Издъних се, споделяйки....

  • 4 401
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
Според мен, си запази ника, под който те познават вече и си пиши от него повечето мнения, които нямаш нищо против да са обществено достояние, а когато нещо много лично искаш да споделиш, го прави като гост.  Peace

Точно това ще направя......
а относно това което другите са ме посъветвали, да не споделям нищо което неискам да се знае, искам да кажа, че всеки има нужда да сподели понякога.......има неща които хем искаш да кажеш хем никой да не разбере .....наистина ще влизам вече анонимно.

# 31
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Взела си правилното решение Hug
Съжалявам, че ти се е случило Tired
Това не са ти приятелки и дано занапред да не ти се бъркат в живота, а да си гледат собствения Hug

# 32
  • Мнения: 4 594
аз заради това си смених екранното име , но при по задълбочено търсене си излиза ника ми

# 33
  • Мнения: 9 865
Не е болка за умиране. Случва се, прави се че не ти пука, ще забравят, а ти няма да им даваш поводи да те схрускат пак.

# 34
  • Мнения: 25 633
аз заради това си смених екранното име , но при по задълбочено търсене си излиза ника ми

lili77 - хич не беше задълбочено, няколко секунди само.  Joy

# 35
  • Мнения: 3
Този форум НЕ Е АНОНИМЕН !!!! Прецени си какво можеш да споделиш без да се злепоставиш .

Никой форум не е анонимен! Интернет също не е анонимен. Ето, вече и пощите ще следят, не че досега са били неприкосновени.  Whistling
И личните съобщения могат да се четат, стига някой да има мерак за това. Всеки сам трябва да си носи отговорност доколко си разголва задника и душата.  Peace

Е чак пощата няма да ти четат споко  Wink Айде нашите образи да кажат на Гуугъл, че трябва да им ги показва...или да прескочат тяхното секюрити. Това са митове и легенди как ще ни следят според мен.

# 36
  • Мнения: 25 633
Е чак пощата няма да ти четат споко  Wink

Хохо, тя и в момента се чете, рожбе.  Joy
Даже и от напълно случайни хора, които не само я четат, но и могат да ти сменят паролата, та  и ти самата да не можеш да си я ползваш.  Wink

# 37
  • Мнения: 2 401
Е чак пощата няма да ти четат споко  Wink

Хохо, тя и в момента се чете, рожбе.  Joy
Даже и от напълно случайни хора, които не само я четат, но и могат да ти сменят паролата, та  и ти самата да не можеш да си я ползваш.  Wink

Хехе яко те тресе паранойката Сийче  Laughing Нима си мислиш, че е толкова лесно?

# 38
  • Мнения: 25 633

Хехе яко те тресе паранойката Сийче  Laughing Нима си мислиш, че е толкова лесно?

Ами явно не е толкова сложно, щом непрекъснато някой изпищява, че са му хакнали пощата и са му сменили паролата.  Wink Mr. Green
Не, не ме тресе параноята. Чели са ми личните, даже знам и програмка, която може да го прави, но не това е въпросът. (И аз мога да го направя, не тук, естествено, на друго място, стига да ме влекат такива простотии. Ама се иска и липса на елементарно домашно възпитание, освен всичко друго...   Sick)
Хората защитата на Пентагона преодоляват, вие сте седнали да вярвате в сигурността на пикливите си пощи!  ooooh!

# 39
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ехе, ти пък, я споко...

Мен мъжът ми ме хвана в изневяра именно от постингите ми тук... пък аз даже бях писала като гост...

Колкото и да е голям светът и нетът, все се оказва малък... така, че езикът зад зъбите и пръстите далеч от клавиатурата...

# 40
  • Мнения: 18 542
Ами какво да ти кажа, сама си си виновна, просто внимавай какво споделяш тук, защото винаги има риск да го прочете някой който не искаш да го прочете.
Смени си ника и внимавай какво пишеш занапред.  Peace
Нали затова е този форум, да се споделя, съвет да поискаш  newsm78. Гадно е наистина да те четат и следят хора, които не искаш да знаят нещо за теб, но тези личните неща е по-добре да ги разказваш с друг ник или като гост.
Който го е стах от мечки, не ходи в гората Simple Smile
Всеки сам си преценява колко и какво да пише, съответно трябва да е готов да си понесе "последствията" както се казва.

# 41
  • Мнения: 25 633

Мен мъжът ми ме хвана в изневяра именно от постингите ми тук... пък аз даже бях писала като гост...


Охохо! Я разкажи - може и като гост.  Wink Laughing

# 42
  • Мнения: 3 423
искам да кажа, че всеки има нужда да сподели понякога.......има неща които хем искаш да кажеш хем никой да не разбере .....наистина ще влизам вече анонимно.
Е, как, па, досега не съм разбрала, че има
такива неща, дето хем искаш да кажеш,
хем никой да не разбере, дай малко акъл,
как стават тия работи, бе. Тоест, може би
си права. Искаш да ги кажеш, ама баш не го
правиш, щото иначе все ще разбере някой.

Иначе...като се позаседях малко в темичката....много е ясно кой я е пуснал! Peace
Тази тема не е пусната от моя милост.
Да си знаете. Прекръстила съм се, за
да участвам активно в карнавалните
вакханалии в Германия, но иначе не
ме притесняват клюките и интригите.
Ще ме изтърпите още малко с това ми
име. И без друго ми е истинското. Цун!

Мен мъжът ми ме хвана в изневяра именно от постингите ми тук... пък аз даже бях писала като гост...
Е, ти трябва верно да си балък-великан!
Браво на мъжа ти! Поздрави го от мен!

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 10:47 от Lisa Plenske

# 43
  • Мнения: 4 594
който иска намира всичко в нета Simple Smile
на моя позната приятеля и я хвана в изневяра от смс към мтел онлайн , пуснат от нейния дом , а той  от неговия комп  на километри от нея  ooooh!
аз специално реших да си сменя само екранното име , поне така като влизат познати в темите  и четат няма да ми излиза с  ника който знаят  , то е ясно че ако целенасочено търсят се разкрива

# 44
  • Мнения: 2 309
Попаднах на статия,която гласеше,че инкасаторите имат правомощия и слагат скрити камери по домовете!!!! Shocked
Лелеее,къде ще си правя скришните нещица-скришно Thinking

Общи условия

Активация на акаунт