Бясна съм. Аман от малоумни лекари!

  • 4 803
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Доколкото помня, половите хормони се поемат, изброените от теб са именно те, само не знам какво е Е2...за първи път го виждам Rolling Eyes

естрадиол  newsm78

# 16
  • Мнения: 9 093
И аз за естрадиол си мислех, ама никога не съм срещала такова съкращение Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 408
Джей, ако нямаш още деца-тепърва ти предстои да се сблъскаш с некадърни лекари  #Cussing out Аз вече трудно се доверявам на лекар-и за детските, и за гинеколозите-минала съм през 4 докато попадна на читав. Сега ходя до София на гинеколог  Sick Слава Богу след много ходения по мъките намерих поне за децата лекар тук в Сливен.

# 18
  • Мнения: 3 459
Ми момичета Е, знам че е естроген, ама тва Е2 не знам какво може да е  Rolling Eyes
Malinski, аз за себе си вече съм открила правилния лекар и съм много доволна. Ся само се надявам лечението да е успешно и дет се вика всичко ще се забрави  Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 459
Момичета мисля, че рабрах за какво се получи тва объркване с хормоните. Значи по принцип те са ми назначени в следния ред:
3-ти ден: FSH, E
до 10 ден: тестостерон, DHEAS
12 - 14 ден: Е 2, LH. Това си го обяснявам че може би тази двойка говори, че естрогена се изследва два пъти. Единия път е на 3 ден, а другия път на 12.
21 - 25 ден: прогестерон

Общи условия

Активация на акаунт