Как да си връщаме пари от LaRedoute.fr

  • 6 947
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 176
И кво? За 2 лв. ще правим ега си гимнастиките. Ммммм да даваха повече, пък те- стипси.

# 106
  • София
  • Мнения: 3 121
Прегледах сайта, вкл. условията за ползване и политиката спрямо личните данни. Всичко изглежда добре, с изключение на това, че никъде не видях изрично изявление, че НЕ събират информация за банковите  карти на потребителя.

Според мен сайтът работи на принципа на affiliate program (програма за сътрудничество) и печели от потока клиенти, който изпраща към различните сайтове за пазаруване. Това е същото, като да си сложиш банер на Amazon.com и да печелиш проценти от покупките на клиентите, които са пазарували през твоя сайт. Явно разчитат на добри доходи от процентите на продажбите и съответно използват стратегията на бонусите като начин да привличат потребители, което им увеличава печалбата и така....

Проблемът е, че пари се натрупват много бавно. В сайта са регистрирани основно френски онлайн магазини- демек, никакъв гювеч за пазаруващите от Ягодката или американския Амазон.  Close Бонусите се изплащат, когато достигнат сумата от 20 евро. Трябва човек постоянно да пазарува, за да има някаква изгода. Или да се занимава да разпраща покани, да гради отбори и така нататък, което може да му донесе допълнителна печалба.

В тази връзка искам да попитам автора на темата, каква е изгодата за членовете на отбора да пазаруват в отбор? Защото аз видях изгода само за основателя на отбора.



# 107
  • Мнения: 8 242
В тази връзка искам да попитам автора на темата, каква е изгодата за членовете на отбора да пазаруват в отбор? Защото аз видях изгода само за основателя на отбора.

И аз му казах още като пусна темата, ама нищо не отговори  Mr. Green

Не съм чула някой да е забогатял от тия програми..

# 108
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си върнах старата регистрация в Ларедута и не влизам вече оттук, защото ми се видя много съмнителна тая смяна на е-мейла. Освен това ми бяха включили някакви поръчки, които не бях правила, а действителна такава - не, независимо, че изпълних всички условия. При покупките ми в Промод имам регистрация в един сайт, който ми начислява точки, но никога не е имало подобни проблеми. Странна ми е цялата работа и, меко казано, безсмислена...

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 14:51 от chockolina

# 109
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И още нещо - някой се беше оплакал в темата за Ларедут, че не успява по никакъв начин да си влезе в акаунта, откакто е сменил е-мейла. Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 07 мар 2008, 14:50 от chockolina

# 110
  • Мнения: 1 111
И още нещо - някой се беше оплакал в темата за Ларедут, че не успява по никакъв начин да си влезе в акаунта, откакто е сменил е-мейла. Rolling Eyes
Аз и все още не успявам да вляза,добре че имам 2ри акаунт

# 111
  • varna
  • Мнения: 1 012
И още нещо - някой се беше оплакал в темата за Ларедут, че не успява по никакъв начин да си влезе в акаунта, откакто е сменил е-мейла. Rolling Eyes
Аз и все още не успявам да вляза,добре че имам 2ри акаунт
бях писла и в ларедутската тема,ако не успявате да влезете от планет редукшъна... в ларедута и ви изписва грешна парола или име,можете да влезете с клиентския си номер-с него поне тънмън няма Peace

# 112
  • Мнения: 5
Zdraveite vsi4ki,

Toku 6to si polu4ih procenta ot sumata, izhar4ena v La Redoute.fr prez planete-reductions.com. Polu4ih ia v smetkata, koiato imam v Planete reductions i 4uvstvoto e strahotno Simple Smile
  Osven tova otkrih edin mnogo po lesen na4ih da se logvam i iskam da go spodelia s vas  Hug Kakto znaete predi vsiaka pokupka triabva da napravite slednoto:

1. Logvate se v www.planete-reductions.com

2. Otivate na La Redoute

3. Klikvate na logoto na La Redoute ili na " Aller a redoute.fr", za da otidete v saita na La Redoute

4. Vavejdate si e-maila

5. Polu4avate si procentite Wink

  Sega moje da go pravite i po-lesno kato izpolzvate " Ajouter a mes merchands favoris"(Dobavi kam lubimite mi magazini). S tozi link ne e nujno da minavate prez sa6tite stapki - 1,2 i 3.

Eto kak stava:

1. Logvate se v www.planete-reductions.com

2. Otivate na magazina, koito iskate da dobavite za Fast Shopping

3. Klikvate na " Ajouter a mes merchands favoris"

4. Izbirate opciata - " ajouter aux favoris"(dobavi kam lubimite)

5. Poiaviava vi se edno malko prozor4e - klikvate  OK

i Gotovo  Grinning

Sega ve4e La redoute vi e dobaven kam Favourites i sledva6tia pat kato pazaruvate pravite slednoto:

1. Klikvate na planete-reductions.com favourites

2. Pora4vate si ot La Redoute

3. Vavejdate e-maila ot platete-reductions.com


Mnogo po-lesno e nali? Laughing

# 113
  • Мнения: 8 242
Ай, човека нова регистрация си направи..
Пиши поне на кирилица.. така и да искаш няма кой да ти изчете ферманите  hahaha

# 114
  • Мнения: 204
Ай, човека нова регистрация си направи..
Пиши поне на кирилица.. така и да искаш няма кой да ти изчете ферманите  hahaha

Еххх духи пухи. Мнооо си добра признавам те  Sunglasses

Как ме хвана бре не мога да разбера мислих, че добре съм се скрил  newsm78

Играем си на котка и мишка ама ти се оказа голем мацок  Shocked

Ловиш и надушваш всичко от раз.
Колко ли ти е голям носа незнам ама май навсякаде може да си го завреш.

Нищо лошо и усмивки  Laughing Laughing Laughing

Успех с лова и дано всички измамници да фанеш  chef


# 115
# 116
  • Мнения: 4 371
Много си досадна Stop
Вместо да правиш догадки, се допитай до модератор и после ела публично се извини, че ми писна от теб Sick

# 117
  • Мнения: 8 242
Много си досадна Stop
Вместо да правиш догадки, се допитай до модератор и после ела публично се извини, че ми писна от теб Sick

Ми като ти е писнало, изкажи ме на модератор Simple Smile Ти да не си му адвокат.. Защото ние си водим двамата диалог.. Какво ти преча толкова не знам..
Не правя догадки - то се вижда от кьорави даже, а и човека сам си признава Simple Smile Какво да му се извинявам  Rolling Eyes
Защо се заяждаш не разбирам  newsm78

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 09:56 от duhi_puhi

# 118
  • Мнения: 204
Духи ти си уникална просто!

Втора като тебе незнам дали има  Mr. Green

Дано някой ден да стоплиш  Crazy

 Joy Joy Joy Joy

# 119
  • Мнения: 4 371
Водите си диалог в тема, в която не ми е забранено да пиша.
Пречиш ми, че се заяждаш на дребно. Но не си попаднала на правилния човек, уверявам те.
"Човека" не си признава, ами ти не умееш да вникваш в написаното Wink

Общи условия

Активация на акаунт