Малък сечко тук дойде радост да ни донесе - февруари 2008г.

  • 22 112
  • 563
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 166
Весела каза да го кажа направо:

Бременна съм!

Весе, направо ли е така? Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 1 098
Весела каза да го кажа направо:

Бременна съм!

Весе, направо ли е така? Mr. Green

Еми права е Веселата, няма накриво да ни го кажеш, я.
УБАНА НОВИНА, КАТО ЗА ФЕВРУАРИ МЕСЕЦ. МИЛНКА, С ТЕБ СМЕ, И СМЕ ЩАСТЛИВИ. Hug Hug Hug
СЕГА ДА НИ ПАЗИШ БЕБЕТО, И ДА НИ ДАВАШ ОТЧЕТ ВСЕКИ ДЕН, КОЛКО СИ ПОГЪЛНАЛА, КОЛКО СИ ВЪРНАЛА...
ЕЙ ТЕЗ БРЕМЕННИ НЕЩИЦА. ОБИЧАМ ТЕ, МНОГО.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 123
Аууу Светленце мило,да знаеш само как ме зарадва!Ако ми беше пред очите,щях да те нацелувам и напрегръщам яката! Hug Heart Eyes Heart EyesЖелая ти лека и абсолютно безпроблемна бременност и здраво бебче!!!Кога се очаква събитието - да не би да е хубаво скорпионче,като мен. Mr. Green Blush

# 48
  • Мнения: 7 122
Я, класната се престраши.  Grinning
Не вярвам на очите си.  smile3533
Уважаема и уважавана моля друрарке, пожелавам ти след седем месеца да има сълзи от радост в очите ти!  Two Hearts  ylinfant  И в нашите очи да блестят радостните лъчи на щастието заради щастието на наша много специална и обичана приятелка. Пожелавам ти това Flowers Four Leaf Clover, а от мен това fingerscrossed до щастливия миг.
 Kissing Heart

Сладичката не е писала скоро.  Hug

И да ме ми пожелавате прасето, нито Батето ми, нито пиенето му.  smile3534

# 49
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
а такааааа Hug Hug Hug Hug

ураааааааааааааааааааааааааааааааааа,още една Бремелинка.Айде светле чакаме  с нетърпение  да храниш добре чавечето..и накрая едно пуФФФФкаво чавече baby_neutral baby_neutral  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 656
Леле,Светле ,това се казва новина!  bouquet

Върнах се два пъти да погледна ,защото в първия момент въобще не загрях какво казваш-нищо ,че си е съвсем направо. Grinning
Пожелавам ти едно хубаво и здраво бебче,а до тогава стискаме палци силно.Големи прегръдки и целувки. Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 280
Светле ,прекрасна новина  Hug Hug стискам палци и вярвам ,че този път всичко ще е наред ти само се пази  Peace

# 52
  • Мнения: 651
СветълчеHeart Eyes Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover. Аз знам, че този път всичко ще е наред и ще си гушкаш накрая една сладка принцеса.
Въпреки това ти се пази и слушкай човечето. Hug

Златиииии?!

# 53
  • Мнения: 3 091
Светленце, пу-пу! знаеш, че стискам палци!

Ти, обаче трябва да я караш по-кротко, без нерви, без треперенки, да слушаш чичо дофтор какво ти казва и всичко ще бъде ОК!
и дано е девойка!

Целувки и прегръдки на 2в1! Нямам търпение вече! представям си на теб какво ти е!

 Hug на всички!

# 54
  • Мнения: 7 122
Понеже има две подли твари, а аз съм много мързелива, имам огромна молба.  smile3506 Коя е другата бременна? Да си признава, че да не правя едно и също нещо два пъти. Срок до довечера.  smile3508

# 55
  • София
  • Мнения: 1 098
Понеже има две подли твари, а аз съм много мързелива, имам огромна молба.  smile3506 Коя е другата бременна? Да си признава, че да не правя едно и също нещо два пъти. Срок до довечера.  smile3508

Липсва ти втората бременна ли?  Mr. Green
Освен да залагаме ... .
Но списъка Ронка си е за теб този път, и без оправдания.
 Laughing

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 15:10 от rita_zita

# 56
  • Мнения: 1 369
Светле, прегръщам те, и мноо та обичам, нали знайш. Да ми пазиш дивойката много, и себе си, повече почивка и здрава храна и ако трябва идвай да поживеш до събитието в София, да си ни непредстанно пред очите!

Рони, нещо не ти схванах поста, има и други бременни,а?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 098
Рони, нещо не ти схванах поста, има и други бременни,а?

Е, нали вървим по двойки.  Laughing

Рони, ще трябва да преправиш скоро списъка, защото Сладката Мама и Дарина,
не са си на челното място.

# 58
  • Мнения: 1 210
Светле, не мога да ти опиша колко много се радвам на новината. Сега умната и разумната. Ама кажи и кога да очакваме събитието, че то.

Рони, функциите на класна ти отиват. Може да се заемеш с тях, защото Светлето излиза в отпуск по майчинство. Пък и няма да й отива да "свива сърми" в новото положение.
Целувки от мен. После ще чета и ще пиша пак.

# 59
  • Мнения: 686
Светланкееееееееееееееееееееее!   Hug Hug Hug
Много, ама много се радвам - ПОЗДРАВЛЕНИЯ!     bouquet - просълзих се от кеф и немога да спра да подсмърчам. И аз като Мерри 2-3 пъти се връщах да прочета новината (то толкова направо, та чак шашкащо).
Много, много да се пазиш и аПсЕлютно спокойствие. От нас  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и положителни мисли!
Страхотно начало на месеца, влачи крак да има още.
Здраве и късмет на всички, аз забравих, че съм уморена и отивам да свърша нещо. Целувки

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 17:18 от Lili_X

Общи условия

Активация на акаунт