ИСТИНСКАТА ИСТОРИЯ КОЙ И КАК ПРЕКЪРШИ МОЕТО ЦВЕТЕ КОЕТО ВЕЧЕ Е АНГЕЛЧЕ !

  • 32 896
  • 145
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 199
Мойте най-искрени съболезнования на bobich ,bozgounova и roxsana.Нека вашите ангелчета почиват в мир и Бог да ви даде сили да продължите напред и да отстоявате правата си. Прегръщам ви силно

# 76
  • Мнения: 36
Здравей мила Бобич, надявам се нещата при вас да са добре.
Аз вече ходя на работа, като съм сред хора поне не плача непрекъснато. Но ме изумяват реакциите на някои мои познати - не смеят да ми кажат дори едно "съжалявам", започват да си говорят с мен, сякаш нищо не се е случило!
Дори моята кума, която беше кръстница на детето ми се обади 5 дни след като почина Бетинка, и с бодър глас ми казва "Искаш ли да пием кафе?"!!! Ами не, не искам! Как може да има такива хора!!Уф, май се поувлякох.
Дано при вас да няма поне такива неприятни моменти.

Трябва да намерим смисъл в това, което ни се случва. Тежкото изпитание да ни направи по-силни и по-мъдри, по-философски да приемаме живота.
И да мислим за нашите малки ангелчета като за едни щастливи душички, бдящи над нас.
Прегръщам ви силно

# 77
  • Мнения: 167
roxsana, никой не може да усети твоята болка , ако не е в нея и затова не знае какво да ти каже- не се сърди на никого, че не знае как да те утеши.  Когато на мен ми се случи преди много години се чудих защо светът продължава да съществува, след като аз съм умряла заедно с детето си. Този ад продължи години въпреки че вече имах две прекрасни деца, но някак си приех, че моята Мина продължава да живее. И сега си представям как изглежда и колко е умна и красива... Пожелавам ви утеха, милички... И днес съжалявам, че хората виновни за смъртта на прелестната ми рожба останаха безнаказани, защото аз бях обезумяла от скръб.  А можех да помогна на много майки поне да бъдат предпазливи...

# 78
Здравей мила roxsana, нещата при нас са малко по добре.Хубаво е че си тръгнала на работа,дъщеря ми майката на Цвети също започна работа,все пак сте сред хора и дните ви минават по-бързо.Аз по стечение на обстоятелствата съм болнични до края на месеца,по цял ден си гледам снимките,клипчетата на моето цвете и си плача.Днес ходих до фотото,занесох диск да си извадя едни от последните и снимки.Не се сърди на твоята кума,тя не прави нищо злонамерено,а напротив добронамерено.Сигурна съм че и тя тъгува.На мен също дълго време най-добрите ми приятели и колеги не смееха да ми се обадят,просто нямат думи които да изрекат.А знам колко много са искали да ме чуят и подкрепят в такъв момент,знам че и те са плакали и тъгували и още тъгуват за Цвети.Мила krasotinka, много съжалявам за твоята рожба,никога няма за спреш да я обичаш и да си я представяш.Тя расте и се радва на живота който и е предопределен.А хората които са виновни сигурно един ден ще си понесат наказанието,но нашите ангелчета няма кой да ни ги върне.Прегръщам ви Hug

# 79
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравей мила roxsana, нещата при нас са малко по добре.Хубаво е че си тръгнала на работа,дъщеря ми майката на Цвети също започна работа,все пак сте сред хора и дните ви минават по-бързо.Аз по стечение на обстоятелствата съм болнични до края на месеца,по цял ден си гледам снимките,клипчетата на моето цвете и си плача.Днес ходих до фотото,занесох диск да си извадя едни от последните и снимки.Не се сърди на твоята кума,тя не прави нищо злонамерено,а напротив добронамерено.Сигурна съм че и тя тъгува.На мен също дълго време най-добрите ми приятели и колеги не смееха да ми се обадят,просто нямат думи които да изрекат.А знам колко много са искали да ме чуят и подкрепят в такъв момент,знам че и те са плакали и тъгували и още тъгуват за Цвети.Мила krasotinka, много съжалявам за твоята рожба,никога няма за спреш да я обичаш и да си я представяш.Тя расте и се радва на живота който и е предопределен.А хората които са виновни сигурно един ден ще си понесат наказанието,но нашите ангелчета няма кой да ни ги върне.Прегръщам ви Hug

