Какво искат жените... и мъжете...

  • 2 291
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
но ето че лично познавам такъв.
 
а аз познавам такива жени, за които имах предвид  bouquet

# 31
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Специално за Labrador , който съм сигурна , че ме разбра какво искам да кажа, но щом иска примери ще му дам.Мой много добър приятел като реши, че му е дошло времето да има деца започна да работи наляво и надясно за тази цел , напълно безразборно.След няколко неуспешни опита , момичетата забременяха, но не се решиха да оставят децата, най-накрая успя.Единственото хубаво,което е изказал за жена си е "не съм имал друга п...ка, която да ме слуша толкова".Другите му изказвания по неин адрес са "никой нямаше да и знае името, ако не бях изпращял за дете".За какви претенции може да говорим тогава.Не казвам, че всички мъже са такива, но ето че лично познавам такъв.
Deepinside, много ми хареса това, което си написал.Радвам се, че има такива мъже.

и какво излезна, че мъжа искал хубава жена за секс, богата  и да му роди дете  ?????
още конкретика ако обичаш .... до шестия етаж поне да го докараме.

# 32
  • Мнения: 2 448
Labrador, занасяш ме вече  Simple Smile, ти като прочете , че си сред любимците ми във форума и искаш да си разваля мнението ли? Simple Smile Споко , аз съм от най-пристрастните жени и допадне ли ми някой много глупости трябва да направи да ме разочарова  Simple Smile
Мнението ми по темата е следното, след като аз не съм показала едно и също във всяка връзка, която съм имала, значи съответния мъж не е можал да го "изкара" на показ.Този път слагам кавички да не се буквализира. Simple Smile Може да не може, може да не иска, все тая. А жените за добро или лошо продължаваме да чоплим, да търсим все нещо ново и по-добро да открием в мъжа до нас.Поне аз съм такава и давам шанс, не е като да се отказвам лесно.

# 33
  • Мнения: 220
Цитат
Много ще се радвам да греша, но повярвайте ми има мнооооооооооого непретенциозни мъже, които не искат да изкарат максималното от една жена.

искам да направя едно сравнение, малко е грубичко и се надявам да не ми се сърдите мили момичета  newsm78   bouquet

жената е като колата - и като темперамент, и като разходи, и като поддръжка, и като ....

ако от една кола взимаш максималното - очаквай в най-скоро време да те остави и да имаш куп главоболия, проблеми и разходи...

ако си я къткаш, гледаш, не я юркаш - няма да ти създава проблеми....

бих казал , че мъжете си избират колите и жените по един и същ начин... някои предпочитат някоя лъскава кола, пък може отвътре двигателя да е пълна морга... други с ефтина поддръжка, трети икономичен двигател...

кой квот може да си позволи... та те така  Mr. Green baby_neutral newsm78 Money  bouquet

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Labrador, занасяш ме вече  Simple Smile, ти като прочете , че си сред любимците ми във форума и искаш да си разваля мнението ли? Simple Smile Споко , аз съм от най-пристрастните жени и допадне ли ми някой много глупости трябва да направи да ме разочарова  Simple Smile
Мнението ми по темата е следното, след като аз не съм показала едно и също във всяка връзка, която съм имала, значи съответния мъж не е можал да го "изкара" на показ.Този път слагам кавички да не се буквализира. Simple Smile Може да не може, може да не иска, все тая. А жените за добро или лошо продължаваме да чоплим, да търсим все нещо ново и по-добро да открием в мъжа до нас.Поне аз съм такава и давам шанс, не е като да се отказвам лесно.

ок. няма да настоявам.
 Peace

# 35
  • Мнения: 621

искам да направя едно сравнение, малко е грубичко и се надявам да не ми се сърдите мили момичета  newsm78   bouquet

жената е като колата - и като темперамент, и като разходи, и като поддръжка, и като ....

ако от една кола взимаш максималното - очаквай в най-скоро време да те остави и да имаш куп главоболия, проблеми и разходи...

ако си я къткаш, гледаш, не я юркаш - няма да ти създава проблеми....

бих казал , че мъжете си избират колите и жените по един и същ начин... някои предпочитат някоя лъскава кола, пък може отвътре двигателя да е пълна морга... други с ефтина поддръжка, трети икономичен двигател...

кой квот може да си позволи... та те така  Mr. Green baby_neutral newsm78 Money  bouquet

 Joy Joy Joy е пак добре че сравнението не е с пералня или с друг домакински уред, щот тогава щях да се обидя  Mr. Green
а иначе по темата - грешката в изследването е само в това, че жените СПОДЕЛЯТ една с друга и наистина след първите една две вече всички ще знаят какво има на 6-тия етаж  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт