АПРИЛ не е далече, чакаме го с трепет вече!

  • 11 020
  • 323
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 354
pisanka, радвам се, че вече си добре. Аз също се пооправям, в понеделник ще видим пак как е бебо. Ох, момичета, 8ми месец почнахме вече  #Crazy

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Предложението за нова тема ми харесва, тъкмо и ние утре ще сглобяваме кошарата Laughing
Аз да се похваля, че днес си получих първата от 4-те бебешки поръчки от Ла Редут. Направо съм във възторг, всичко е страхотно, утре може би ще кача снимки. А дънките направо накараха мъжа ми да загуби ума и дума Mr. Green И той е доволен, само не знам дали ще е така доволен ако му попадне извлечение от картата ми Mr. Green Twisted Evil
Окончателно реших, че за изписването тоалетът ще е дънки и лилави блузка и жилетчица Flutter
На всички, които имат някакви болежки, бързо да се възстановяват Hug

# 317
  • Мнения: 354
 smile3508ооо, ще чакаме снимкитеее. ти колко време си я чака да дойде?

# 318
  • Мнения: 2 531


Април вече наближава, тати креватчето на бебчо сглобява!
Хайде пускайте нова тема / мен не ме бива в тая работа/ ! Нашето креватче така и си остана сглобено от Маргото! Тъкмо се канех да го махам и се оказа че ще ни трябва още веднъж!  Hug
Да ви се оплача , сина ми се разболява, дано не е грип да ни тръшне всички! Praynig

# 319
  • Мнения: 2 751
Влюбих се в една количка- Хаук Есприт  Heart Eyes
Обаче е 460 лв  Rolling Eyes Уф....
Сега сме в голяма чуденка по въпроса. Уж щяхме изобщо да не купуваме, а сега се хвърлихме на такава скъпа. Ама нищо друго не ми харесва  Shocked

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 20:20 от kalli

# 320
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
tanzen , точно 3 седмици чаках; сега да видим другите кога ще дойдат Rolling Eyes
Кали, ако много ти харесва, вземи я Peace Аз все си мисля, че скъпите колички си избиват парите Thinking А с тебе ще си мерим ли коремите по 3-ти март, а Mr. Green

# 321
  • Мнения: 2 751
Кали, ако много ти харесва, вземи я Peace Аз все си мисля, че скъпите колички си избиват парите Thinking А с тебе ще си мерим ли коремите по 3-ти март, а Mr. Green
Е, много ясно  Hug Там сме!  Grinning
Аз баш влизам в 9тия месец, та ще си взема с мен и сака за родилното  Joy

# 322
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Сори аз закъснението. Ето яновата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=263629.new#new

# 323
  • Мнения: 407
Здравейте!
НИе сме вече вкъщи.
После ще пиша повече.

Общи условия

Активация на акаунт