LAKTANA BIO или HIPP

  • 12 042
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 307
Мамчета, откъде купувате Лактана БИО, освен от интернет-магазините?  Благодаря

# 31
  • Мнения: 684
 В щъркел има Peace

# 32
  • Мнения: 453
В магазин "Ганчев" в нашия квартал.

# 33
  • Мнения: 213
Мамчета, откъде купувате Лактана БИО, освен от интернет-магазините?  Благодаря

Ето линк към тема от форума къде можеш  да намериш Лактана БИО:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256570.0

# 34
  • Мнения: 107
Не познавам АМ на Hipp, а само пюретата и кашите с пробиотици.
От самото начало давам на Стани Лактана БИО по съвет на педиатърката ни и никога не сме имали проблем - нито запек, нито колики. Винаги си го пие с голямо удоволствие. Препоръчала съм го на много приятелки и те също са много доволни. Затова гласувах за Лактана БИО. Ако трябваше сега да избирам с опита, който имам вече отново бих го избрала.

# 35
  • Мнения: 11
Гласувах за Лактана БИО, защото го давам откакто малката е на АМ. И не съм имала никакви проблеми. Не познавам млякото на Hipp, но давам каши на Hipp с пробиотици. Също съм доволна. Ива си ги хапва с голямо удоволствие.

# 36
  • Мнения: 171
и аз гласувах за Лактаната,от 1 седмица сме на него и мога да кажа ,че гадния запек вече го няма.Обаче да ви питам от както сме на това мляко акитата бяха зелени-сега се оправи цвета,но акото е с дрожди и мирише някак по друго,от колкото когато ядяхме Фризовома.Мъжът ми казва,че може да е от живите бактерии,но аз все пак да ви питам.Нормално ли е това с дрождите и някой имал ли е този проблем???????????? newsm78

# 37
  • Мнения: 1 089
Какво наричаш ти дрожди?

# 38
  • Мнения: 171
дрожди в смисъл по твърди парченца.Дори когато и мия дупето ги усещам.Вие как сте?

# 39
  • Мнения: 1 089
Това са калциеви сапунини, образуват се поради промяна на киселинността  на чревното съдържимо, особено при разстройство, каквото явно сте направили при смяната на млякото.

# 40
  • Мнения: 171
е отва добре ли е или е опасно?КОлко време трябва да мине за да се оправи?Вече сме цяла седмица на Лактана био.И не трябва ли стомаха да не е киселинен ?

# 41
  • Мнения: 1 089
Опасно е ако има разстройство  (ака често, рядко, с повишен обем и водно съдържание), иначе няма нищо опасно в тези "ядчици".

# 42
  • Мнения: 171
мерси за бързия отговор.Не ака по 1 път на ден и не е рядко,но накрая се появяват тези акита с тези "ядчици"и цвета им е златисто жълт или по точно има и слуз по тях.

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 12:56 от cveti77

Общи условия

Активация на акаунт