А от коя бензиностанция зареждате с гориво колите си?

  • 11 946
  • 133
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 935
И аз тъпо и упорито зареждам в ОМV, но преди 2 месеца сменях бензинова помпа, защото изгоря на 200 метра след зареждането. Бях с бебето. Побутнах си колата до тротоара, нарамих бебока и се прибрах. Добре, че се случи близо до нас. Ремонта ми излезе 1200 лева, заедно с разни други дребнотийки. Пак зареждам на ОМV, защото ми е наи-удобно, а и персонала в Надежда е любезен.
Скоро ОМВ бяхя поели ремонта на горивни помпи на няколко Ситроена.Сбствениците бяха доказали чрез фискален бон,че последно са заредили там,но предплагам,че колите са били в гаранция.Моя мъж предпочита да зарежда на ЕКО КИНИТРОН и РОМПЕТРОЛ,ама ОМВ са по на често.Всъщност май всички горива,изключая тези,които се внасят,са с еднакво качество.

# 76
  • Мнения: 2 631
Майната му на качеството... Ясно ни е на всички, че за нашите бели 50 лева няма да получим това, което другите европейци получават в страните си!  Tired
Къде колонките ни цакат най - малко... Поне от това да се поспасим!!!  Thinking

# 77
# 78
  • Мнения: 22 935
Майната му на качеството... Ясно ни е на всички, че за нашите бели 50 лева няма да получим това, което другите европейци получават в страните си!  Tired
Къде колонките ни цакат най - малко... Поне от това да се поспасим!!!  Thinking
Няма как да разбереш,пне аз не съм,досега.

# 79
  • Мнения: 521
ами отидете на бензиностанциата с една туба от 5 литра от мин. вода,кажете им да я напълнят и ще видите с колко ви лъжат Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 564
Лукойл. Peace

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
ами отидете на бензиностанциата с една туба от 5 литра от мин. вода,кажете им да я напълнят и ще видите с колко ви лъжат Simple Smile

Не знам дали си опитвала да го направиш това, ама да ти кажа, че на голяма бензиностанция е абсурд да се случи. Забранено е наливането на гориво в пластмасови туби.

Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 10:43 от Лалка

# 82
  • Мнения: 1 426
шел, някакви точки събираме

# 83
  • Мнения: 653
нямат право да наливат директно в пластмасови туби, наливат в метална първо и после ти я пресипват
това е правилото
така, че наистина това е начин да се провери, но ако е съвсем малко от порядъка на 100-тина грама, няма да ги хванеш
само че 100 по стотиците клиенти на ден и става вече доста

# 84
  • Мнения: 184
Шел.

ами отидете на бензиностанциата с една туба от 5 литра от мин. вода,кажете им да я напълнят и ще видите с колко ви лъжат Simple Smile

До колкото знам бензина и водата нямат нищо общо  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 407
Омв,доволна съм,гледам аз да си спивам безнзин,защото пускат въздух и то си цъка.

# 86
  • Мнения: 1 150
От 4 години зареждам само на Лукойл на Разсадника

# 87
  • Мнения: 1 800
Най-приятно ми е на ОМВ - добро обсужване, добро гориво, мият ми стъклата, любезни са много, тоялетните са чисти, магазина е много добре зареден, имат и много хубави топли бутер закуски и дребни играчки за малкия.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Шел.

ами отидете на бензиностанциата с една туба от 5 литра от мин. вода,кажете им да я напълнят и ще видите с колко ви лъжат Simple Smile

До колкото знам бензина и водата нямат нищо общо  newsm78

1л е мярка за обем, един литър вода и един литър бензин ще запълват еднакво бутилката. Понеже имат различно тегло, ще тежат различно.

# 89
  • Мнения: 1 520
Зареждам на Шел.
И то на точно определен.

Никога не съм имала забележки.
И всеки път като отида - момчето е на линия, обслужването е на ниво, оглеждат ми коолата, мият ми стъклата.
Пожелавам ми хубав ден.

И преди съм писала - кеф ми е след това да оставя бакшиш, защото са ме обслужили одбре.

Когато ме случи непредвидено зареждам и на една малка на Петрол, около театъра зад канала, една много стара бензиностанция.
И от там нямам оплаквания, но все пак - не е като на Шелската.

С бензина проблем не съм имала. Вярвам че ми наливат бензин.

Общи условия

Активация на акаунт