Давайте уроци нови, да се борим с Фотошоп-а сме готови....(11)!

  • 15 714
  • 349
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 71
Не че много разбирам, но си мисля че можеш да пробваш с clone stump настройките ги направи 50% opacity mode: lighten  
После взимаш проба с копчето ALT от челото, където цвета е най подходящ(близък) и като пуснеш можеш да заличаваш бретона с clone stump.

Ама и аз дадох едно обеснение #Crazy
Не съм го пробвала с бретон...а с махане на торбички под очите, така че не знам дали ще ти свърши работа

# 301
  • Мнения: 221
Благодаря ти  bouquet
А от къде се обединяваха 2 снимки,че съм забравила  newsm78

# 302
  • Мнения: 71
Не можах да разбера въпроса?

# 303
# 304
  • Мнения: 11 607
Момичета, как сте? Щом творите - значи сте супер! Все така......И от по-добри, по-добри да ставате.....

Имам една задача.......Да дадете идеи нещо за картичка за 8 март......(не ми е много този празник на сърце, ама......ще трябва да намеря вдъхновение за да спретна нещо....)


# 305
  • Мнения: 221
Не можах да разбера въпроса?

Май не го зададох като хората.Ето пример:
Примерно режа мен от дадена снимка и се слагам в друга снимка , та за да не се местя и да залепна /така да се кажа/ на снимката коя опция да използвам #Crazy

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Не можах да разбера въпроса?

Май не го зададох като хората.Ето пример:
Примерно режа мен от дадена снимка и се слагам в друга снимка , та за да не се местя и да залепна /така да се кажа/ на снимката коя опция да използвам #Crazy
Държиш "шифт", долу в леарите маркираш тези, които искаш да обединиш, после с десен бутон върху тях "Мегре леарс" /сори за обяснението, ама не ми се сменя кирилицата/

Цоци, какво сложно има?Слагаш снимка, фон, пролетни цветя. Пишеш някъде "Честит 8 март" или нещо подобно и готово. Laughing

# 307
  • Мнения: 11 607
Цоци, какво сложно има?Слагаш снимка, фон, пролетни цветя. Пишеш някъде "Честит 8 март" или нещо подобно и готово. Laughing

Сложно - никакво вдъхновение и ...без снимка...По така общо да е, като картичка, пък ако може и оригинално стихче(не много голямо)някой да подскаже........

# 308
  • Мнения: 804
оригинално стихче(не много голямо)някой да подскаже........
За кого е предназначена картичката, Цоци?Майка,баба?

# 309
  • Мнения: 2 035
Мама Цоци, аз много се вдъхновявам от руски сайтове, ето в тоя има много хубави картички, може да вземеш някои идеи  Peace
http://www.sunhome.ru/search/r1/q%EE%F2%EA%F0%E8%F2%EA%E8+%F1+8+%EC%E0%F0%F2%E0

Аааа mle4ko, няма да поправям вече  smile3534 Само дето казваш сенките ще бутна и т'ва ще бъде  tooth А ти ако искаш я бутни ти  Mr. Green  love001   Hug
А пък и на Ани щом и харесва, за мен това е достатъчно Heart Eyes
Ани, наситина трябва да бутна текста червения на дясно малко  Hug

Последна редакция: пн, 11 фев 2008, 19:46 от val_stef

# 310
  • Мнения: 11 607
оригинално стихче(не много голямо)някой да подскаже........
За кого е предназначена картичката, Цоци?Майка,баба?

По скоро за колежки......нещо като за приятелска линия.......Ако ми хареса..може и на мама и баба да я пратя....

 val_stef  Hug Hug Hugза сайта.....

# 311
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Хайде да се включа и аз:


Вал
, много сте сладки . Рамката е много хубава, харесвам повече пооправения вариант. Peace
Лекси, мила къде остана. Нямаш основание да се сърдиш и на тази тема Laughing Липсваш ни!!! Heart Eyes Hug

# 312
  • Мнения: 11 607
Лекси, мила къде остана. Нямаш основание да се сърдиш и на тази тема Laughing Липсваш ни!!! Heart Eyes Hug

Вярно Лекси я няма???Лекси, мила и аз те викам...Липсваш ми!!!!

Утре сигурно ще спретна новата тема...Задача - искам твоя рамка да сложа в началото.......

А да ви кажа Медовинка какви хубави поздрави ми прати - http://www.kartichki.info/osmimart.html - да не спами тя,а аз!

# 313
  • София
  • Мнения: 7 242
Не се сърдя на никой  Grinning  Hug Просто много ми дойде ФШ напоследък и имам нужда от почивка... Тотално си занемарих задълженията и другите хобита покрай него. Ще ме изхвърлят от вкъще, ако продължавам така  Mr. Green Така че, за известно време го спирам, но сигурно пак ще се появя - голяма краста е, ей  Grinning . А междувременно ще продължа да надничам в темичките /и ще се обаждам, де/ Grinning
Румка, първоначално се позасрамих, че ти направих забележка, че рамките ти са малко еднотипни напоследък, обаче сега не съжалявам  Mr. Green - тази е също така чудесна както предишните, но е и различна  Grinning

# 314
  • Мнения: 875
краста е, да!  Mr. Green

днес никаква ме няма - започнах няколко рамки, но нито една не се получи, а сега вече съм прекалено изморена и не ми се занимава.

румка, на мен много ми допада последната ти рамка!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт