Здравейте !!!!!От днес съм при вас.

  • 2 177
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7
Честито,лека бременност и едно здраво и прекрасно бебе.  bouquet

# 17
  • Мнения: 645
Честито, миличка!   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 195
ЧЕСТИТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  bouquet  bouquet
Леко бременеене и здраво бебче на финала!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hug

# 19
  • Мнения: 58
Честито!Безпроблемно бременнеене и здраво и сладко бебче!Намери си добър гинеколог и му задай всички въпроси които те вълнуват!А и посети подфорум отчетни и влез в темата която отговаря на месеца на вероятния ти термин!Това можеш лесно да го изчислиш-Към първия ден на последната редовна менструация прибавяш 7 дни и вадиш три месеца!Пр. ПРМ 20.01.2008г.     20+7=27;01-3=10 месец 2008г значи 27.10 2008г
Там ще намериш момичета като теб,много полезна информация и можеш да споделяш всичко което те притеснява!Направи го!
 А това е линк към калкулатор с който по лесно да си изчислиш термина,защо не знам дали съм обяснила разбираемо http://www.mamaibebe.com/calc.php

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 20:44 от душичката 32

# 20
  • Мнения: 941
Честито, лека и приятна бременност, и сладко бебче на финала

# 21
  • Мнения: 258
Благодаря ви момичета за искренните пожелания  bouquet  Като начало в поликлиниката ли да отида или в специализирана клиника(възраста ме притеснява)От София съм.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Честито и добре дошла! Леко бременеене и едно прекрасно бебче на финала!
Съвета ми от личен опит е да прочетеш колкото е възможно повече за кърменето! Hug

# 23
# 24
  • Мнения: 1 064
Честито!  bouquet Леко бременеене, още по-леко раждане и здраво пухкаво бебче! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 58
Посъветвай се с личната ти докторка нека тя да ти препоръча гинеколог или потърси съвети от близки приятелки!А и зависи как си финансово!По принцип в поликлиниките претупват нещата,то и здравната каса не ти дава кой знае какво по отношение следенето на бременността!Но това не е правило има и свестни гинеколози по поликлиниките!По принцип за възраста ти ще трябва да си направиш изследвания които не се поемат от здравната каса а се заплаща!Това са Биохимичен скрининг(БХС);Фетална морфология(ФМ)И не всички доктори говорят за тези изследвания,затова като отидеш ти поеми инициативата и питай за тях!Те разбира се се правят на по късен етап от бременността,но е важно да си информирана

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Добре дошла  Grinning . Лека и безпроблемна  preggo

# 27
  • Мнения: 323
ЧЕСТИТО
Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност preggo

# 28
  • София
  • Мнения: 982
Честито,
Според мен се запиши на консултация в някоя болница - било то Тина Киркова, Шейново, Вита или Токуда.
Няма да сбъркаш в която и да отидеш. Поне ще ти назначат всички необходими изследвания. Не разчитай на здравната каса и поликниниките - най-много да си създадеш главоболие и проблеми.
Леко бременеене  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И не се притеснявай за възрастта - има къде по-възрастни майки, доказали че могат да се справят

# 29
  • Мнения: 2 000
Честито. Лека бременност и едно хубаво, и здраво бебче накрая.

Общи условия

Активация на акаунт