Краят на Иракли...

  • 4 741
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
Не става въпрос толкова дали е грозен или не или да чакаме да видим какво щяло да се получи ... жалко е че това райско кътче е обречено  Tired По - миналото лято мъжът ми плува там заедно с делфините - те буквално си играеха с него; природата е неописуема - не е преувеличение, че я сравнявам с рая; водата е кристална, широка пясъчна ивица, бадемовата горичка...

# 16
  • Мнения: 1 072
Аз друго не мога да разбера. Настроиха се толкова постройки / ок, ще преглътна коментара си относно художествената стойност на проектите, но да знаете, че не ми е лесно...../ , прозорец до прозорец, тераса до тераса. Стоят празни по цяло лято. Цената на апартаментите се задържа едва, едва......но българският гъз с пари продължава да строи. Има ли някой на горните етажи? Не могат да измисляд друга помийна яма, в която да си излеят парите ли!? Моля, някой да ми даде дори и незадоволително обяснение, щото почвам да си мисля, че сямо аз не разбирам какво става.

# 17
  • Мнения: 9 094
Споко, Краве, и аз не разбирам Confused
Чувствам се жертва в тази държава, честно...

# 18
  • Мнения: 2 018
Аз друго не мога да разбера. Настроиха се толкова постройки / ок, ще преглътна коментара си относно художествената стойност на проектите, но да знаете, че не ми е лесно...../ , прозорец до прозорец, тераса до тераса. Стоят празни по цяло лято. Цената на апартаментите се задържа едва, едва......но българският гъз с пари продължава да строи. Има ли някой на горните етажи? Не могат да измисляд друга помийна яма, в която да си излеят парите ли!? Моля, някой да ми даде дори и незадоволително обяснение, щото почвам да си мисля, че сямо аз не разбирам какво става.

Има много пари за изпиране!

# 19
  • Мнения: 7 114
Приличат на фургони. Грозно е.
И на мен ми заприличаха на фургони.  Simple Smile

# 20
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бо, много добре знам какво е на Иракли ... до сега все там сме ходили ...  мъчно ми е, но какво от това .... в крайна сметка нещата винаги се  променят...

# 21
  • Мнения: 3 622
Застроявят всички хубави местенца за съжаление  Sad

# 22
  • Мнения: 2 755
....Моля, някой да ми даде дори и незадоволително обяснение, щото почвам да си мисля, че сямо аз не разбирам какво става...
Без претенции за задволително обяснение - инвестират хората, пЛетяща, инвестират. Така казват. То не бе пране, не бе чудо. ooooh!
Жалко за Иракли. Жалко за цялото ни Черноморие. Все по-непривлекателно става. Няма да се учудя, ако след години започнат да събарят "лошите инвестиции", но едва ли нещата ще са обратими. Sad

# 23
  • Мнения: 78
Ужас...няма ли гражданско общество в тая държава? Преди време четох за подобно място в Румъния, но там се вдигнали на протести и сега е оставено в напълно оригинален вид и привлича повече туристи от разни там  комплекси и хотели. Дори улиците не са асфалтирани....
Много ми е мъчно за Иракли. Дано се намерят хора, които да протестират подобно загрозяване на района. А държавата трябва да обезщети собствениците на земя и да остави мястото девствено.

# 24
  • Мнения: 5 940
Има гражданско общество, има инициативен комитет "Да спасим Иракли!", който какви ли не опити не направи да защити мястото. А колкото до боклуците и лайната на Иракли, споменати по-горе, това може да го каже само човек, който не е ходил на мястото с пясъчните лилии и делфините. Лайната в Сл.бряг са много повече...

# 25
  • Мнения: 1 072
И при инвестирането и при прането се иска възвръщаемост. Каква такава при грозен хотел в  непосещаван курорт? Нещо друго трябва да е, иначе няма смисъл.

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Аз друго не мога да разбера. Настроиха се толкова постройки / ок, ще преглътна коментара си относно художествената стойност на проектите, но да знаете, че не ми е лесно...../ , прозорец до прозорец, тераса до тераса. Стоят празни по цяло лято. Цената на апартаментите се задържа едва, едва......но българският гъз с пари продължава да строи. Има ли някой на горните етажи? Не могат да измисляд друга помийна яма, в която да си излеят парите ли!? Моля, някой да ми даде дори и незадоволително обяснение, щото почвам да си мисля, че сямо аз не разбирам какво става.

Има много пари за изпиране!

Ох, не свършиха ли тези пари........ ooooh! Потресена съм. Всичко опропастиха.....

# 27
  • Мнения: 6 167

да им приседнат дано тъпите фургони и да ги погълне морето.

# 28
  • Мнения: 2 818
Чак го кръстили еко-курорт  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 526
Мъчно ми е и болно.
Помня Иракли отпреди 14г., когато за първи път бях там...
И май ще си остана със спомените.
Жалко, че децата ми никога няма да видят това райско кътче.


да им приседнат дано тъпите фургони и да ги погълне морето.
ха дано!  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт