Разбирате ли се с вашата етърва?

  • 7 717
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
Не сме в лоши отношения, но и не се търсим.

# 16
  • Мнения: 258
с етървата се разбираме и то чудесно  newsm51, но виж със зълвата ........ мъка  smile3515

# 17
  • София
  • Мнения: 4 397

а защо   newsm78 стана ми интересно

# 18
  • Мнения: 403
Ако мъжа ти има брат неговата жена ти е етърва,а за зълва-и аз запецнах.Помощ какво е зълва?
Значи етърва нямам. А сестрата на мъжа ми каква ми се падаше - май тя ми е зълва. Ако е така - да разбираме се. А пък и сега тя е доста далече и няма какво да делим.
newsm10

# 19
  • Мнения: 554
Разбираме се чудесно, когато родих започнахме да се виждаме много по-често, на разходки с малките, на кафенце. Сега заради времето не излизаме така, но тя идва всяка седмица да види малката и всеки ден си говорим в скайп. Няма какво да делиме, няма за какво да спорим и слава богу  Grinning

# 20
  • Мнения: 4 451
Не сме в лоши отношения, но и не се търсим.
Peace Само че аз имам зълва.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 238
Да разбираме се много даже  Laughing

# 22
  • Мнения: 14 654
Нямам етърва, но приятелките на девер ми са ми напълно безралични. Няма да живеем заедно, че да се налага да сме си симпатични.

# 23
  • Мнения: 1 273
Етърва все още нямам, но имам зълва и много я обичам. Почти всеки ден се чуваме или си пише ме по скайпа. И поне два пъти в седмицата се виждаме.   Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Кое беше зълва и кое етърва  newsm78? Нещо се обърках вече.
и аз така newsm78 newsm78 newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 2 348
мамите вече обясниха. Етърва е съпруга на брата на мъжа ти, а зълва - сестра на мъжа ти. С етървата нямам проблеми, защото живеем отделно, но и се възхищавам на ограниченото разсъждение понякога. Но е добричка де. Зълва ми е дете (изтърсаче е Party Crazy)

# 26
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Явно не само ти имаш този проблем?! Аз лично избягвам срещи с моята етърва, е като изключим семейните събирания. Дори на сватбата ни /06.05.07/ си тръгна първа уж заради бизнеса си /имат магазин/. Май колкото по далече толкова по-добре  Grinning

# 27
  • Мнения: 3 356
Чудесно си се разбираме

# 28
  • Мнения: 4 292

а защо   newsm78 стана ми интересно
А защо не?  Simple Smile Бих се радвала ако бяхме по-голяма рода. Когато се събираме в свекърите по празници, а и не само, да има и млади хора около мен. Детето ми да си има братовчеди от страна на татко му. И най-вече, да не е фокусирано цялото внимание върху нас.  Flutter

# 29
  • Мнения: 506
Много си я харесвам, приятелка е, но ми е зълва, а не етърва. Имам и малка зълвичка, но тя е почти на годините на дъщеря ми, така че не се брои.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт