Отговори
# 45
  • Мнения: 647
Мило момиче , мога само да те съжалявам!
Хората са казали "На кьорав свещ не му трябва !" Всичките му безумни недостатъци са пред очите ти , но отказваш да ги видиш и най-вече да ги проумееш . Какво очакваш да те посъветваме ?
Всички са ти го написали :
БЯГАЙ !
Ако не го разбираш на български ето :
датски: rennen, lopen
есперанто: kuri
естонски: jooksma
иврит: rith
испански: correr (is)
немски: rennen (de) , laufen (de)
норвежки: løpe
португалски: correr
румънски: alerga
руски: бегаю
фински: juosta
френски: courir

# 46
  • БГ
  • Мнения: 735
бягай по-бързо, да не стане късно,късмет и кураж от мен Hug

# 47
  • Мнения: 676
Мила, струва ми се, че имаш някакви мазохистични наклонности. Помисли добре дали е така. Това, което разказваш просто не е нормално. Тук те посъветваха да се консултираш със специалист. Мисля, че момичетата го казаха съвсем искрено и със загриженост към теб. На твое място бих ги послушала. Човек с нормална себеоценка и самоуважение не би търпял подобно нещо и седмица, да не говорим за години.

# 48
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Абе,момиче,ти малко себеуважение нямаш ли???  newsm78 Събирай си багажа и изчезвай веднага.Каква е тази любов,какво е това нещо,не го разбирам.Ти каква роля играеш в тази връзка-той ходи с М,майка му идва,ти слугинята-боклук ли си?????.Човекът и с 5 висши образования да е,докторант и т.н явно си е същия простак,няма оправдание с разведени родители, за твоите кг да не говорим,че не са абсолютно никакво оправдание да го търпиш.
Късмет и дано си намериш достоен човек.

# 49
  • Мнения: 3 376
Ти явно имаш доста натрупани проблеми,ниска самооценка и много страх и несигурност,които таиш в себе си.

Според мен на този етап си мислиш,че проблемите ти се крият във външния вид-ако свалиш килограмите,той ще те обича пак.Ако получиш повишението-той ще те оцени най-накрая.
Ако го напуснеш-няма да се справиш сама.
Мислиш,че "проблема" е в теб и ако го решиш нещата ще се наредят.
Всъщност приятеля ти е малоумник,който само майка му може да изтърпи и ти-надявам се не дълго още.

Има толкова много жени,които успяват да живеят сами и повечето от тях са с по едно или две деца.

Трябва да поработиш върху себе си,нямам предвид външния вид,а да подредиш вътрешния си свят.Килограмите не ти пречат на повишение в работата нали?Тогава защо да ти пречат и да откриеш човек който ще те обича истински такава каквато си?Но първо ти трябва да се научиш да обичаш себе си...

# 50
  • Мнения: 5 539
Попаднала си в капан и се въртиш като хамстер в омагьосан кръг.
Не знам дали ти е известно, но има и друг вид мъже. Мъже, които търсят и все не могат да намерят жена като теб и които са готови да те носят на ръце! Мъже, които биха те наричали "слънце" и "миличко", а не "боклук". Които могат да те накарат всяка сутрин да се будиш с усмивка и да очакваш с нетърпение да се прибереш вкъщи вечер след работа.
Сигурно имаш някой приятел, на когото можеш да разчиташ. Нека бъде до теб и ти помогне да се откъснеш от тоя кошмар.
Знам, че е трудно да прекъснеш 8-годишна връзка, но веднъж да успееш, ще съжаляваш, че не си се отървала по-рано.

# 51
  • Мнения: 1 536
ами ти явно не обичаш и не уважаваш себе си,какво очакваш?Да те уважава и обича той?
недей да търпиш такова отношение,бий му шута и да заминава откъде е дошъл...

# 52
  • Мнения: 2 936

Но до април не мога да мръдна. Ходя на 3 месечен курс по английски. Чакам повишение в работата и не мога да си взема отпуска и да се прибера в къщи точно сега. А изнасянето ми оттук ще е свързано със средства за квартира и търсене на втора работа.

