Абитуриентски Бал! Тема:2

  • 56 556
  • 325
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 558
наистина мн готини и евтини рокли..с подобни съм виждала звездите по разни партита...
например с такава Анджелина Джоли беше на оскарите минала година...

Последна редакция: пт, 15 фев 2008, 13:02 от pepelja6ka

# 256
  • Мнения: 165
Момичета честит празник Simple Smile  Heart Eyes
Намерих си шивач, най-добрия в окръга и  сега големия проблем е ,че трябва да ме "набута" някой при него,щото само с връзки  Cry
А за обувки, съм убедена,че ще са по-скъпо от роклята ми  Mr. Green Embarassed Като тръгна по Витошка...  ooooh!


Скъпа не е нужно да си купуваш обувки от Витошка или сандалки от мола   Joy и в обикновенните магазинчета има доста прекрасни моделчета на по сносни цени  Wink

# 257
  • Мнения: 22



Скъпа не е нужно да си купуваш обувки от Витошка или сандалки от мола   Joy и в обикновенните магазинчета има доста прекрасни моделчета на по сносни цени  Wink
[/quote]
Ми то... и тук има хубави обувки,ама като си харесам някои и после видя цената отдолу 200-300  newsm78
Една млада шивачка сигурно ще шие роклята, каза ,че повече от 150 лв няма да вземе за шиене  Laughing

# 258
  • Мнения: 1 354
Здрастииииииииииии  bouquet  bouquet  bouquet
Отдавна не съм се мяркала,а гледам,че и нова тема трябва да пускам Rolling Eyes
Момичета днес(преди час) си харесах роклята.Ще бъде друг цвят и се колебая за цепка,но това е моята рокля.Утре ще ходя да я поръчам с мама Embarassed,за да плати де Embarassed и другата седмица като си я взема ще я снимам,за да я видите.Цвета ще бъде или бледо розово,или бледо лилаво-колебая се.Но и пепел от рози ми харесва ooooh!

Няма да ви кажа нищо за роклята,освен че е семпла,изчистена,права,цяла... Crazy

Теди....не говори глупости,какво е това черно.И аз се бях врътнала на 360 като видях един страшен черен модел,но....все пак...бал...настроение...черното те прави по-дребна и по-слаба,но...абе я не говори глупости.Уфф ей ся пак ще ми се скарат,така че...абе премисли пак нещата Peace

# 259
  • Мнения: 4 435
Здрастииииииииииии  bouquet  bouquet  bouquet
Отдавна не съм се мяркала,а гледам,че и нова тема трябва да пускам Rolling Eyes
Момичета днес(преди час) си харесах роклята.Ще бъде друг цвят и се колебая за цепка,но това е моята рокля.Утре ще ходя да я поръчам с мама Embarassed,за да плати де Embarassed и другата седмица като си я взема ще я снимам,за да я видите.Цвета ще бъде или бледо розово,или бледо лилаво-колебая се.Но и пепел от рози ми харесва ooooh!

Няма да ви кажа нищо за роклята,освен че е семпла,изчистена,права,цяла... Crazy

Теди....не говори глупости,какво е това черно.И аз се бях врътнала на 360 като видях един страшен черен модел,но....все пак...бал...настроение...черното те прави по-дребна и по-слаба,но...абе я не говори глупости.Уфф ей ся пак ще ми се скарат,така че...абе премисли пак нещата Peace

Аз съм за бледо лилаво.

# 260
  • Мнения: 1 354
Ама знаеш ли колко хубаво ми стои пепел от рози Tired
Това ми е много трудно да преценя ooooh!

# 261
  • Мнения: 379
аз съм за пепел от рози, лично аз харесвам много лилаво,но от моя клас 2-3 момичета са си поръчали лилави рокли и това ме отказа от този цвят Simple Smile

# 262
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Айде стига с това черно де...и да не категоризираме нещата...всеки си има вкус и мнение... Peace

# 263
  • Мнения: 4 435
Ама знаеш ли колко хубаво ми стои пепел от рози Tired
Това ми е много трудно да преценя ooooh!

И моето розово беше такова.Трябва да прецениш кое ти седи похуаво в такъв случай.
Ели,предполагам,че обаче ще са с тъмно лилаво,което е хитът сега,а на Лорън е бледо.То всъщност и да не е на мода пак има,на моя бал имаше всякакви цветове и то по няколко,черното преобладаваше.Имаше много синьо,много розово,много бяло и много червено.Другите бяха малко.

# 264
  • Мнения: 379
при мен се оказа ,че 1 е със светло лилаво , 2 с тъмно и аз избрах син цвят, то ясно ,че няма как да си с уникален цвят, всичко зависи от това,  кое ти стои по-добре!

# 265
  • Мнения: 4 435
Айде стига с това черно де...и да не категоризираме нещата...всеки си има вкус и мнение... Peace

Точно така,и стига вече сме казвали-като на погребения.Най-красивите и стилни рокли са черни,каквото и да се казва.Нима Оскарите са погребение? Rolling Eyes

# 266
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Slav4e_Av4e, еми явно...щом черното се асоциира с погребение... Tired

# 267
Здравейте всички! Аз също ще съм абитурентка тази година и съм много затруднена в избора си на рокля, а освен това като за начало бих искала някакво инфо относно цветните лещи. Решила съм задължително да си взема за бала. Нека мацките които са по навътре в нещата да пишат - какви са цените и т.н.

# 268
  • Мнения: 379
аз нося лещи ,но не цветни ,а с диоптър .Мога да ти препоръчам да си ги вземеш по-рано и да ги носиш поне седмица преди бала ,защото е малак ужас отначало носенето. Цените зависят от марката на лещите и от това колко са трайни.

# 269
  • Мнения: 3 459
Здравейте всички! Аз също ще съм абитурентка тази година и съм много затруднена в избора си на рокля, а освен това като за начало бих искала някакво инфо относно цветните лещи. Решила съм задължително да си взема за бала. Нека мацките които са по навътре в нещата да пишат - какви са цените и т.н.
Около 70 лв са  Peace
Поне аз гледах едни, дет се продаваха на тая цена, ама сега не мога да се сетя за марката  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт