Венета Райкова бременна?

  • 16 864
  • 182
  •   1
Отговори
# 30
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Аз пък се надявам да е бременна и да си износи бебето без проблеми.

 Peace
И аз! Не тая никакви лоши мисли към нея, симпатична ми е и не бих ссссссъссскала по неин адрес.
Да е жива и здрава и ако е бременна само бих се радвала.
                     

# 31
  • Мнения: 682
Честно казано, точно това ми мина вчера през главата, докато гледах " Горещо".

# 32
  • Мнения: 2 891
Сега всички известни са в някакъв бременен период   Laughing

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 845
Тя роди вече, не сте ли го разбрали   Tired

е, това според мен е гадно изказване. за бременна жена или добро, или нищо Peace

# 34
  • Мнения: 539
Имам наблюдения че бременните жени се разкрасяват, някакси погледа им става по-мил и по-благ.
А на мен ми се струва че Венета от ден на ден става с все по- проста и озлобена физиономия. Точно като скумрия.

Според мен със сигурност не е бременна.

# 35
  • Мнения: 81
дай Боже да е бременна , Simple Smileедно хубаво и здраво бебе и пожелавам

# 36
  • Мнения: 872
Сега всички известни са в някакъв бременен период   Laughing
Кои други са бременни?

# 37
  • Мнения: 2 891
Фолкърки разни  Laughing манекенки...

# 38
  • Мнения: 982
Да се обзалагаме!
Десетачка,че е бременна..

# 39
  • Мнения: 4 435
Само някой да се усъмни,че е бременна и вече почват да валят пожелания за здраво бебе и т.н. ooooh! Аз тогава да взема да пускам всяка седмица по една тема за различни. Crazy
И всички се усъмниха,заради това,че не е стана от стола. Joy За да й личи вече трябва да е на няколко месеца,а Емилия й желаеше да забременее от мъжът който иска и т.н.Мислите ли че Венета нямаше да й каже извън предаването.Да не говорим,че ако иска да крие корем,може да иде и с по-свободни дрехи.Същата скумрия си беше снощи.

# 40
  • Мнения: 330

Аз пък се надявам да е бременна и да си износи бебето без проблеми.

 Peace
И аз! Не тая никакви лоши мисли към нея, симпатична ми е и не бих ссссссъссскала по неин адрес.
Да е жива и здрава и ако е бременна само бих се радвала.
                    

И на мен ми се стори, че е бременна.

# 41
  • Мнения: 1 685
 PeaceНа мен ми се стори пухкава в лицето,ама реших че е от "отворената" прическа-косата и май беше прибрана newsm78Иначе се държа толкова инфантилно и змиярски Mr. Greenпак с човека че ... ooooh!-не пропусна да цитира точно и ясно всички имена.
А за това че не казва/ако е бременна/ -може би е не само от суеверие,ами нали и Тишо и бил забранил категорично да коментира в ефира личния им живот-даже било едно от условията за помиряване. Crazy

# 42
  • Мнения: 872
Значи все пак са се събрали с Тишо?Според мен това с карането си беше пак пи ар ,та да покажат колко горка и  изтерзана е, та малко да забравят хората за  поведението й по време на ВИП брадър

# 43
  • Мнения: 4 520
Абе и на мен ми стана странно, когато каза "да не ставам, че ми е много къса полата" Thinking, обаче и през ум не ми мина, че може да е бременност причината. ooooh!
Ама спомняте ли си как се ужаси, онази бременната фолкпевица (Емилия ли беше? Embarassed) като й пожела скоро да й се случи? Ако е бременна сега, била е бременна и на интервюто с онази. newsm78

# 44
  • Мнения: 17 546
Ама спомняте ли си как се ужаси, онази бременната фолкпевица (Емилия ли беше? Embarassed) като й пожела скоро да й се случи? Ако е бременна сега, била е бременна и на интервюто с онази. newsm78
Дам Thinking а може Емилия да не и го е казала просто така, като пожелание, а да я провокира, за да види как ще реагира. Пък Венетка се направи на умряла риба.

Общи условия

Активация на акаунт