Бобиче права, мила Роксана
аз отдавна пиша въ вхорума на родители изгубили своите деца - много мили и любими хора имам там
уви когато пишеш е лесно, но когато трябва да се чуеш наживо с човека е адски трудно - никога не си сигурен каков би трябвало и как да го кажеш
личния ми отпит от една тема по въпроса е че има различни хора - такива, които искат да се говори за изгубеното и такива, окито твърдо не искат да им се споменава за това...
така че кумата ти просто не е знаела ти какво би искала...има хора, които пък биха писали "представяти ли си , кумата ми се обади и почна да ме разпитва ка ксъм и да изказва своите съжаления...питат е ли ме колко това допринесе..."
не се сърди на хората около теб - уви те нямат ивна...тяхната неадекватност максимално показва колко са ти съпричастни, повярвай човек когото не го интересува твоята загуба ще реагира най-спокойно и без емоции...

желая и на Роксана и на Бобич, да намерят утеха и сили в борбата с болката и тъгата...

# 80
  • Мнения: 404
Почивай в мир малка душичке!
Думите просто са излишни.

# 81
  • Мнения: 7 212
Почивай в мир малко Цвете ... Cry

# 82
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Почивай в мир малка душичке!
Думите просто са излишни.

 Confused  Flowers Rose

# 83
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Жестока е болката и мъката когато нашите слънчица не са до нас ,а още по жестоко боли когато знаеш,че е имало шанс за живот Но поради лекарска небрежност уви празни са ръцете ни няма кого да гушнем , да целунем по малките ръчички .Няма я усмивката вече на лицата ни и въпреки това трябва някак си да продължим да живеем този гаден живот[smilie=smile3518.gif]
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Roseза нашите ангелчета

# 84
  • Мнения: 36
Здравей мила Бобич
Аз още в петък получих протокола и в събота се срещнах с доктора, за да ми обясни защо след сполучливата операция се получиха такива големи усложнения. Така и не получих категоричен отговор, но той ми беше споменал че детето е развило синдром на Рей, заради аспирина, който рутинно се дава след такива операции.  Като чета аутопсионния протокол, май наистина има нещо такова, защото са увредени черния дроб и бъбреците, органи които се засягат от аспирина. Разбира се тя е развила бронхит и пневмония, които допълнително са усложнили нещата. За съжаление лошия късмет е преследвал малкото ми бебче до самия край. Sad
Може би доктора не искаше да ми каже всичко точно както е, за да не предявявам претенции.
Както и да е, и да е имало лекарска грешка, виновните ще получат възмездие в този или друг живот.
Важното е сега ние да продължим напред. В четвъртък съм на гинеколог и ако лекарят ми даде зелена светлина, започваме да работим за бебе  Praynig
Надявам се и при вас вече да се прокрадва тази идея.

А за това, как лекарите се покриват един друг, направо нямам думи. Той може би този срок за протоколите е точно за това, за да не може да се търси отговорност от виновните. Това, което можеш да направиш е да напишеш името на тази докторка в черните списъци, поне да няма други пострадали от безхаберието и. #2gunfire
Желая повече усмивки и ви прегръщам  Hug

P.S. Мила Бобич, моля те поизпразни си кутията за лични, че всеки път не ми приема отговора.

# 85
  • Мнения: 110
Мило дете, почивай в мир Flowers Rose Flowers Rose о, моите съболезнования...
Време е, некадърниците да поемат своята отговорност! Аз досега не съм видяла осъден лекар, а грешки много - от немарливост, от недоглеждане, не професионализъм...  Лично моето семейство е потърпевшо Sad Как спят спокойно тези "лекари", аз  :Рая:

личната лекарка е за съд, като знаела за тежкото заболяване на детето как не е обърнала повече внимание, как не я е изпратила при специалист.УЖАС, НЕКАДЪРНОСТТА И БЕЗОТГОВОРНОСТА Е НАВСЯКЪДЕ ОКОЛО НАС.

# 86
личната лекарка е за съд, като знаела за тежкото заболяване на детето как не е обърнала повече внимание, как не я е изпратила при специалист.УЖАС, НЕКАДЪРНОСТТА И БЕЗОТГОВОРНОСТА Е НАВСЯКЪДЕ ОКОЛО НАС.
УВИ ТОЛКОВА СИ ПРАВА МИЛА ВАЛЯ07,НО НИКОЙ И НИЩО НЕ ЩЕ НИ ВЪРНЕ НАШЕТО ПРЕКРАСНО ЦВЕТЕ - ЦВЕТИ!!! ГОСПОД ДА Я СЪДИ!
Мила roxsana,
благодаря ти за отговора,ще си изчистя кутията,веднага.И днес нямаме известие за протокола,така както ни казаха,но утре четвъртък отиваме със таткото и ако не ни го дадат,обещавам пред всички че на някои хора ДОСТА ЩЕ ИМ СЕ ВГОРЧИ ЖИВОТА. А че доктор Гергана Георгиева  от Трета градска носи огромна вина за смъртта на Цвети,никой и в нищо не може да ни убеди в противното цялото семейство,дори самата тя го знае.Така ,че тя е вече в черният списък.Желая ти утре най-яркият,най-силният зелен светофар,стискам палци и съм с теб и твоето семейство.  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 1 941
bobich, roxsana, изчетох цялата тема плачейки. bobich, съжалявам за малкото Цветенце и за твоята принцеска Бетинка, roxsana. Преди 2г. и 6м. угасна завинаги моята звездичка Поли. Беше на 1 годинка и 2 месеца. Разболя се от енцефалит и за няколко дена си отиде. Няколко дена, в които джипито ни твърдеше, че плаче от растеж на зъбки. Cry Когато постъпихме в болницата вече беше късно. Никога няма да забравя очичките й, как светеха като звездички, изпълнени с толкова много обич... Прегръщам ви, както и всички други майчици, загубили дечицата си. Hug

# 88
  • Мнения: 4 451
Бобич, четох и плаках... Думите ми засядат, не знам каво да кажа... Не оставяйте нещата така, съдете виновния лекар. Моля се за душичката на вашата Цвети. Praynig
Роксана, много ми е мъчно... Cry

# 89
На 1 март се навършиха 40 тежки и изпълнени с много мъка дни от загубата на нашето Цвете. newsm45 smile3518
На този ден когато всички дечица получават много мартенички и тя получи много, но по друг начин.
Triste  Hug много съжалявам за твоята звездичка, може би и при нас да е било късно ако сме постъпили в болницата , но нашето джипи дори не си е направила труда да си помисли да ни остави в болница.
mari_anka осъден лекар няма,поне така казват...........,но наистина не трябва да се оставят нещата така.Въпросният протокол от аутопсията още не е готов, в четвъртък обаче както писах по-рано разговаряхме с д-рката която е правила аутопсията.Чака се хистологията,щяла да стане готова в края на тази седмица,след това консулт с колеги и професора,работели с половин екип,отпуска били и т.н.На въпроса ми какви са нейните първоначални съмнения или по-точно резултати довели до фаталният край все пак тя е правила аутопсията тя отговори : детето е било с възпалителен процес, по всяка вероятност плевмония ,хистологията ще покаже съвсем точно но почти е сигурно че е така......

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт