Социални придобивки?

  • 1 881
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Мислех, че работя на хубаво място, но последният пост ме съсипа! Отивам да си се депресирам на балкона с една цигара!


 hahaha
Компания търсиш ли.. Joy

# 16
  • Мнения: 4 965
Леле, след малко май ще изтрия поста  Embarassed.

Ама няма да кажа къде работя - доста хора знаят, де. Ама нека наистина остана поне малко анонимна.

# 17
  • Мнения: 600
Леле, след малко май ще изтрия поста  Embarassed.

не го трий. малко ще се подепресираме, пък после ще се размислим даваме ли всичко от себе си или може повече Mr. Green ще ни бъдеш за пример Laughing

а може и на едно лично да пишеш къде раб Winkотиш

# 18
  • София
  • Мнения: 1 819
Чета за безплатните безалкохолни напитки и просто не мога да се сдържа - ние произвеждаме безалкохолни напитки и си ги плащаме... без отстъпка! Joy Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 4 965
Чета за безплатните безалкохолни напитки и просто не мога да се сдържа - ние произвеждаме безалкохолни напитки и си ги плащаме... без отстъпка! Joy Joy Joy Joy

Въпросът не е дали са безплатни или платени, а в грижата към служителите.  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 819
Е да де, това не показва ли невероятна грижа към служителите????

# 21
  • Мнения: 4 965
Е да де, това не показва ли невероятна грижа към служителите????

Разбира се. Безалкохолните са вредни. Сериозно. Аз не пия газирани напитки.  Peace
Оххх, започнах да спамя.  Blush

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нямам никакви, ама аз не работя за бели хора, не съм критерий   Mr. Green ooooh!
Мъж ми има и то доста - здравна и стоматологична застраховка, ваучери за храна, пари за транспорт и служебен лаптоп и разни бонуси за добре свършена работа.
Ама azaf не можем я стигна, казвай бързо къде работиш или поне в коя сфера  Blush   Crazy

# 23
  • Мнения: 5 940
Мобилен телефон, безплатни разговори за 50 лева месечно, карта за градски транспорт и  купони на стойност 20 лева, с които може да се пазарува в някои от големите вериги магазини.

# 24
  • Мнения: 274
Аууу....е, депресирах се! Досега си вирех носа с моя служебен GSM, дето ми плащат само таксата, натуралните сокове и кафе на корем и плаваща...обедна почивка. Край, отивам да се хвърля гола в банята!

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Последната ми придобивка са новите ми очила за компютър, с които не мога да свикна още. Та - 100лв. за очила, около 200лв. за дрехи годишно, мобилен телефон + такса + безплатни разговори с всички учители в града, 3% от заплатата ми във вид на купони за храна.

# 26
  • Мнения: 3 153
За храна 150 лв., мобилен телефон, 50 лв. за гориво, здравна застраховка и безплатно здравно обслужване, допълнително пенсионно осигуряване, всичко в офиса е безплатно (кафе, вода, сок), годишна индексация около 15-20%, бонусни схеми. Май е това:)

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Неограничен лимит на мобилен и гориво, сл. кола, представителни, бонуси, частно здравно осигуряване. Лап-топа не го броя.

# 28
  • York
  • Мнения: 826
Моите придобивки са служебна кола 24 часа в мен без лимит за горивото и километрите, телефон с безплатни разговори в групата, 50 минути извън групата и лимит 70 лв и сладолед на корем  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт