''Разградската секси мама,готви,шета,бачка-равна НЯМА.''

  • 15 991
  • 294
  •   1
Отговори
# 195
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
  sindarella,kaкто винаги,несериозна.Не съм те виждала бога знае от кога,ще се домъкнеш до София и няма да отделиш два часа да се видим. #Cussing out #Cussing outАааааааа,не така.Как е бъдещия батко?

Кате, може да се чуем по телефона и ако стиковаме програмите да се видим на по едно кафе някъде по центъра в София, защото нашата работа ще е в една улица зад църквата "Св.Неделя"! Grinning Двамата с Жоро ще бъдем, така че ще можеш и него да видиш! Колкото до Дани - всеки ден като го взема от детската градина пита колко сантиметра е порастнало бебето, вълнува се, но ще видим как ще е положението когато бебето стане факт?!?!?! Grinning

бен, дай боже всекиму да докара до 131 годишна възраст! Wink Приемам, че случайността е пожелателна - да стигна в живота си до такива години!
 newsm10

# 196
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добър вечер Hug

Днес се записахме за първи клас и наесен с песен ще се водим във Вапцаров Mr. Green

Еййййй пак сте се изпокрили Thinking
Гичева, утре е петък Wink

# 197
  • Мнения: 398
Добър вечер Hug

Днес се записахме за първи клас и наесен с песен ще се водим във Вапцаров Mr. Green

Еййййй пак сте се изпокрили Thinking
Гичева, утре е петък Wink

а, честито тогаз......и много песни до есента да научите  Joy......тече ли вече трескава подготовка или е рано да се подготвяте от сега  Thinking

# 198
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
абе каква подготовка ние вчера научихме, че от миналата седмица е започнало записването за първолаци ooooh!
И днес като се записахме се оказа, че за нашата учителка има вече само 4 свободни места ooooh! ooooh! ooooh! Без малко да утървем влака за нея (аз си мислех, че записването е лятотот Embarassed)

# 199
  • Мнения: 50
Здравейте  Hug.

Аз съм си, да петък е  Mr. Green. И много се радвам по тоя повод, другата седмица шефа ще пътува в чужбина, чакам с нетърпение да тръгне, че много се заседя и на работа е ужасно нервно Mr. Green.
Хубаво даскало сте избрали, честито Grinning.

чао от мен и лека вечер, желая ви хубав петъчен ден Mr. Green.

# 200
  • Мнения: 500
Здравейте и от мен!Не съм писала по скоро,но Лъчезара от понеделник е на градина и ставаме рано........ TiredА как рева,добре че само първия ден плака!  Crazy
Ох и да ви се оплача....Колата се нуждаеше от лек ремонт миналата седмица,оправихме я.Кафемашината ни издаде багажа вече тотално-купихме нова.Красен днес си вади зъб-30 кинта.А сега и телефона ми прави номера........... CrazyУжас!
Айде лека ви вечер!Аз отивам да гледам шесторката,после Браян и айде по леглата... Mr. Green

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 20:37 от Mirkata

# 201
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Ауууу Мирка дано по бързо отмине тоз каръшки период Praynig

# 202
  • Мнения: 441
Момичета ,днес гледах Бтв новините.Детският дом в Рз има финансови проблеми,мислите ли ,че можем да съберем по някой лев и да им помогнем.Не,че ще е кой знае каква помощта,но все ще е нещо.

# 203
Момичета ,днес гледах Бтв новините.Детският дом в Рз има финансови проблеми,мислите ли ,че можем да съберем по някой лев и да им помогнем.Не,че ще е кой знае каква помощта,но все ще е нещо.

Аз съм за newsm10

# 204
  • Мнения: 227
Тани по добре дрехи,обувки или храна.Но пари на ръка не няма да идат по пред значение.Ние винаги даваме храна и дрехи.Там са деца до 4 год ако не се лъжа

# 205
  • Мнения: 441
Може и така.Децата са до 5год.Най-добре храна,защото по новините казаха,че имат пари за храна до 15 февруари.

# 206
Може и така.Децата са до 5год.Най-добре храна,защото по новините казаха,че имат пари за храна до 15 февруари.
Ами дайте да се организираме да съберем някакви пари и да им купим малко храна,колкото толкова все ще е нещо.А за дрешките всеки да даде каквото има.

# 207
  • Разград
  • Мнения: 377
Момичета и аз съм за! Само кажете кога и как и се включвам. Щом е за деца и себе си давам!  Hug

# 208
  • Мнения: 5 178
Moмичета не е въпроса да съберем пари и да се вземе храна..
тук става въпрос за безотговорност от страна на общината и министерството.
Гледах директорката, според мен имат нужда от храна - дали като пари, или като продукти едва ли има  значение..
Кина Дякова обеща, че общината ще осигури пари.. но дали може да се вярва е друга тема. Тази госпожа няма да я коментирам, че думите няма да ми стигнат да си изразя възмущението..
Така или иначе ТОПЛО може да осигури само общината .
А за храната може ли някой да пита в дома !!!
Иначе парички ( не кой знай колко) мога да пратя на някоя от вас с пощенски запис или превод

# 209
  • Мнения: 124
Привет!
Вече говори с близка приятелка,която редовно посещава дома!Утре сутрин ще отдем до там и ще разберем от какво имат спешна нужда!Мен обаче ми се иска да направим нещо по-голямо,т.е да не занесем един път помощ и после нещата пак да си тръгнат по каналния ред!
Давайте идеи!КАто се върна утре ще пиша!

Общи условия

Активация на акаунт