Разделно хранене-част 20

  • 21 171
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 724
Аз се прибрах ,свърших си заплануваното.
Тук е пустичко .....
Мади, 15 март е една хубава дата, но нека и Софи да каже  Peace.
До тогава има време ,пак ще я мислим .
А за мен не се тревожи, когато дойда на срещата ,ще бъда във форма  Peace.
Мисля да си подновя тренировките, че полудях без тях...
Те и "съотборниците" ми вече не ме оставят на мира Laughing...
Валя, не съм запозната с това разделно хранене, за което пишеш ...
Никак не ми се струва разделно комбинацията месо с яйца или мляко, напротив, против всички разделни правила е Peace.
С мазнината нещата са различни.
По принцип не е съвместимо с месо да речем, но в малки количества не пречи.
Например към месото да се добави малко сметанаили масло..., а картофи, ориз и хляб идва прекалено въглехидратно .
Най- добре е да си купиш една книжка и да се придържаш към нея, защото понякога се срещат противоречия.
За резултати питай другите ,аз се храня така ,защото се чувствам добре, иначе нямам проблеми с килограмите.
Мади  и Лени ще ти вдъхнат  увереност ,сигурна съм.
Валя 80, сигурно си на седмото небе от щастие .
Помня ,дъщеря ми като каза мама, и аз се чувствах така .
Това беше любимата и дума ,наред с няма.... Laughing
 А за омръзването- само погледни моите постове ,на Лени и на Сладунчето hahaha...
Вемби, детенцето ти е невероятен сладур, с тези сини очичики направо да го схрускаш Heart Eyes
-

# 301
  • Мнения: 1 227
Ето ме пак  Hug С Ванеса решихме да премерим улиците по квартала и чак сега се прибираме - изморени и доволни Simple Smile
Алекс, датата за срещата я определяте ти и Софи. Много ми харесва идеята да се срещаме всеки месец и започвам да чакам с нетърпение да се видим отново Hug
...Ако ви омръзне да ми четете глупостите просто ги прескочета 
Валя80, това изречение го прескачам, останалите чета с удоволствие  Hug Спомних си и аз колко щастлива бях, когато Неса най-накрая каза мама Simple Smile...
...А вие какви резултати сте постигнали и за колко време?...
Валя, аз съм на рх от една година. Единствената ми информация за рх е от момичетата в темата ни. На осмият месец регистрирах -10кг и продължавам надолу. Незнам колко точно кг, защото не съм се срещала с кантара скоро, но съм много доволна от резултата и, най-важното, се чувствам много добре с този режим Peace Ти колко кг имаш за сваляне?
Много  Hug всички

# 302
  • София
  • Мнения: 3 787
Как сте,момичета Hug

Аз тези дни почти не се прибирам в къщи-все по задачки из града тичаме с Калоян.
Днес за пореден път го водих с мен на гинеколог Mr. Green.Много му харесва там и много обича доктора-все му подарява по нещо Joy.Хубавото е,че раничката ми почти е изчезнала от Солкожина.Доктора каза,че резултата е страхотен LaughingВече съм спокойна Grinning

Нашият тати утре има рожден ден.Ейй,обърнах София последните 2 седмици да търся мъжка козметика/различна от Нивеа/.Голям кът е-навсякъде само пяна за бръснене и автършейфи Crazy.А аз исках да го поглезя с кремчета,околочни,хидратиращи,ексфолианти,че той много обича да се грижи за особата си Joy Joy Joy.Накрая намерих мъжката серия на Виши с 300 зора/имам предвид,че имаше повече от 1 продукт на едно място hahaha/.Съжалявам,че не поръчах от някой сайт,ама пусто-ръка да пипне,око да види.Не посмях да рискувам Mr. Green

Решила съм да му спретна една абсолютно неразделна шоколадова торта на Лео.
Останалата част от менюто ще е разделна-топла пилешка салата със зеленчуци и пилешки роладини  chef

Вчера без да искам направих много вкусна импровизирана лазаня с фарфале/панделките/,сметана и спанак.

Целувки на всички Heart Eyes.Днес е пролет-15 градуса стана Laughing

# 303
  • Мнения: 1 227
Момичета, погледнете
това[url]

# 304
  • Мнения: 215
  ignore2
Хората са се побъркали нацяло. Мади подписах се скъпа.
Момичета кой беше споменал че ще започва житния режим скоро. Ако има желаещи, аз съм за и започвам на 22.02  Peace

# 305
  • Мнения: 533
Милинки, чета ви по диагонал, че съм мъртва от умора ooooh! Снощи си порязах пръста, и днес беше кофти на кормуването, ама се справих добре Hug после четене четири часа и изпит по електронен бизнес два часа Mr. Green мисля, че го взех- писмен беше. имам две покани за интервюта Laughing УТре е изпита за книжка, дай Боже този път успея baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Леничке, няма да бързам, аз имам да довършвам някои неща...след това. Но самото кандидатстване си изисква доста работа Peace
Алексче, хайде, чакаме ви като топъл хляб със Софи Hug Hug Hug
Валя 80, страхотно, мила, сигурно си най-щастливата майчица Hug Hug Hug
На всички прегръдки, защото усещам, че заспивам... Blush А трябва да сготвя нещо, че милото ще се прибере пребит от умора...да си го поглезя малко Blush Hug Hug Hug

# 306
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Добро утро, момичета! Имам десетина минути преди да тръгна на работа и седнах за малко пред компютъра. Искам да сваля поне 6-7 кг до лятото, надявам се, че с ваша помощ ще се получи. Искам пак да се консултирам с вас - мисля на обяд да хапна чушки с доматен сос, като в соса не съм слагала яйце, а го сгъстих с брашно - това разделно ли е? А ако изям и една филийка хляб?
Виждам, че има много рецепти според разделното хранене, но понеже мъжа ми и дъщеря ми не са склонни да се хранят така, гледам поне донякъде да приспособя нещата, които готвя към разделното хранене - затова снощи не сложих яйце в доматения сос, защото мисля да хапна и хляб, а яйцето не се комбинира с хляб.
А вие как се справяте със семейството? Отделно ли си готвите и как намирате време?

# 307
  • Мнения: 215
Здравейте милички  Simple Smile Днес се чувствам все едно пролетта е дошла. Аз като видя малко слънце и подлудявам  Joy.
Валя аз нямам чак такъв проблем защото мъжа ми яде всичко което му сложа а дъщеря ми е още много малка. Доколкото межеш ги съчетавай. Има много рецепти и то вкусни за да ги залъжеш. Много знаят те кое е разделно и кое не  Peace
Алекс мила пиеше ли кафе по време на житния режим и каква вода пиеше?
Много усмивки и бягайте по разходки  Hug

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:55 от valia80

# 308
  • София
  • Мнения: 3 787
Валя,домати с брашно/тестени/ не е добре да се смесват.Може само пресни домати,които не са преминали термична обработка.
А иначе,яйца с домати може,и тестени със жълтък също Wink

# 309
  • София
  • Мнения: 3 787
Хайде в новата тема Laughing

Общи условия

Активация на акаунт