АВГУСТ още е далече, но на първия триместър му се вижда края вече!

  • 11 695
  • 296
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 955
Здравейте момичета!
Аз вчера се завърнах от болницата след като си полежах 3 дена отново за кървене Sad След като прокървих миналата неделя мислех, че ще се размина с лежане в къщи, но тъй като "събитито" се повтори и в сряда докторката настоя да вляза в болница. Доста се бях спекла вчера, но днес съм по-добре, друго си е да си си у дома!
Steli_Meli относно феталната морфология, до колкото се сещам от писаното във форума, може да се прави три пъти. Аз лично мисля да отида към 22-23 г.с., но мисля, че нито в Ямбол, нито в Сливен правят ФМ. Дори не съм сигурна дали имат 3D видеозон. Аз също говорих с докторката и тя ми каза, че най-близо може да се отиде до Ст.Загора. Мои познати също потвърдиха, че са много доволни, но нямам за сега никакви координати на клиниката. Ако науча нещо ще ти пиша.
Деси, нямам представа как се прави нова тема, но ако мога да ти помогна с нещо пиши.
Лек ден на всички!

# 286
  • Мнения: 92

Бланш да ти е жива и здрава!Усмивки,успехи и щастие и пожелавам!Дайте заглавия за новата тема,не съм пускала досега но ще се опитам!чакам предложения...........

# 287
  • Мнения: 955
бланш, честита ти рожденничка!  newsm59 Да ти е жива, здрава и много радост да ти носи! И естествено много да ти помага когато новият член на семейството се появи!
        newsm67

# 288
  • Мнения: 702
Бланш да ви е жива и здрава дъщеричката и много да ви радва!

# 289
Здравейте момичета!
Аз съм Милена, 27 год., втора бременност. Все не ми остава време да пиша във форума, в работата още не съм казала за бебето, вкъщи не остава време хич. Моля ви, запишете ме в големия списък с августовски бебета. Моето го чакаме на 11.08.08г. Но все си мисля, че бебчо ще дойде по-рано!
Поздрави   

# 290
  • софия
  • Мнения: 495
Аз мога да я пусна чак довечера,защото сега не съм си у нас.Ако изкате изчакайте,ако не нека някой друг я пусне Hug
бланш да ти е жива и здрава рожденничката и много да ви радва  bouquet
Засега толкова,че не мога да пиша повече,довечера пак Laughing

# 291
  • Мнения: 955
Ами ето две предложения за заглавие на новата тема. Не знам дали ще ви харесат, но друго не можах да измисля. Първото предложение е по повод Св.Валентин  Wink
Сега сме влюбени като деца, а АВГУСТ ще сме горди майка и баща!
Февруари е в разгара вече, АВГУСТ ще си гушкам мъничко човече!

# 292
# 293
  • Мнения: 13
Здравейте! Аз съм Соня и ще се радвам заедно с Вас да споделям всички трепети на моята първа бременност  Simple Smile от скоро се осмелявам и аз да се похваля с хубавата новина защото скоро навлизам в 4 месец и всичко е наред ,така че включете и НАС  Wink

# 294
  • Мнения: 990
Соня, заповядай в новата ни темичка и добре дошла  Hug


# 295
ПРИВЕТ И ОТ МЕН! -още една бъдеща майка(термин- 3 Август)  preggo

# 296
  • жителство на место
  • Мнения: 81
ПРИВЕТ И ОТ МЕН! -още една бъдеща майка(термин- 3 Август)  preggo
има нова тема

Общи условия

Активация на акаунт