Пребиха лекар в кабинета му!

  • 6 841
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А, Лизбет, мисля, че повечето ще са против. Къде, ако не във форума можем да се покажем колко сме благородни. Обаче теми като тази са показателни...

Аз съм За, но да не излизаме от темата

# 106
  • Мнения: 17 407
НЕка не излизаме, да. КАртината ми е ясна, сори за отклонението.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Уф.... дрънкате общи лафове, ей така за спорта!
За какво благородство говорите!? Като сме благородни хайде само да прощаваме, така ли? Защото е видно, че цивилизованите методи не работят когато трябва да накажат безхаберието на някой лекар. За грешка не говоря, макар, че и тя не е винаги простима. Или какво, да ги оставим собствената им съвест да ги съди!? Ами ако не ги осъди и всичко това се повтори, потрети и поенти с други хора, а?
Не знаем причината, но едва ли е нещо дребно, освен ако нападателя не е освидетелстван луд. Против реваншизма и отмъщението съм, но в този случай съм по- склонна да разбера и оправдая нападателя, отколкото лекаря.

# 108
  • Мнения: 431
А, Лизбет, мисля, че повечето ще са против. Къде, ако не във форума можем да се покажем колко сме благородни. Обаче теми като тази са показателни...

Чела съм две теми за смъртното наказание... В едната и участвах. Горното го написах от личен опит... незабравим.

# 109
  • Мнения: 17 407
Може , Лизбет! Това не се различава много от представите ми, все пак.
Общите приказки ги виждам в безумните отговори по темата. И вече не се чудя откъде толкова агресия и у децата Wink

# 110
  • Мнения: 431
Против реваншизма и отмъщението съм, но в този случай съм по- склонна да разбера и оправдая нападателя, отколкото лекаря.

Северина, какво точно оправдаваш?! Данни, факти има ли? Няма. Само предположения и романи.

А пък и колко луди има... Колко хора коментираха горния разказ за дамата от отчетните, дето фраснала лекарката, щото не била на кеф?

Нищо де, докторите за всичко са виновни.

# 111
  • Мнения: 411
Как определяте нещо,като "умно" или "безумно".Какви са ви критериите...общоприетите писани и неписани морални норми и закони,етични кодекси?Къде са те,какви са,кой ги прилага?Защо смятате точно вашето мнение,вашият начин на мислене и поведение за истинно,показателно и "умно",разбира се.Нещата много рядко са едноцветни.Не може да лепиш етикети на хорското мислене,само защото на тебе не ти е угодно.Народа бил луд..ами да,лекарите не са ли от този същият,луд народ.Или 6(+-) те години посещения в медицинските университети ги разграничават от всеобщата лудост.Каквито хората,такива и методите.

# 112
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Как определяте нещо,като "умно" или "безумно".Какви са ви критериите...общоприетите писани и неписани морални норми и закони,етични кодекси?Къде са те,какви са,кой ги прилага?Защо смятате точно вашето мнение,вашият начин на мислене и поведение за истинно,показателно и "умно",разбира се.Нещата много рядко са едноцветни.Не може да лепиш етикети на хорското мислене,само защото на тебе не ти е угодно.Народа бил луд..ами да,лекарите не са ли от този същият,луд народ.Или 6(+-) те години посещения в медицинските университети ги разграничават от всеобщата лудост.Каквито хората,такива и методите.

По същия начин определям, както ти го правиш- според собствените си морални ценности и виждания. Всеки има свои такива, съвсем ясно е видно от темата.
Никъде не твърдя, че моето мнение е висшата форма на разум  Naughty Реакциите на повечето тук е безумна според МЕН. Така по- добре ли звучи?!

# 113
  • Мнения: 17 407
Никой не е застрахован от полудяване/изтрещяване. И годините са 6+, Беа, това го знаеш, сигурна съм. Спирам до тук, за да не се концентрираш пак върху моите мании.

# 114
  • Мнения: 1 217
Защо трябва да сме крайни? Или овчедушие,или бухалки,това ли са единствените избори? Никой не твърди,че ако докторът е причинил нечие неразположение(да не използвам по-тежката дума,надявам се да не е от такъв тип грешката) не трябва да си понесе последствията,но ако всички действаме така,представяте ли си каква кървава баня ще настане? Що никой не преби с бухалки педофилът,който изнасили и уби 6годишно момиченце от Нова Загора? Такъв,и на парчета да го режат,окото няма да ми мигне! Скоро пък имаше репортаж за подобен случай с момиченце от Перник,мисля,държали хахавия съсед 1година и хайде-на свобода,поради липса на доказателства.Къде е разгневения народ и мъжете с бухалки тогава? Този човек поне не е изрод,който умишлено е съсипал нечий живот.Нека лежи в затвора,ако е извършил нещо толкова фатално и непоправимо,но да не забравяме,че на всеки от нас може да се случи да е на негово място Peace Hug

# 115
  • Мнения: 4 965
Добре, де. Тук вече сума мнения има как докторът е трябвало да бъде пребит, защото е направил нещо-си. Моля, кажете каква е официалната причина за побоя, та сте толкова убедени.
Ами, ако случайно е одрал колата на някой на паркинга сутринта? Или е забравил чешмата пусната и е наводнил комшията? Или е засякъл някой "бабаит" на светофара? Защото сигурно помните случая с футболиста /съжалявам, но в момента не мога да си спомня името му/, който беше прострелян и осакатен, защото засякъл някакъв на светофара.
Кажете защо е бил побоят. Дайте факти. Ако е навредил наистина на някого, нима няма други метои да понесе вината си? Ама поне кажете причината, а после пишете такива коментари, че "бихте оправдали нападателя, а не лекаря".

Общи условия

Активация на акаунт