Не се сдържам

  • 25 259
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Тутулина, не можеш да докажеш кой е първоизточника на дадена рецепта Peace
докато можеш да докажеш, че една снимка е твоя Peace

# 166
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 443
Тутулина, не можеш да докажеш кой е първоизточника на дадена рецепта Peace
докато можеш да докажеш, че една снимка е твоя Peace

          Съгласна съм, че не може да се докаже кой е първият автор на дадена рецепта.То е като кое е първо, кокошката или яйцето. Просто ме подразни, постъпката, защото момичето което представи рецептата в една от темите, не е въпросната дама. А коя е тя - няма да коментирам, според мен е няма смисъл.
           

# 167
  • Мнения: 4 380
Тутулина, не можеш да докажеш кой е първоизточника на дадена рецепта Peace
докато можеш да докажеш, че една снимка е твоя Peace

          Съгласна съм, че не може да се докаже кой е първият автор на дадена рецепта.То е като кое е първо, кокошката или яйцето. Просто ме подразни, постъпката, защото момичето което представи рецептата в една от темите, не е въпросната дама. А коя е тя - няма да коментирам, според мен е няма смисъл.
           

няма мои и твои рецепти бе как не се разбрахте! ooooh!

# 168
  • Мнения: 22 867

няма мои и твои рецепти бе как не се разбрахте! ooooh!

xenia, права си за рецептите, но съжалявам, че не знам испански, да видя поне дали е дала автора на снимките, а тези са твоите, нали? Става въпрос за елементарна коректност, не че кой знае какво, световна война няма да настане. Или пък сме различни хора - на мен лично не ми беше приятно да си гледам снимките в нейния блог.

# 169
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
хиххихи, Лабрекс сега погледнах линка и виждам, че един българин иска разрешението й да ползва рецептите  hahaha
и снимките предполагам.... Wink

# 170
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Направо съм потресена.Думи нямам.
Трябва да си мноооогоооооо дебелокож за да ни ти пука да крадеш чужди снимки и рецепти и да ги представяш за свои,дори след като са те разкрили.

# 171
  • Мнения: 22 867
хиххихи, Лабрекс сега погледнах линка и виждам, че един българин иска разрешението й да ползва рецептите  hahaha
и снимките предполагам.... Wink

То, верно си е за смях, защото почти не се случва. Човекът поне постъпва коректно, ама сигурно и през ум не му минава откъде са снимките. Търсих, търсих, но не видях поне името на форума някъде, пак бих го приела. Пък може и да съм пропуснала, ако го има някъде сложено, ще се извинявам. Peace

# 172
  • Мнения: 4 380

няма мои и твои рецепти бе как не се разбрахте! ooooh!

xenia, права си за рецептите, но съжалявам, че не знам испански, да видя поне дали е дала автора на снимките, а тези са твоите, нали? Става въпрос за елементарна коректност, не че кой знае какво, световна война няма да настане. Или пък сме различни хора - на мен лично не ми беше приятно да си гледам снимките в нейния блог.

Мои са. Shocked Коя е тази бе? Силия ние тук нямахме ли такава? Да разпространява колкото иска рецепти, но можеше и да попита за снимките. Crossing Arms

# 173
  • Мнения: 2 587


Мои са. Shocked Коя е тази бе? Силия ние тук нямахме ли такава? Да разпространява колкото иска рецепти, но можеше и да попита за снимките. Crossing Arms


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=13413

Дори си признава че е превела рецепта за английския коледен кейк в един испански форум.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=13413;sa=showPosts;start=60

Не знам обаче дали е същият човек  newsm78

# 174
  • Мнения: 4 380


Мои са. Shocked Коя е тази бе? Силия ние тук нямахме ли такава? Да разпространява колкото иска рецепти, но можеше и да попита за снимките. Crossing Arms


http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=13413

Дори си признава че е превела рецепта за английския коледен кейк в един испански форум.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=13413;sa=showPosts;start=60

Не знам обаче дали е същият човек  newsm78

Мерси. Wink

# 175
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мдаммм, моите крокита си висят там самички...айде, халал да са й, явно е доста вързана в ръцете и не може да си ги омеси сама Twisted Evil...

# 176
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Мили момичета случайно попаднах на тази хубава тема.Наистина въпросите които разисквате са доста интересни и любопитни.Не е достойно и най вече грозно даден индивид да приписва и препечатва творението на друг за свое дело,поне така смятам аз.Колкото до авторското право може би има изход.Аз когато снимам нещо което направя,го подписвам с моят ник като използвам някоя от програмите за това,и мисля че по този начин няма как да бъде пресниман даден елемент защото името ми е напречно на снимката и ако се изреже ,то тогава няма да се вижда нищо.Тука във форума наистина има рецепти ксито са шедьоври и би трябвало поне малко тези които ги копират да се замислят за труда на хората които са ги приготвили.Но плагиатство винаги е имало и ще продължава да има,така че не си заслужава да се ядосвате за това.Поддържайте форума с Вашият борбен дух и приготвянето на още по вкусни и неправени досега неща.

# 177
  • Мнения: 9 109
не става.
В един клюкарски вестник бяха изрязали надписите, които поставям малко над чинията.
В друго едно медийно издание пък ме попитаха те ли да ми махнат името от снимката - там обаче аз съм я дала, но въпроса е в това, че както има програми за надписване на снимки, така има и за изтриване на надписите.
За рецептите да - няма авторско право, не се знае кое първо -яйце/кокошка. На всички ни тук идеята е за снимките, но българина е известен със своята коректност и възпитание, така че - толкоз.

# 178
  • Мнения: 4 916
Защо не помолите администратор за бан на тази персона? Чак на мен ми стана противно и нериятно.

# 179
  • Мнения: 7 418
няма мои и твои рецепти бе как не се разбрахте! ooooh!
   
   НЕ съм съгласна с това! Naughty
   Предполагам,отстрани ,може би,е трудно да съдиш,кой е истинският автор на еди коя си рецепта,но,ако самият автор собственомозъчно  си я е измислил,той си знае,че е негова!И тогава не може ли да каже :това е МОЯта рецепта! newsm78
   Вие нямате ли поне по една рецепта,която да ви е абсолютно ваше лично хрумване,която да не сте срещали никога,преди да сте я публикували,която да не е нито сборна рецепта,нито рецепта по идея на някой си? Thinking
   
   

Общи условия

Активация на акаунт