писала си ,че два пъти си се изнасяла....не мисля ,че ако много искаш да избягаш от този човек-трети път да не го направиш  Crossing Arms
ами ако майка му се прибере изненадващо...по твоите думи пак трябва да те изгони-тогава как ще се справиш с работа,курсове и т.н.  Rolling Eyes

п.п.нещо не се връзва!!!

# 53
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Веднъж попаднах на един такъв хубостник, в последствие разбрах че си има и една резервна дулсинея от седем години, иди ми-дойди ми, като теб, ту се събирали, ту се карали, веднъж дори ми беше изпрала пуловера, забравен в неговото жилище  #Crazy. И там имаше деспотична майка, (която обаче не изгаряше от желание да живее със сина си), едно вече провалено семейство, дете, което май много не го интересуваше ...
Поговорих си с него, всичко било свършено между тях, но много и дължал и без него била загубена  Shocked. Това ми дойде малко в повече, не съм готова за полигамни връзки.
Едно може да е сигурно, нирмална връзка няма да завъди при тези обстоятелства, т.е., накрая може пак да е твой. Ама защо ти е, човек без никакво уважение към никоя жена и чувствата и, може би не знае какво е това  Thinking.
Зарежи го, защо ще се грижиш за стар неблагодарник, който ще се отнася все по-зле с теб?
Как ще се почувстваш ако знаеш че твоя боклук разправя на някоя мацка как без него си загубена  Simple Smile? Помисли си, може ли да е вярно това? Няма да се учудя ако и ти го издържаш  ooooh! ...
Имаш право, и голям шанс, да срешнеш някой който ще те уважава, обича и ще се грижи за теб  Peace ... По-лесно ще го видиш като се отървеш от този камък, който виси на врата ти. Казвам ти го от опит, чувствах се като след лош сън като забравих за тези гадни чувства и емоции, за блатото в което бях въвлечена  Simple Smile.

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 02:46 от eli_c

# 54
  • Мнения: 769
Здравейте!Потърси отговора в себе си.Защо търпя,кое е нещото което ми носи удовлетворение при това поведение......и така.Може би консултация със психотерапевт би те насочила към решение на проблема.

# 55
  • Мнения: 1 006
Оххххх!

Това, ако е истина, е ужасно!

По-добре отиди при родителите си, нали казваш, че ще те подкрепят, скрий се от него, поне за три-пет години, за да прикъснеш тая "връзка", а през това време - психолог, за да поработиш за самооценката и самочувствието....

# 56
  • Мнения: 1 768
Цитат
Повечето жени, които търпят подобно отношние имат деца и се оправдават пред себе си чрез тях. Твоите мотиви са трърде изсмукани... Ти дори дете нямаш.
Губиш си годините, момиче! Колкото повече седиш там, толкова повече губиш шансове да изградиш нов живот и да го изживееш спокойно.
Това мога да ти кажа.
Peace

# 57
  • Мнения: 421


Консултирай се с психиатър.

да и наистина не е зле да отидеш на консултация със специалист  ooooh! ooooh! ooooh!
  аха

# 58
По мое мнение някой от двамата във вашата връзка обича повече.Май това си ти и това ти пречи да мислиш трезво.
Казвам ти това защото,аз живея в почти същата ситуация.Но много неща осъзнах след като родих малкото ми съкровище,до тогава съм била много сляпа.
По-хубаво няма да става,само по- лошо вярвай ми.Ще се радвам да осъзнаеш това до като не е станало късно.След това целият ти живот ще е страх и ще живееш  за детето си.Не знам на колко години си но аз знам какво е да се чувстваш непотребна и ненужна на 23год.Седни и се замисли и после бягай от там и не му се моли,това е ужасна грешка.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Според мен човек, който е израснал в нормално семейство не може да търпи подобно нещо. Интересно ми е какви са отношенията между твоите родители. Според мен едиповия комплекс на приятеля ти е най-малкия проблем.

Общи условия

Активация на акаунт