Една по-различна картофена салата

  • 12 467
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 690
Леле, тази салата е толкова апетитна! Тази вечер ще бъде изпробвана  Simple Smile

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 576
Ето го и моето "произведение"

# 32
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Искам специално да благодаря на Марулка за споделената рецепта, която отдавна си бях харесала и вчера най- накрая я направих за рождения си ден. Всички останаха очаровани  Laughing
Ето и снимка:

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Lindita, браво, много хубаво изпълнение! Радвам се, че ти е харесала. Аз също от дълго време не съм я правила и смятам тези дни да я спретна за гарнитурка към риба.

# 34
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Lindita, браво, много хубаво изпълнение! Радвам се, че ти е харесала. Аз също от дълго време не съм я правила и смятам тези дни да я спретна за гарнитурка към риба.

Да, за риба върви идеално, вчера менюто беше изцяло на рибна основа и се върза много сполучливо като предястие. Hug

# 35
  • Мнения: 3 641
Леле, как съм я  пропуснала тази салатка. Като гледам снимките страхотно вкусно ще бъде Hug
Сам ода попитам желатинът в студена вода ли се разтваря, за пръв път ще използвам Embarassed

# 36
  • Мнения: 236
Аз да попитам за майонезите-дали не може да се направи с по-малко,да речем 1 бр.В къщи майонеза не ядем и ми се струва,че ще стане малко тежък вкуса на салатата.Иначе и аз се навих.

# 37
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Леле, как съм я  пропуснала тази салатка. Като гледам снимките страхотно вкусно ще бъде Hug
Сам ода попитам желатинът в студена вода ли се разтваря, за пръв път ще използвам Embarassed

Накисва се в студена вода, докато набъбне и после на водна баня се разтопява и така се добавя към салатата.

Аз да попитам за майонезите-дали не може да се направи с по-малко,да речем 1 бр.В къщи майонеза не ядем и ми се струва,че ще стане малко тежък вкуса на салатата.Иначе и аз се навих.

Ами опитай с една майонеза, но тогава намали картофите, иначе ще стане сухо, ако намалиш майонезата, а оставиш същото количество картофи.

# 38
  • Мнения: 3 641
marulka_s , благодаря  bouquet
КАто я направя ще докладам Hug

# 39
  • Мнения: 310
Jeny_J, замести едната майонеза с кисело мляко / не много водно, ако е нужно малко го изцеди/. хем се получава леко, хем няма да ти е суха салатата  Peace

# 40
  • Мнения: 236
Марулка,ами то пак същото като намаля картофите-само разлика в количеството салата.Ще взема да пробвам с 1 майонеза,1 мляко на баба кафяво и 1 сметана.Да видим.Утре ако ми остане време се захващам.

# 41
  • Мнения: 113
Марулка, огромни благодарности за споделената рецепта! Както винаги издържана и много вкусна! Обожавам интересните и красиви неща, а тази салата е едно от тях.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Oooo, красота!   bouquet

# 43
  • Мнения: 369
Аз отивам за продукти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт