АВГУСТ още е далече, но на първия триместър му се вижда края вече!

  • 11 739
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
martini,момата ни е 2г6м,по е голяма,но е палава, всичко и е не и каприз след каприз, направо се ужасявам как насред улицата ще се затръшка да я нося,а войната в къщи е неизбежна  Wink.
Валени,Мартини е права,трябва да провериш дали е жива ваксина, аз също има кой да попитам но чак в понеделник.

# 16
  • Мнения: 549
Запис в новата темичка.
Вчера бях на преглед, много е приятно да видиш малкото движещо се човече!

# 17
  • Лондон
  • Мнения: 56
Браво, Валени!

Аз досега се възхищавах на коремчетата ви и се дивях колко са големи - мислех че мойто не е порастнало много - и в един момент реших и аз да си направя снимка в профил.  Сега съм в шок - нямах идея че шкембето ми е толкова огромно!!!! Правилно правеше една актриса като си правеше полароиди преди всяко излизане. Огледалото лъже!!!

На всичкото отгоре този уикенд съм на официална вечеря с рокли. Не мога да се побера в нищо...  и се чувствам като кит... Като си помисля че има още 6 месеца подобни усещания и се плаша... После никога няма да отслабна като се знам какъв съм мързел чревоугодник.

Мъжът ми вчера ми каза "Тази бременност като от небето ти падна - не чистиш, не готвиш, скатаваш се на работа, излежаваш се и се тъпчеш с каквото си искаш без да се чувстваш виновна' - и е прав!

# 18
  • Мнения: 702
Момичета честита нова темичка!
Валени страхотно си се справила темата е СУПЕР!
И мен много ме е страх от шарка,защото и аз не съм карала никаква,а и малката тръгва след месец на градина,надявам се да няма при нас и да се разминем,но ако чуя нещо и аз като Валени веднага я спирам!

# 19
  • Мнения: 92
Валени усещам го всяка вечер когато си легна ,и сутрин като се будя ,като си пипна корема знам къде се намира с сигурност защото е подуто там и се втърдява матката и я усещам .Седи като един малък балон корав в корема ми,по принцип все е в ляво,след известно време се мести и ходи в дясно.Наистина започнете да се вглеждате в коремчето си сутрин преди да станете да видите колко е интересно.Да подчертая пак че не усещам ритници и движенията  които са характерни слд 15 г.с,а като плуваща малка рибка в коремчето ми.
Magy_m78 и аз живея в Гърция от доста години.
Разходката с приятелки ми дойде много ободряващо,ходихме на кафе те лакомниците си поръчаха и сладолед на топки с какви ли не глазури.Аз както никога досега  отказах,по простата причина че от както забременях не мога да вкуся сладко грам.Лошо ми става от него.Даже когато дойде сервитиорката и те поръчваха по 3 топки за тях си,като дойде мой ред ме изгледа странно все едно си казваше "Таз сега ще каже от всички по една" JoyУсетих я аз ,как се подсмиваше ама аз си останах с ментовия чай само. hahaha

# 20
  • Мнения: 3 468
ох натъпках се със зелена салата с репички  newsm44 newsm44 newsm44  няма толкова вкусно нещо  Crazy и зеле си купих ей сега и него ще накълцам  Party
да ви се похваля имам си супер мъж  Mr. Green глези ме, готви ми. супер супер Heart Eyes Mr. Green
днес се разхождахме доста ( така и не стигнах до университета  Laughing ) и ме заболя стомаха, че си полегнах малко след това. всеки път, когато ходя много и става така  Confused
Маги, добре дошла при нас  Grinning
Цветелинка, майка ми казва, че бебчетата промърдали толкова рано, са момичета  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 202
Запис в новата ни тема, браво на Валени-справила си се чудесно  bouquet
Днес се "запознах" с вас-разглеждах албумчето и тъй като почувствах неудобство, че гледам снимки, а аз съм инкогнито, сложих и 3-4 семейни мои снимки Grinning

# 22
  • жителство на место
  • Мнения: 81
здравейте и от мен  bouquet  bouquet
разгледах албумчето
аз съм в 10 г с и още нямам коремче, но и аз ще започна да си правя снимки, за да следя промяната Joy Joy

# 23
  • Лондон
  • Мнения: 56
Мартини мама, сега видях какво си ми написала в предната тема. Аз сега съм в 11-тата, но когато ходих на скан в неделя бях 10 седмици и 3 дена - така пише в репорта - а бебето: 4.7 см.
Гигант е явно - затова може би ми е толкова голямо шкембето Simple Smile
Пия витамини всеки ден, а и хапвам доста плодове и зеленчуци - може затова да е толкова грамадно. Ще взема да пия през ден....



