ЧервеНО виНО, кРАсиви мЪЖе и мноГо емоциИ ....в СливЕН * 25-ти броЙ

  • 16 596
  • 289
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 430
Мама Диди - не знаех, че си счеТИ WinkПоздрави на Зоясияна Wink

Люска
, за първия рожден ден на ВикО бях направиха хапки със знаменца, баница, кекс, пуканки, солетки, бисквитки, бонбонки, снакс, сокчета, детско шампанско и май това беше newsm78 Всичките гости на рожденника бяха почти на неговата възраст и гледах менюто да е съобразено с тях Peace За мамите имаше Виски и мезе Mr. Green А вечерта пак пълнех масата Laughing

ИВе  Hug приятни и пълноценни лекции..и много да слушаш там newsm08

Благодаря, че мислите за кухнята ми Two Hearts Two Hearts Two Hearts....Иве, Ренка, Малински  днес трябват да я свършат и само циркулирам нагоре - надолу да видя какво става и малко нерви отиват и там Tired Дано стане хубава, че колко хора и в Кухненска тема чакат да я видят smile3521

Малински, дано нямате много работа Wink

РЕнка, аз се включвам в кампанията за Медвен newsm10...даже и ще дойдем с теб да ги видя сладките душици, само да сме здрави Peace Мерси за поздравите от Роси и благодарско за мартеничките на другото момиче newsm51 newsm51

Дени, мерсаЖ  bouquet

Еве, много гадно това Weary Наскоро и аз такива болки имах, че все си мисля, че е дископатия Tired
Моля се да не е това, а ти бързо да се оправяш Peace

...до после hug







# 166
  • Сливен
  • Мнения: 894
момичета аз сега ще записвам малката на кухня,нали от незнам вече колко месеца й правят ремонт #Cussing out
та се чудех някоя от вас знае ли трябва ли да се носят някакви документи при записването(чух,че май трябвало ксерокскопие от акта за раждане на детенцето) newsm78

# 167
  • Мнения: 106
Да,трябва ти ксерокс от акта за раждане...Нищо друго Wink
Аз преди бях записала моята кокона на кухня,само че ядеше кремчетата само....А другите неща така и така не се накани да ги яде....
Че се чудя дали да я записвам пак.... newsm78

# 168
  • Сливен
  • Мнения: 894
Да,трябва ти ксерокс от акта за раждане...Нищо друго Wink
Аз преди бях записала моята кокона на кухня,само че ядеше кремчетата само....А другите неща така и така не се накани да ги яде....
Че се чудя дали да я записвам пак.... newsm78
Люска,мерси  bouquet
и аз имам съмнения,че само десертите ще си хапва,но да видим Simple Smile
все пак лято идва и искам повечко време да сме на вън,а не на печката Mr. Green
а кухнята си е определено улеснение за майките Whistling

# 169
  • Мнения: 7 430

а кухнята си е определено улеснение за майките Whistling

 Peace Точно по тази причина пак ще го запиша, че дори и само кремчетата да хапва(Т) - пак е добре, че с тези готови кремчета дето купувам и плодовите млека...много ми олеква джоба...Ами то всеки ден ooooh!


# 170
  • Мнения: 43
Здравейте!!!!!!!!!!

Мислех и аз да ви се оплача ама като чета какво сте писали  всички си имаме проблеми.Кой със записване на градина кой със ремонти или още по лошо болести. Може би ная ме заболя от разказа на Тес - Моята сестра в Сливен щяха да я убият така. Да за мен си е убийство това им е работата и нека не звучи страшно но беше една от "Най-дорите" гинеколожки в града ни д-р Михайлова. Добре че се появи на третия ден обрив и видяха плацентата в нея. #Cussing out #2gunfireНе искам да си спомням

Рени - да почваме мартенички ли като имам събрани др. неща newsm78 Мисля че с радост Радо ще направи мартенички за децата (обикновени като за него Laughing)

Е дано е по ведро следващия път като вляза, а и при мен страховете са към края на седмицата  Cry Praynig

Чао

Добре дошли на новичките Wink маминки

# 171
  • Мнения: 888
Нели,не бе мила....ще купим мартенички за ръчичките на бебоците  Grinning Стотинки струват  Peace Къде да се занимаваме да плетем мартеници сега...изобщо няма време за това  Laughing .Ама ако има някой желание и време - не е лошо като идея  Hug

# 172
  • Мнения: 7 430
...някой да знае къде продават заключалки за шкафове Thinking

# 173
  • Мнения: 0
Мили майки помагайте, моя син вече пълзи и на нас ни трябжат заключалки за шкафове, кажете от къде да си купим??? Embarassed[/size]

# 174
  • Мнения: 48
Магазин за обков на мебели има до жп гарата. Simple Smile

# 175
  • Сливен
  • Мнения: 197
     Леленееистина,ела виж нашите шкафове в кухнята.Вързани са с ластици  newsm62.И теб това те чака  smile3521.Предполагам,че всички са минали по този път. Laughing
     Лека вечер от мен

# 176
  • Мнения: 7 430
...на мен ми трябва нещо от този род
В Канада с подобни обезопасявах Peace Тук едното е 5.30лв. а там 4 бройки бяха около 5$ ако знаех, че са толкова скъпи щях да си взема от там Peace

Кате, Лонка - искам да ви питам - по колко гранулки Хамомила 15СН давате за зъбките newsm78
Шошко направо не се търпи от тия зъби Tired

# 177
  • Мнения: 0
WhistlingБлагодаря Ева83 то май натам отиват работите. И без друго през 5 мин реве защото си е прещипал пръстите  smile3514

# 178
  • Мнения: 54
Здравейте.....Добре дошли на новите мами
Хамомилата се дават 5 гранули разтворени в 20 мл вода.......
Тес много съжалявам за случилото се.........дано на никой да не се случва.....макар че с тези лекари в БГ пази Боже.
Лека вечер от мен.......до утре

# 179
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
...на мен ми трябва нещо от този род
В Канада с подобни обезопасявах Peace Тук едното е 5.30лв. а там 4 бройки бяха около 5$ ако знаех, че са толкова скъпи щях да си взема от там Peace

Дидка, провери ли в Кауфланд ...
Сякаш там гледах подобни джаджи ...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт