Бебето не се получава-много ми е тежко. Вие как се справяте?

  • 8 450
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 186
ralim Честито, желая ти лека бременност и спокойни 9 месеца, а накрая знаеш.... едно малко сладко бебче  newsm51

# 31
  • София
  • Мнения: 141
Raim, честито и от мен! Радвам се много Hug, а това ми дава надежда, че и при мен ще се получи

# 32
  • Мнения: 304
maigto, разбирам те как се чувстваш. Според мен понасяш тежко нещата именно защото си в началото. На мен от начало също ми беше трудно, после си седнах на задника. Не мога да спра да мисля за това, нито да спра да се надявам, просто се опитвам да не си докарвам депресия от неуспеха. От начало си мислех - е, какво не му е наред сега, секс когато трябва, овулационния тест е положителен, всичко си е както трябва и не става... после прочетох доста неща, видях, че често причина няма, ама нещата не стават.
Наистина няма нищо по-досадно от това да ти обяснят как трябва спокойствие, или пък роднините да очакват нещо. Ние сме благословени с това, да имаме родители, които не подпитват защо не става бебето и дали опитваме. Това обаче не важи за приятелите, уви. За да се справиш с този фактор трябва голяма доза дебелокожие. Въпреки всичко не ти пожелавам да свикваш с неуспехите. Пожелавам ти съвсем скоричко да се зарадваш на положителен тест, а в последствие и на хубаво бебче. Пожелавам го и на всички момичета тук (в това число и на себе си)!

# 33
Здравейте,

Може би ще кажете, че е рано да се отчайвам - правим опити от два месеца. И аз все това си повтарям, но не мога да се справя, като се сетя за това и ми се доплаква.  Cry Имам нужда да споделя с някого, тъй като почти никой не знае за нашите опити (не ми се ще да казвам, за да не получавам съчувствени погледи).
Около мен всички имат деца и на всички събирания това да темите за разговор. И на мен ми става адски тъпо и тъжно. Толкова много го искам това бебе. Пък и вече ми е време Embarassed
Разкажете ми как беше при вас, как се справяхте с чакането?
Трудно, чакането не ми е от силните страни.И вече знам ,че пречи и въпреки това ме влудява ooooh!

# 34
  • Мнения: 489
И на мен ми е много трудно това чакане и много се разочаровам. И този месец натам отиват нещата и ... пак ще има сълзи Tired
Стискам ти палци и късмет   bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 141
Този месец отново съм обнадеждена, кой знае, може пък сега да се получи. Но смятам да отида на лекар за проследяване на овулацията.
Но се питам, така ли ще е всеки месец? Отчаяние по време на цикъл, а след това надежда, че този път ще стане ... Thinking

# 36
  • Мнения: 4 700
Za съжаление чакането е най тежко. Убива ме всеки месец. Първата седмица след овулацията е ок, обаче дните преди да ми дойде ме съсипват. После като ми дойде се успокоявам, нов цикъл, нов късмет.

maigto, пожелавам ти чудото при вас да стане бърzо. 

# 37
  • Мнения: 186
Добро утро момичета и при вас да се оплача. Снощи много ме боля ниско доло. Имах чувството, че матката ми ще се прясне, имах и много бледо розово тешение. Цяла нощ не съм спала от притеснение. Сега още ме боли там. Незнам какво да правя. Някой имал ли е такива болки  Sad

# 38
  • Мнения: 58
Lidia555 Веднага трябва да се консултираш с лекар!Въобще не чакай!Успех!  bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 493
По най-бързия начин отиди да те прегледат, особено при положение, че имаш течение.

# 40
  • Мнения: 4 700
Lidia555, беШе ли вече на лекар? Дано всичко е наред.  Praynig

# 41
  • Мнения: 1 427
Здравейте,просто надникнах в темичката ви,тъй като и ние със съпруга ми 5 месеца правихме безуспешни опити и вече бяхме почнали да се отчайваме,но ето че през юли живот и здраве ще гушкаме нашето бебче. Така че продължавайте с опитите упорито и дано скоро всички видите EFP  И един съвет от мен-правете го през ден,не по-често! Така спермата е най-качествена и е най-голям шанса да не пропуснете точния момент. Grinning

# 42
  • Мнения: 945
Аз пък мисля, че повече от 6 месеца не трябва да се чака, когато жената е на 30 г. Аз се омъжих на 23, а ето ме сега на 30 без бебе от това прословуто чакане. Започнах сериозни изследвания миналата година, наизкочиха един милион проблеми, които се опитваме да разрешим един по един. Вече не плача, а действам и чакам с по-голямо търпение. Много е трудно, много е жестоко, никой не омаловажава болката ти Maigto и ние я изпитваме.

# 43
  • София
  • Мнения: 141
Аз също смятам, че не трябва да се изчаква. Наскоро бях на преглед и честно казано очаквах, че ще ми се изсмеят, като разберат от колко скоро правим опити за бебе.  Blush А аз отидох с цел установяване на овулацията.  Е, не ми се изсмяха, макар че казаха, че е рано за притеснение.
Оказа се, че е възможно да има някакъв проблем при мъжа ми и се налага да си направим допълнително изследване. Но пък въпреки всичко аз се почувствах по-спокойна.
Е, това е при мен. Надявам се всичко да е наред. Ще ви държа в течение Simple Smile
И ви благодаря за подкрепата, сигурна съм, че ако вярваме и направим всичко необходимо, нещата ще са ОК  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 343
Първата ми грешка - реших че бабо ще се появи щом ние го искаме.
Най-голямата ми грешка -чаках 1 година без да се изследваме.
Най-голямата ми надежда -скоро бебо да се появи.

Общи условия

Активация на акаунт