ИСТИНСКАТА ИСТОРИЯ КОЙ И КАК ПРЕКЪРШИ МОЕТО ЦВЕТЕ КОЕТО ВЕЧЕ Е АНГЕЛЧЕ !

  • 32 873
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 500
Съжалявам за загубата!
 Flowers Rose Flowers Rose

Историята ме потресе. Cry

# 136
 #2gunfire #2gunfire #2gunfireза всички некадърни лекари които убиват нашите деца и нас.плача от яд и безсилие че не мога да им причиня това което те ни причиняват на нас.моя син също така е жертва на ,,кадърни,,лекари.иска ми се да съм в библеиските времена когато законът е бил ..око за око,зъб за зъб и живот за живот.. #Cussing out #Cussing out

# 137
  • Мнения: 14
здравеите мами.от снощи не мога да спра да съ4увствам  на   тези  маики ,моят слу4аи е  подобен .сега моето слънцице на 29 .10.ще направи 2 години от както ни напусна завинаги.и пак заради лекарска грешка.няма думи които могат да изкажат болката.по късно ще          ви разкажа и аз своята история.съжаляжам за тези малки невинни  души4ки,жалко е и много трудно .....нямам думи.

# 138
  • Мнения: 1
здравейте,аз съм майката на Цвети!Ох,мина много време и все още не можем да я прежалим Sad.Сега когато сам Коледните празници,ни става още по тешко,като се сетя че миналата година по това време бяхме заедно и всичко беше добре,и незнам SadВ момента я гледаме от снимката на станата и плача,и винаги ще е така,много ни липсва,гледаме да преживяваме някакси,отдали сме се с таткото на работата,но и това не помага .Sad. Хора,няма нищо по важно от Детето!Поздравяваме ви с настапвашите празници,а за нас остава вечно спомена за Нашето Цвете!:((

# 139
  • Мнения: 3 016
Да, така е по празниците е още по-тежко.Тази година на вратата си купих нова украса и към нея закачих едно ангелче . 

# 140
  • Мнения: 2 270
Приемете и моите най-искрени съболезнования Cry Cry Cry

# 141
# 142
  • Мнения: 364
Приемете и моите най искрени съболезнования Flowers Rose Flowers Rose

# 143
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Почивай в мир, малко Цвете!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 144
  • Мнения: 1 484
Моите  съболезнования.Почивай  в  мир малка   Цвети.

# 145
  • Мнения: 158
Моите съболезнования.Почивай в мир мило дете.   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт