Какви абсурдни подаръци сме подарявали на свекървите си?

  • 6 620
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Не го приемайте като заяждане,но имам усещането, че 90% от вас изобщо не четат заглавието на темата. Щом мръсната дума "свекърва" присъства там - задължително всяка трябва да се отчете колко много мрази своята. Освен това става въпрос за абсурдни подаръци, както найлоновата торбичка спомената от авторката на темата. Не е нужно да изброявате всички бижута, книги, парфюми и други  подобни стандартни подаръци. Това не е Отчетна тема.

# 46
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Като млада булка гледах да се старая, но след като получих няколко моментални коментари на недоволство или как веднага щяла да ги даде на дъщеря си или пък иска да ми ги връща с упрек "що се харчиш" въобще не си давам зор. Все пак от уважение за Коледа и купих  малък портфейл от естествена кожа и велур, който може да се носи в джоба на якето, но все пак достатъчно стилен и доста скъп, защото тя рядко излиза с дамска чанта. Реакцията отново беше повече от абсурдна. Бръкна си в чантата и извади портфейл, който и е подарък от дъщеря и и зетя от преди доста време, за да ми покаже колко е хубав  Crazy и отново с упрека "Що се харчиш?"

# 47
  • Мнения: 616
Не го приемайте като заяждане,но имам усещането, че 90% от вас изобщо не четат заглавието на темата. Щом мръсната дума "свекърва" присъства там - задължително всяка трябва да се отчете колко много мрази своята. Освен това става въпрос за абсурдни подаръци, както найлоновата торбичка спомената от авторката на темата. Не е нужно да изброявате всички бижута, книги, парфюми и други  подобни стандартни подаръци. Това не е Отчетна тема.

 Peace Тя тогава темата трябва да умре.... Почти никоя не каза какво абсурдно е подарила, но не пропусна възможност да изрецитира отново абсурдните подаръци от страна на свекито  Crazy
Естествено, всеки е убеден, че това, което подарява, е точно каквото трябва! Ноооо! Само свекървите имат преимуществото да грешат, и подаръците им да са презряни... Снахите (поне от тази тема) винаги са намерили наааааай- страхотния подарък, и винаги за недооценени!

Ми поставете се само за три секунди на мястото на отсрещния! Най-вероятно (поне в 90%) от случаите, свекървите са си мислели - точно като вас - че подаръкът им е Екстра, и после се чустват недооценени...
Айде погледнете малко по-далече от носа си!

 Peace

# 48
  • Мнения: 953
Винаги избирам скъпи подаръци и обикновено я питаме какво би искала да получи за празника.
Проблема е че направо ме вбесява като каже " За мен пари няма да давате, няма да харчите !"
За мен пък е удоволствие да подарявам подаръци.

Най-тъпите подаръци за които се сещам  да съм й правила защото " за мен няма да харчите" са покривка, ръкавица, престилка и подложка с коледни мотиви.

Общи условия

Активация на акаунт