ПЛЕВЕН - февруарска

  • 13 187
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 262
Чета, за диети си говорите. Аз никога не бях мослила за диети за отслабване, а по-скоро за напълняване. Но сега корема и ду... не са  ми много във форма. Ама как да са като ям за световно покрай кърменето. Като спра, че мина и аз някоя диетка. Моя приятелка отслабна с линната, сега една е на Дюкан и има мног голям успех. Но на мен май гимнастика ми трябва, не гладуване толкова.

И аз искам да кача снимки, но все не ми остава време от  smile3541 1crib feeding 1dishes  food002 1ironing wash hang newsm75 newsm79

# 286
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте и от мен момичета.Да ви се оплача- Марио вчера ми го върнаха от яслата.Много кашлял и имал Т 37,5. Вчера се гледахме и днес реших пак да го пусна на ясла, но баща му докато го събличал Марио се закашлял и повърнал.Че като го видяли лелите се накарали и хайде пак в къщи.Сега го гледа баба ми,която е на 75г и не знам как се справя,че той я е забравил и реве за мен.Купих му сироп Фромилид и според мен кашлицата намаля,но се обадих на педито и той каза,че не бил подходящ,та след работа ще го водя да го прегледа.Не дава и устата да му отворя,за да му видя гърлото.Абе само проблеми.

# 287
  • Мнения: 1 951
Благодаря за хубавите думи по адрес на Митачко! Не знам колко е топло, но той сега е открил значението на глагола "бува" и всичко събува, съблича, понякога обратно - може да облече 3 блузи една върху друга. Абе сам се обслужва - повечето пъти неадекватно на температурата в стаята, но нищо не мога да направя. Кара ми се  Crazy

Точковата диета е супер, но не трябва да се ядат плодове  Tired Затова, по-скоро е подходяща за сезон , в който още няма череши, кайсии, дини и т.н.
Аз имах някъде качена снимка на точките, ще поразровя и ако я намеря ще пусна линк.

Съчувствам на всички с болни деца  Hug Бързо оздравяване им желая  Peace

Ето какво намерих в нета за точковата диета.

http://www.mandja.com/index.php?option=com_content&task=view … d=81&Itemid=1

http://bglog.net/Zdrave/11509

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175570

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 12:57 от Дикси

# 288
  • Мнения: 872
bmanolova ,давай диетата.Пусни я направи във форума,защото гледам,че много желаещи има да я пробват.
*Краси*,радвам се,че Деската е добре  Hug
vesi@,дано не е нищо сериозно и утре да сте на ясла  Peace
 Дикси, страхотен е Миташки  Heart Eyes  и прилича на тебе в лицето .
tony25,днес питах в детската кухня за ремонта и ми отговориха,че още не се знае дели ще има  и от кога ще бъде,ако има.
За салсата - ммм,и аз искам , но за съжаление няма да имам време - от другия месец се връщам на работа,пък и ми се иска един курс по английски да изкарам.
Всички болни дечица бързо да оздравяват и да не тревожат майките си  Hug

# 289
  • Мнения: 5 026
Ето ме и мен! Поскитах сутринта, сега ще пускам новата тема. Идеи за заглавие?

# 290
  • Мнения: 248
Веси, стискам палци да не е нещо сериозно и Марио утре да е здравичък.
Момичета, довечера съм на изпит по английски. Отдавна не съм се явявала на изпити и днес ми е малко притеснено. А и преди малко се чух със свекърва ми. Каза ми, че май се разболявала. Тръгнала й хрема, боли я главата. Дано Ники не прихване отново нещо, този път от нея.

# 291
  • Мнения: 872
Ми,предвалентинска вече имаше,Зарезан мина,2 февруари -също  Twisted Evil ,баба Марта е далече...та не знам  Mr. Green

# 292

Общи условия

Активация на акаунт