Как да си връщаме пари от LaRedoute.fr

  • 6 945
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 211

Още нещо се сетих да питам - в други сайтове, от които пазарувам, също ли трябва да си сменя мейла?
би трябвало, то това е смисъла, като минаваш през акаунта си в планет редюксион да пазариш и по този начин ти се трупат пари в сметката в сайта

# 91
  • varna
  • Мнения: 1 012
кой е тима бгмама дайте номер ли каквото беше там?

# 92
  • varna
  • Мнения: 1 012
честито на валерия и татко барба дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва

# 93
  • Мнения: 204
честито на валерия и татко барба дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва

Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" .

 Peace

# 94
  • Варна
  • Мнения: 11 340
tatko_barba, а честито ти и тук! Hug  bouquet

Снощи направих поръчка пез сайта, но до днес нямам нищо... Много странно. Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 204
tatko_barba, а честито ти и тук! Hug  bouquet

Снощи направих поръчка пез сайта, но до днес нямам нищо... Много странно. Rolling Eyes

Мерси Chockolina  Heart Eyes

А смени ли emaila?

докато се отрази в сайт-а на мене м ие отнемало до 2 дни така, че почакай малко Wink

# 96
  • varna
  • Мнения: 1 012
tatko_barba, а честито ти и тук! Hug  bouquet

Снощи направих поръчка пез сайта, но до днес нямам нищо... Много странно. Rolling Eyes
аз направих вече 3поръчки след като се регистрирах,самоче само за едната имам бонус-другите 2 не са отразени Confused

# 97
  • varna
  • Мнения: 1 012
честито на валерия и татко барба дъщеричка,да ви е жива и здрава и много да ви радва

Трябва да се въведе кода на отбора който е "LEBG1510814390BG" .

 Peace


ясно,ама кой е бгмама отбора-вашия или някакъв друг,или е един и същ Peace

# 98
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, смених е-мейла, влязох през сайта, ама нъц-ки.

Тина, аз в същия се включих. Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 423
Получих 2 писма от Планет редъкшън,че съм била пазарувала,но не съм влязла в Редута от тяхния сайт,но те били така добри да ми открият поръчката и да ми я добавят към бонусите.А аз не съм пазарувала,а само разглеждах,то 14 колета чакам и картите ми са празни.Сега открих,че като ме препраща от сайта им към ларедут ми изписва името с нов домейн  :  ..........@planete-reductions.com.Оправих си акаунта в редута и вече си влизам нормално

# 100
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Същото и при мен - само дето съм влязла през сайта, а не съм ползвала е-мейла. Всъщност пазарувах, но веднъж, поръчката ми е на друга стойност... Thinking Много странно. И е-мейлът е сменен преди беше ..............@planetereductions.com, а сега е ................@planete-reductions.com.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Да не бии да ви добавя старите поръчки  newsm78
Чоки, как така са сменили мейла? Ти как се логна или са те уведомили, че го сменят?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не са ме уведомявали, просто като получих е-мейла, че не съм се логнала с е-мейла, си влязох в профила и видях, че е сменен (добавено е тире). Да не говорим пък, че в е-мейла ми пишеше ................@planete-rebates.comCrazy

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ох, аз още не съм зе регнала в този сайт. Мойто мъж много мнителен към такива далавери и не ми дава.
За сега ще продължавам да ви следя да събирам аргументи.  Mr. Green

# 104
  • Мнения: 3 211
Не са ме уведомявали, просто като получих е-мейла, че не съм се логнала с е-мейла, си влязох в профила и видях, че е сменен (добавено е тире). Да не говорим пък, че в е-мейла ми пишеше ................@planete-rebates.comCrazy
а този в planetereductions валиден ли ти е? можеш ли да си влизаш с него? да не би да е някакъв дублиращ сайт, за да се объркваш и да поръчваш през него и да използват данните ти newsm78

Общи условия

Активация на акаунт