Фенове на Костенурките Нинджа

  • 24 410
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
Здравейте искам да запиша и моят Мартин в сайта на феновите на Костенурките Нинджа.Тъкмо днес си мислех какво да му купя от многото неща свързани с тези герий за празненството в четвъртък вкоето Дядо Коледа ще носи дългтоочакваните подаръци.

# 76
  • Мнения: 80
Сега вече не можем да се оплачем от липса на материали. Много неща пуснаха по магазините Peace. Сега се сблъсквам със следващия проблем - иска всичко #Crazy!!!

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Момичета,да сте виждали пъзел с костенурките.Това е поръчката за подаръка в градината,а не съм срещала никъде.

# 78
  • Varna
  • Мнения: 66
Търся по спешност книжка с костенурките Нинджа - единственото желание към дядо Коледа!
Лошото е че има издадена, но не знам на кое издателство
Моля помагайте!

# 79
  • Мнения: 3 506
Момичета,да сте виждали пъзел с костенурките.Това е поръчката за подаръка в градината,а не съм срещала никъде.

И на нас  Thinking  Ако намерите някъде, да кажеш.

И втори въпрос - някой наскоро да е виждал костюм някъде? Ако да - къде и за колко? (четох в началото на темата, ама все пак е от февруари...).

# 80
  • Мнения: 80
В кварталните книжарнички има костюм. Поне в Младост съм виждала. Ние го купихме отдавна, но скоро пак виждах и в Младост 3 и Младост4. Има и по луксозни - 70-80лв. в интернет като пуснеш търсачка излиза. Обикновените са по 14 лв.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 228
Привет от още един малък фен костенурките. Написал си е в писмото до дядо Коледа, че иска къща с костенурките, заради една реклама по Бумеранг. Гледах в Джъмбо една къща с 4те нинджи, плъха и Шрьодер, ама ми се видя доста болкучлива, пък струваше 70 и кусур лева  newsm78
Някой виждал ли е и къде други къщи с нинджи на по нормална цена, или поне ако е 70 лв., да си струва?

Благодаря предварително  Hug

# 82
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Момичета,да сте виждали пъзел с костенурките.Това е поръчката за подаръка в градината,а не съм срещала никъде.
И на нас  Thinking  Ако намерите някъде, да кажеш.
И втори въпрос - някой наскоро да е виждал костюм някъде? Ако да - къде и за колко? (четох в началото на темата, ама все пак е от февруари...).
По втория въпрос..на "Пиротска" има магазин за карнавални костюми/не че има кой знае колко такива,де/
та има костюм и мисля, че е хубав,цената беше около 60-70 лв.

Иначе и синът ми,почти на 7г. е фен на костенурките и изкупуваме всичи техни изделия.. Crazy

# 83
  • Мнения: 80
rally това което си гледала, вероятно е кулата - не е къща, така наречените къщи са 4 - всяка с по един нинджа и някакъв друг герой от сериала. Не съм обръщала внимание, но мисля, че в комплекта на кулата не са включени нинджи, а просто е показано как се ползва кулата. За качеството - аз съм доволна - вече 4 години си играе с един камион, който редовно пуска по стълбите, пак от тази фирма имаме хеликоптер, трицератанк и няколко нинджи и нищо не е счупено.

# 84
  • Мнения: 1 492
rally това което си гледала, вероятно е кулата - не е къща, така наречените къщи са 4 - всяка с по един нинджа и някакъв друг герой от сериала.

Да, в Хиполенд едната е 40 лв. Четирите комплекта са съвместими и образуват цялата къща или като го наричат в Хиполенд - бойно поле.
Това е каталога. На 5-та стр.http://hippoland.net/catalogs/chr2008/Christmass2008-full.pdf

# 85
  • София
  • Мнения: 1 228
Благодаря ви, Камелия и Никита27  bouquet

Аз вчера всъщност го проверих Хиполенд в Скай Сити Мол. Обаче свършили... Пък и те 4х40 лв. - множко ми идват  Confused

Та затова реших въпроса като му купих строител с подходящи по размер части и само нинджи (че и плъх и Щрьодер  Simple Smile) - да си им построи къщата и да си я насели Simple Smile
Като бонус - молив, тефтер и скицник с нинджи  Crazy
Всичкото излезе под под 50 лв...

Остава да опаковаме големия по размер подарък и ... под елхата  Crazy

Честно казано, според мен търговците доста спекулират с цените на такива масово търсени герои (нинджи, уинкс и пр.), особено преди празниците... И хем напук им го направих на търговците, хем моят човек е на 6 и половина и от една страна може сам да си направи къщата (даже мисля, че повече ще се зарадва сам да си я създаде), от друга - скоро, надявам се, ще мине нинджа - манията.

Пожелавам весели празници на всички нинджи и техните семейства   Party Party Party


# 86
  • Мнения: 1 492
Рали, много добре си го измислила. Ще се радва детето.
Аз бих опаковала всичко по отделно. Щастие е за децата, че подаръците са много и разопаковайки да откриват по нещо любимо. Мое мнение и на детето ми Simple Smile

А, за цените си права. Миналата година например, лаптопа на нинджите беше около 60 лв. Сега щото бълват реклами и се търси много, хоп 100-120 лв.

# 87
  • Мнения: 187
...от друга - скоро, надявам се, ще мине нинджа - манията.

Наистина нинджа - манията минава, но идва друга мания. Laughing
При нас дойде power rangers - мания. Да са живи и здрави!
Весела коледа на всички Нинджи и техните родители!!! Hug

# 88
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моята нинджа полудя от радост на Коледа .
Добрия дядо беше донесъл само костенурки нинджа.
Цялото бойно поле ,отделно едната бойна кола и бонус малки костенурки.
Сега за рождения си ден през февруари е заръчал -асансьора и бойната черупка,хелокоптера и
ако може и лаптопа.... ooooh!

# 89
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте мами имали някой онлайн магазин,които да пледлага повече неща на костенурките и за момента най-живо ме интересува около 58 см. плюшена нинджа откъде,трябва ми спешно

Общи условия

Активация на акаунт