Последна редакция: сб, 02 фев 2008, 13:49 от eya

# 24
  • Мнения: 38
Като чета как сте си усетили бебчетата (Цветелинка и Бобито) и ме обзеха едни спомени.... При предишната ми бременност го усетих първо като леко пърхане в корема в 16 г.с., и като се започна - няма спиране, нон-стоп. Нямам търпение и сега да преживея същия кеф. Мисля си, че това е най-щастливото, най-необяснимото, и най-най-най чувство, което някога съм изпитвала.
Хей, мамчета, наистина трябва да започнем и да се наслаждаваме и радваме на чудото да сме бременни, всъщност най-вече от нас самите зависи как ще ни мине бременността - охкащи Mr. Green или сияещи  Laughing.

Това е от мен засега (днес толкоз  smile3517 отнесена-занесена), приятна вечер, и не забравяйте да си погалите коремчетата за настроение!

# 25
  • Мнения: 92
caprice  може и да е права майка ти,и аз така съм чувала от познати .Но си спомням с дъщеря ми като бях бременна че я усетих в 5я ,незнам коя седмица съм била точно но си спомням че бях на преглед същия ден за консултация и бях в 5я,вечерта усетих това което сега усещам толкоз дни.
 Бланш   как си с гаденето..?поотминава ли вече?

# 26
  • Мнения: 202

 Бланш   как си с гаденето..?поотминава ли вече?
Не, Цвети, не е отшумяло окончателно, но стана по-поносимо, става ми лошо предимно ако прегладнея и задължителбо вечер съм зле, но поне до повръщане не стигам; на мен продължава да ми е сериозен проблем запека, просто е ад някакъв ooooh!;от днес започнах да пия Дуфалак(лекарката ми даде "зелена" светлина), та дано има ефект Laughing

# 27
  • Мнения: 38
Бланш, какво стана с пшеничния зародиш? Не помага или не го пиеш редовно? Аз въпреки, че те съветвах си го купих едва преди 4-5 дена и понеже ми е гадно да пия повече от 1 лъж., го съчетавам с киви. Сутрин, желателно е на гладно, първо 1 суп.лъжица пшеничен зародиш, после да оправя вкуса в устата и 1 киви. И чак тогава закуската. При мен действа, не веднага на първия ден, но след 2 дена сега съм добре. При миналата ми бременност го пиех непрекъснато, дори и като родих това ме спаси в болницата. При мен тогава имаше забележителен успех, затова и сега смятам да свикна (гадничко или не) да го пия всяка сутрин. Не че Дуфалак-а няма по-бърз ефект, ама все пак става дума за следващите 6 месеца. Че иначе не се трае - аз имам случаи по няколко дни да ме мъчи запека и накрая умирам от болки в корема.

# 28
  • Мнения: 202
Имаше ефект Валени, но проблема е, че трудно го поглъщам, все още съм с това гадене и само като го видя ми става лошо, докато Дуфалака го смесвам с вода и не се усеща newsm78;може би по-нататък ще пробвам пак пшеничен зародиш, надявам се това гадене да взема да минава вече че ми писна Twisted Evil; иначе от няколко дни забелязвам, че нещо и лицето ми се е покрило с пъпчици, а по принцип нямам тия проблеми-как е при вас?Абе въобще не се харесвам, май и от самата мен ми се гади в момента, продължавам да побърквам с настроенията си и всичко живо наоколо Embarassed

# 29
Здравейте момичета!
Валени браво за темичката, много е готина!
Аз набързо да се отчета,бях  на  консултация,изследванията са ми добри,видях си мъничето и то е добре,говорих с лекаря за това, че преди  2-3 седмици още съм усетила бебо(нещо като леко трептене),та той каза че е нормално,до чувствителност  на отделната личност си е.Колкото до това дали е момиче,аз дъщеря ми  я усетих  много по късно,но бях и първа бременност и може би не съм разбирала кое  движение си е мое и кое на  бебо.
След ЖК с Анастасия  си направихме една  дълга разходка и сега съм като разбита.Цялото тяло ме боли и много ми се спи,май днес съм прекалила.
Така че, лека и приятна  вечер  на всички,а аз се отдавам на заслужена почивка!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт