обсъждат мнения..
Отрицателното мнение също е мнение  Wink

А дяла на "отбора" е 0,25% това видя ли го ? Т.е. .. почти пренбрежим  Mr. Green Освен ако не става въпрос за милиони..
А ако имам милиони да харча, едва ли ще опра до 2та % които тез УЖ дават  Crazy

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
duhi_puhi зарежи ги, ние си казахме мнението, не можеш накара някой, който е решил да си сложи главата в торбата, да не я слага. Само дето като има изгорели ще тръгнат да обясняват как имало един форум и той се наричал БГ-Мама, където схемата услужливо била предложена и те (понеже този форум се ползва с голямо доверие) видиш ли се доверили, щото иначе те не са такива хора  Whistling
И като казвам това (без да искам да се заяждам) просто ще кажа, че след като има правила в този форум и те са ясно обявени и заковани и след като има модератори, които следят правилата да се спазват, ако това се окаже измама то мисля, че форума носи някаква отговорност, тя може да не е правна, но е отговорност. Представете си в медиите как ще погледнат на Движението на настоящи и бъдещи майки, които така се стремят да помагат и са добре застъпени в този форум  Thinking

# 57
  • Мнения: 204
duhi_puhi зарежи ги, ние си казахме мнението, не можеш накара някой, който е решил да си сложи главата в торбата, да не я слага. Само дето като има изгорели ще тръгнат да обясняват как имало един форум и той се наричал БГ-Мама, където схемата услужливо била предложена и те (понеже този форум се ползва с голямо доверие) видиш ли се доверили, щото иначе те не са такива хора  Whistling
И като казвам това (без да искам да се заяждам) просто ще кажа, че след като има правила в този форум и те са ясно обявени и заковани и след като има модератори, които следят правилата да се спазват, ако това се окаже измама то мисля, че форума носи някаква отговорност, тя може да не е правна, но е отговорност. Представете си в медиите как ще погледнат на Движението на настоящи и бъдещи майки, които така се стремят да помагат и са добре застъпени в този форум  Thinking

Каза ми тя жената, че не си струва ама що ли не я послушах  newsm78

Пазарувайте си директно от Laredoute-а, пък ние по кварталному ще си "даваме" картите на хакерите за да ни зимат парите Simple Smile

Ай че черногледи хора не е истина просто  ooooh!

Желая ви всичко най-хубаво и мислете по-розово бре хора!

Think Pink™

 Peace


П.С. Ако някой модератор иска да затрие темата все ми е тая вече  Sunglasses

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
И като казвам това (без да искам да се заяждам) просто ще кажа, че след като има правила в този форум и те са ясно обявени и заковани и след като има модератори, които следят правилата да се спазват, ако това се окаже измама то мисля, че форума носи някаква отговорност, тя може да не е правна, но е отговорност. Представете си в медиите как ще погледнат на Движението на настоящи и бъдещи майки, които така се стремят да помагат и са добре застъпени в този форум  Thinking
ОК, ти ползва ли функцията "Информирай модератор"? Те да не са слънца, да огряват навсякъде.

# 59
  • Мнения: 4 371
duhi_puhi зарежи ги, ние си казахме мнението......
Окей, казала си си го, какво се пънеш повече?
Всеки сам си преценява къде и какво, вече ти го казах. Ако искаш да се правиш на важна, не е тук мястото ooooh!
Или искаш сега да ти се кланям и благодаря, колко си миля, че ме спаси от финансов крах. Аман от такива като теб, всезнайковци ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт